КЛАСИЧЕСКА ХОМЕОПАТИЯ - споделяне на опит и знания - 39-а тема

  • 54 260
  • 831
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 3 485
Ако кожната проява се засили до степен на дискомфорт, свържете се с хомеопата. Ако има друго - физическо или емоционално, което да ви притеснява, без значение дали ви се струва маловажно, или не, свържете се с него. Да, и при бебетата има какво да се чисти. Лекарството да е в течна форма.
И наистина всъщност плашещото е кортикостероид на 4-месечно...

# 346
  • София
  • Мнения: 9 942
Хомеопатията може ли да се съчетава с енергийно лечение или трябва да се подредят последователно... без друго не съм намерил хомеопат.

# 347
  • Мнения: 355
Здравейте,

Моля ви за помощ: трябва ми добър хомеопат за София за лечение на трета сливица при дете на 4 г. Момченцето ми диша само през устата от два месеца и нищо от класическата медицина не помага, вече сме отчаяни.

Много благодаря предварително!

# 348
  • Мнения: 8 527
След дълги години лечение с класическа хомеопатия, мога само да кажа БЛАГОДАРЯ на Ханеман и последователите му!
1. Организмът ми реагира да се лекува и вдига Т, когато това е необходимо.
2. Полипите в носа и непрестанното ползване на капки ще останат в миналото. В момента все още броя дните, в които не го правя. Но вярвам, че въпросът ще бъде решен трайно.

# 349
  • Бургас
  • Мнения: 6 946
2. Полипите в носа и непрестанното ползване на капки ще останат в миналото. В момента все още броя дните, в които не го правя. Но вярвам, че въпросът ще бъде решен трайно.

Здравей, аз също имам полипи в синусите и чести главоболия от тях и също ползвам често какпки. Още не съм се заела да пробвам с хомеопатия за този проблем. Може ли да разкажеш повече за това твое лечение. То е ясно, че всичко е индивидуално, но така общо, например колко време ти отне, имаше ли влошаване, някакви други чистения. Такива неща.

# 350
  • Мнения: 8 527
2. Полипите в носа и непрестанното ползване на капки ще останат в миналото. В момента все още броя дните, в които не го правя. Но вярвам, че въпросът ще бъде решен трайно.

Здравей, аз също имам полипи в синусите и чести главоболия от тях и също ползвам често какпки. Още не съм се заела да пробвам с хомеопатия за този проблем. Може ли да разкажеш повече за това твое лечение. То е ясно, че всичко е индивидуално, но така общо, например колко време ти отне, имаше ли влошаване, някакви други чистения. Такива неща.
Над 10 години  Simple Smile първият ми опит беше при хомеопат лекар, който ми изпиваше много гранулки. Попаднах на темата тук и разбрах, че това не е вярно. За съжаление някои и от класическите хомеопати не постигнаха голям успех. Та смених няколко. Не знам какво да ви разкажа друго. За тези години не само това е бил проблема в мен. Много неща се промениха. И ментално, и емоционално, и физически. Най-вече разбирането ми за здраве и болест. Горещо препоръчвам запознаването с философията на хомеопатията. Това много може да помогне за вътрешна промяна в човек. А прочитането на Органона, защо да си търсите едното течно лекарство.
Успех и търпение!

# 351
  • Мнения: 3 485
При мен (като пациент) изчезнаха полипи в матката (в сантиметри...) за около 6 месеца. Твърде индивидуално е - факторите са много - хомеопатът като човешки фактор, пациентът, наследствеността (доколко е по-тежко или по-леко обременен) и т.н.

# 352
  • София
  • Мнения: 3 042
При мен (като пациент) изчезнаха полипи в матката (в сантиметри...) за около 6 месеца. Твърде индивидуално е - факторите са много - хомеопатът като човешки фактор, пациентът, наследствеността (доколко е по-тежко или по-леко обременен) и т.н.

А кой хомеопат посещавахте? Питам за кисти при мен.

# 353
  • Мнения: 3 485
От 12 години при необходимост ме лекува д-р Иван Кацаров. Можете да го откриете в Superdoc

# 354
  • София
  • Мнения: 3 042
От 12 години при необходимост ме лекува д-р Иван Кацаров. Можете да го откриете в Superdoc

Благодаря!

# 355
  • София
  • Мнения: 9 942
Привет отново,
Може ли който има досег с някого от изброените /или друг да препоръча/ - да помогне с избора (София, на живо), да е класически, т.е. да не лекува с 5 накуп.

д-р Зорка Угринова
д-р Ерма Миронова
Д-р Евелина Богданова
д-р Галя Колева  /хирон/
Фитолек, д.р Мариан Иванов
Д-р Пламенка Томова
 Д-р Мария Белчева
д-р Пачова
Наталия Горанова /хирон; Психолог-хомеопат, Бах-терапия/
д-р Галя Колева
Д-р Валя Грудева  /невролог/
Боряна Петрова - Дешева

# 356
  • Мнения: 1 708
Д-р Иван Кацаров, чието име се коментира в предните постове, преглежда в София и е класически хомеопат.

# 357
  • Варна
  • Мнения: 132
От 12 години цялото ми семейство се лекува с класическа хомеопатия. Рядко сме стигали до стандартната медицина. Децата растат здрави, много съм доволна!

# 358
  • Мнения: 625
Здравейте. Влизам с един бърз въпрос. Бриониа и Бриониа Алба две различни неща ли са?

# 359
  • Пловдив
  • Мнения: 320
Здравейте. Влизам с един бърз въпрос. Бриониа и Бриониа Алба две различни неща ли са?
Не.

Общи условия

Активация на акаунт