Bay Yanlış“ с Джан Яман и Йозге Гюрел и „Dogdugun Ev Kaderindir“ с Демет Йоздемир Тема 50

  • 44 753
  • 732
  •   1
Отговори
# 690
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 156
.....
Профи,,не успях да го намеря на др.място.Сигурно го има в ИГ,но аз нямам там регистрация.
.....
Новата снимка е от сета на МГ.В джобчето е цветето от Езги.На др. снимка зад Йози се вижда човек от екипа на реж.
Мерси Hug Цветлето хич не го бях видяла.
Ама много бързо минаха от официалния тоалет на Фред Флинтстоун до смокинга на Джеймс Бонд! Няма начин Йозко да не е барнат така за вечерята на Езги с доктора. Wink

В инстаграм мога да ровя и без регистрация. Само ми дай точния акаунт, аз ще си намеря каквото ми трябва.

# 691
  • Мнения: 3 871
Не мога да разбера, защо трябва в петък да пропуснат епизод, нали са заснети предварително епизодите... Какво като е празник..даже в чест на празника, трябва да ни пуснат два епизода на куп.. Хабава работа..ама Турска (така викаме в нашия край.. ) От Голд, трябва да са помислили, тази пауза от половин месец, как ще се отрази на рейтинга..

Няма промяна Grinning

# 692
  • София
  • Мнения: 971

Само има повече зъби.

# 693
  • Мнения: 10 956
Грозде, не знам точно какъв празник е, ама не е коректно да излъчват тоя развратния сериал, с този грешния мъж Wink Идеше ми да кажа, че не е библейско, ама това също не е коректно Joy

Снимката с бебе Джан и голямото бебче Джан кърти Grinning

# 694
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 156
Двете бебчета Джан са мхмхм ...

Демет не пропуска да ни зарадва с верния Руткай - https://scontent.cdninstagram.com/v/t50.12441-16/115932234_18138 … 903499df7421f0d25
Скрит текст:
https://scontent.cdninstagram.com/v/t50.12441-16/115768884_97687 … 2fc658bf1c98d98a2

# 695
  • Мнения: 3 871
Ок. Joy


Оф така е много кофти, да трябва да си сериозен, а да не можеш да спреш да се хилиш..

На мен много често ми се случва, и изпадам в неудобни положения, някой разказва нещо лошо/тъжно.. и аз вместо да му съчувствам, ме избива на смях и коронния ми номер е да тичам на бегом до тоалетната, уж, че съм в нужда.. знам си, че няма да мога да се овладея и съм като ракета бърза... вместо да се излагам..
Този месец отиваме с близначките до Психиатрията (трябваше им медицинско за кандидатстуденството) Една от болните взе да се кара на едно момче, което чакаше с нас за същото..(че и бил взел жилището, и щяла да го съди..) Еми вместо да ми стане жал.. аз се обърнах и чертосах, не издържах, така ме напуши на смях.. е мн. е кофти.. Всички които, чакаха, викаха "горката жена"  а аз...

Последна редакция: ср, 29 юли 2020, 01:31 от grozdence.

# 696
  • Мнения: 66
Да си кажа и аз за анкетата, че гласувах, а пък не съм отговорила. Според мен е учил или маркетинг или ще ни изненадат с нещо което не очакваме. Но най-вероятно изобщо няма и да разберем какво е учил.

# 697
  • Мнения: 3 871
Все така усмихнат и щастлив да е Simple Smile


Усмивки и танци до безкрай..


шапка за Дъга като видя в ТТ и заделям, темата изтича бързо..


Сет

Последна редакция: ср, 29 юли 2020, 03:26 от grozdence.

# 698
  • Мнения: 10 956
Грозденце, като каза, че си била
в псхиатрията и си помислих, че си ходила да се освидетелстваш заради Джано-манията


А, добро утро! Кафенце?

# 699
  • Мнения: 1 002
Ок. Joy


Оф така е много кофти, да трябва да си сериозен, а да не можеш да спреш да се хилиш..

Това е любимия ми момент от клипчето зад кадър. Този Джан е на път да ме подлуди. Как е възможно да съществува такъв мъж - висок с перфектно телосложение, красив, с невероятно излъчване, много умен и изключително целенасочен?! Той май е извънземен?! Чудя се коя ли жена би стояла добре до него, каква би избрал той...не, че искам изобщо да се появява някоя, но все пак това се въртеше снощи в главата ми?
Хайде хубав ден от мен!
ПП: Прочетох някъде, че облеклото на Йози в МГ ще бъде основно от TUDORS. Явно ще махнат потниците, но дано не е все с  дълъг ръкав.

# 700
  • Мнения: 41 963
Добро утрооо! Hug



за кафето ви водя и компания...Wink








Прекрасна лятна сряда на всички! Flowers Four Leaf CloverFlowers Cherry Blossom

ПП Докато открия ново...изскочиха 2 отговора-Ели Hug...Деа Hug

# 701
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 357
Да се запиша за днес и Злати спокойно да публикува новини.
Слънчев,но не горещ ден желая.

# 702
  • Мнения: 12 009




Ама много страстна цАлуФка...Йозгето стиснала джуки, чак гуша и се е образувала, Джан пук свил устни като кокошо д**е... ама сем комшийски толкова дава, сакън да няма разврат

Последна редакция: ср, 29 юли 2020, 12:57 от Slawena

# 703
  • Мнения: 10 956
И аз да се отчета с дневна доза припадъци Grinning


Във Варна е 34 градуса, не се диша... Sweat
Бях на плажа до сега, не че искам да ви дразня, ама оглеждах се за някой Джано, но уви... нЕма друг такъв на света Rolling Eyes

# 704
  • Варна
  • Мнения: 1 078


Ама много страстна цАлуФка...Йозгето стиснала джуки, чак гуша и се е образувала, Джан пук свил устни като кокошо д**е... ама сем комшийски толкова дава, сакън да няма ррешни азврат

       Ковид, муцка! Ко да праиш?! Безопасни цЪлуФки ша гледамИ!  

       Глей ся, ко става! - От една страна - СЕМ, от друга - Ковид! Мъка! Мъкаааа!

      А добър ви ден, грешни дами!

     
Във Варна е 34 градуса, не се диша... Sweat
Бях на плажа до сега, не че искам да ви дразня, ама оглеждах се за някой Джано, но уви... нЕма друг такъв на света Rolling Eyes
     Аз затуй не ходих!  Ако искаш пробвай - 300 км по-на юг! Ама пак не вярвам да намериш!

Последна редакция: ср, 29 юли 2020, 13:47 от Planet

Общи условия

Активация на акаунт