Пиене на вода

  • 5 594
  • 75
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 416
Аз направо се наливам!  Rolling Eyes Не си сържа сметка колко пия, но са повече от 3 литра и понякога се тревожа, че прекалявам...  Laughing Други течности не пия, освен алкохол.  Crazy Умирам за вода, какво да правя?!  Rolling Eyes

# 61
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Аз гледам да пия 1.5- 2 литра вода на ден. Създала съм си навик като седна до мен винаги да има чаша вода. Като пия кафе също предпочитам да е с минерална вода, отколкото със сок или безалкохолно.
Peace

# 62
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Аз пия около 2 литра вода на ден.
До преди няколко години, не си спомням дали пиех 1 чаша вода на ден. Тази течност, не ми беше вкусна. Сега рядко пия безалкохолно или натурален сок, предпочитам сода.
Създала съм си навик, когато съм в офиса 1 бутилка от 1.5л. си  я изпивам до края на дена докато пия кафе, а вечер изпивам още 1 бут. от 0.5л. 
Събота и неделя, съм повече в движение и пия по-малко вода.

# 63
  • Мнения: 3 360
Пия по 2, до 3 литра на ден!Безалкохолни напитки и сокове почти не!Само вода! Laughing

# 64
хмм, незнам, напоследък опитах да пия вода по време на ядене, от година не бях
и някакво странно ми беше, коремът ми бълбукаше...
а иначе когато ям и след 2 часа пия вода коремът ми се подува
а добре, когато ядете и пиете вода коремът ви не се ли подува

# 65
  • Мнения: 2 013
Минимум са 2-3 литра, понякога и по 5 даже. Единственото неудобство е, ако няма наблизо тоалетни.

# 66
  • Мнения: 106
Преди и аз не пиех много вода. Замислих се един ден,че понякога и 2-3чаши не пия. Казват,че усетиш ли жажда,вече си направо "пресъхнал". Започнах постепенно да си налагам- не е толкова трудно-слагаш шише с вода и просто се подсещах. Сега от 9ч до 17ч съм изпила 1,5л, може и 2л до вечерта-организмът ми е свикнал и си "иска". Пия трапезна мин.вода-повечето бутилки, които продават с мин.вода,са за всекидневна употреба.Просто от чешмата ми идва "тежка", а и не навсякъде е хубава.Не пия дори сок по време на хранене. А и определено не съм много по газираните напитки. И аз мисля,че лесно става навик, а и е полезно да приемаш толкова течности.

# 67
  • Мнения: 463
пия над 3 литра всеки ден. това ми е абсолютният минимум.

съгласна съм, че за всеки е индивидуално - зависи колко се потиш, дали пиеш кафе и т.н.

това, че много вода на един път може да е вредна за бъбреците, е ново за мен. на мен лично ми се е случвало да пия на веднъж над литър и половина. но аз мислех, че многото вода по принцип е добре за бъбреците. единственото, от което съм се опасявала, е, че непрекъснатата жажда и поемането на мого течности може да е симптом на диабет.

# 68
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Сега кърмя и сигурно повече от 3 л. Преди- около 2 л.

# 69
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Аз направо се наливам!  Rolling Eyes Не си сържа сметка колко пия, но са повече от 3 литра и понякога се тревожа, че прекалявам...  Laughing   ...  Умирам за вода, какво да правя?!  Rolling Eyes

И аз ОБОЖАВАМ водата. Rolling Eyes

# 70
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Винаги се движа с бутилка вода с мен. Наливам си бутилка 1.5 л и си я слагам наблизо. Гледам до вечерта да съм я изпила. Отделно пия безалкохолно 2-3 чаши и отделно пия кафе с мляко. Не смятам обаче че ако не изпия шишето ще е фатално. Не се вживявам толкова.

# 71
  • София
  • Мнения: 723
Аз цял ден може да не се сетя за вода  ooooh! Напоследък си налагам да пия поне по 1,5л на ден. Лошото е , че ходя доста често до тоалетната  после Mr. Green

# 72
  • Мнения: 46 660
Много рядко пия вода, въобще течности не мога да приемам, започва да ми се повръща, жажда съм изпитвала само няколко пъти в живота си и то след нещо много солено или много сладко. Знам, че трябва, но не мога да се насиля  Sick

# 73
  • Мнения: 294
Аз гледам да пия 1.5- 2 литра вода на ден. Създала съм си навик като седна до мен винаги да има чаша вода. Като пия кафе също предпочитам да е с минерална вода, отколкото със сок или безалкохолно.
smile3521

# 74
  • Мнения: 2 212
И аз съм от камилите...пия, едва когато изпитам силна жажда, така профилактично не пия вода...а това може би прави около литър на ден...

Общи условия

Активация на акаунт