Гинеколог д-р Атанас Чернев

  • 3 228
  • 13
  •   2
Отговори
  • Мнения: 52
Здравейте,записах дъщеря ми
 при д-р Атанас Чернев,някоя мама да го е посещавала и какво ви е мнението за него?

Последна редакция: чт, 16 юли 2020, 19:54 от Не се сърди, човече

# 1
  • София
  • Мнения: 38 476
Кой Чернев? В 25 дкц? Мен три пъти ме плаши без основание. Така че мнението ми не е добро.

# 2
  • Мнения: 52
Работи в "Майчин дом" не знам дали е едно и също, защото не съм от София

# 3
  • Мнения: 18 552
Работи в "Майчин дом" не знам дали е едно и също, защото не съм от София
Аз бях при него по здравна каса,но се следях и при други. Много муден,много ме претупваше,не обръща особено внимание,с чингел да му вадиш думите от устата, не обяснява много. Може би аз изисквах повече,не знам. Не съм особено доволна. Въпреки,че ми беше препоръчан от една он водещите лекарки в МД. Иначе не казвам,че не е добър срециалист-просто малко отнесен. Но пък е голям симпатяга.

# 4
  • Мнения: 52
Благодаря! Силно се надявам да помогне на дъщеря ми.Трябва да й се вземе секрет,в Плевен не успях да намеря кой да ми свърши работа, защото е много малка.

# 5
  • София
  • Мнения: 38 476
За какво точно става въпрос? На колко години е детето?
С дъщеря ми сме имали проблеми през годините, но сме ги решавали при педиатър, без гинекологичен преглед.

# 6
  • Мнения: 52
На 4 г.Всичко започна с червени срамни устни и болка при уриниране.Личната лекарка назначи веднага антибиотик Панцеф и Клотримазол.След спиране на антибиотика,пуснахме стерилна урина.Всичко беше наред.Но,след две седмици пак започна да се оплаква.Водихме я на нефролог,и там всичко е наред и ни насочи към гинеколог.През това се появи и секрет по бельото й.Трябваше да й вземат секрет,но гинекологът при който ни пратиха каза,че е трудна работа при нея и ни изписа Мелажин за измиване.И оттам вече реших да търся детски специалист,който да я погледне и да й вземе секрет.

# 7
  • Мнения: 109
За Атанас Чернев нищо хубаво не съм чувала, точно обратното. Но нямам и лично впечатление. Ако става дума за дете обаче, не мисля, че той е човекът.... Потърсете по-добре жена-АГ, за да е по-нетравмиращ прегледът. Ако не, аз мога да препоръчам моя гинеколог, който преглежда деца, включително дъщерята на моя приятелка. Наистина е много внимателен, успява да предразположи детето и да го успокои, доколкото е възможно това...

Но като цяло си мисля, че е по-добре да е жена. По-лесно е за детето.

Успех!

# 8
  • Мнения: 52
Напротив, доволна съм.Взе й секрет за секунди и въобще не е травмирана.Може да не говори много,но поне ни свърши работа,след като други не успяха.

# 9
  • Мнения: 109
Напротив, доволна съм.Взе й секрет за секунди и въобще не е травмирана.Може да не говори много,но поне ни свърши работа,след като други не успяха.

Радвам се, че е минало безпроблемно!

# 10
  • Мнения: 1
Като цяло как се отнася към децата, защото и аз съм записала час за моята дъщеря, но тя е на 12 и ми е важно как се държи и колко е добър като специалист.

# 11
  • Мнения: 66
@mimi8864 - каква ви беше диагнозата/лечението понеже сте описали 1:1 нашия случай, с тази разлика че детенце е на 3 г?

# 12
  • Мнения: 26
Здравейте Мами. Някоя от вас дали има телефонен номер на д-р Атанас Чернев?

# 13
  • Мнения: 1
д-р Атанас Чернев е син на големия наш гинеколог проф. Тодор Чернев. Той е с характера на баща си, не говори много, но когато го запиташ ще ти отговори точно и ясно. Дава много точна диагноза и лечение. Така че не мислете че е отвеян или че не говори. Такъв му е характера. Вие не се притеснявайте да го питате за всичко което ви притеснява. Той ще ви даде инструкция и диагноза най-точна.

Общи условия

Активация на акаунт