Бременност в 9-та седмица, но няма пулс.

  • 2 179
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 58
Здравейте.
Разбрах след преглед, че съм бременна в 9-та седмица, но бебето няма пулс. Лекарката каза, че ако след 10 дена положението е същото, ще се наложи да се махне. Някой изпадал ли е в подобна ситуация? Има ли шанс за моето бебче? Преди месец заради липса на цикъл ходих на преглед и тя не видя нищо. Не правих тест, не предполагах, че съм бременна. Тогава версията й беше, че това се случва заради прекарам ковид два месеца преди това, защото нямаше поводи за притеснение. Сега не съм на себе си. Не знам, какво да правя.

# 1
  • София
  • Мнения: 28 565
Можеш да отидеш при друг гинеколог за второ мнение.

# 2
  • Мнения: 2 625
Ако наистина сте в 9-та г.с и няма пулс,не е добре работата.Явно е мисед.
Но ако реално не е изчислено правилно и сте в по-ранна бременност (примерно 6-та г.с) е възможно все още да няма пулс.
Дано всичко се окаже наред!Успех

# 3
  • Мнения: 394
По принцип не е добре, но задължително потърсете второ мнение. Всякакви невероятни истории сме чували Simple Smile
А преди 9-та седмица ходила ли сте на преглед или това беше първият?

# 4
  • Мнения: 8
При мен беше следната ситуация.  Отивам на преглед ,казва , че плодното сакче отговаря на 7ма г.седмица , обаче нямаше емрионче , а само жълтъчно мехурче.  След което аз се паникьосах до небето . Четене по форуми, там нищо позитивно . Повечето случаи подобни на моят свършваха фатално , а аз така и не откривах някъде надежда. Отивам след 17 дена . Бебе , страхотен пулс , дори лекарката не можа да повярва и не спря да прави комплименти колко е пораснало бебето. Ехографа показа , че емриона отговаря на 8ма седмица и 3 дни. Късна овулация е със сигурност,  а цикълът ми е 35 дни поне . Сега бебчо расте и се развива прекрасно. Надежда винаги има . Исках просто да споделя с Вас , защото понякога тези случаи също получават шанс и желаната развръзка🌺

Общи условия

Активация на акаунт