Гобленарска лятна Коледа - 144 тема

  • 46 755
  • 742
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 580
Здравейте,
Дали някой може да ми каже как се казва този гоблен?

Fruhlingstag (като над u има 2 точки) am Wiezenbach от Вилер с номер 3202-09, размер 65X27, 38 цвята. Немско говорящите мами ако искат да го преведат.
Редактирам си поста, беше ми направена забележка-2 пъти. Започнах контура, в четвъртък ще има какво да покажа.Simple Smile

Последна редакция: ср, 21 окт 2020, 13:35 от olenka63

# 601
  • Карлово
  • Мнения: 406
От малкото немски език останал в главата ми от преди почти 40 години .... Пролетен ден във Виизенбах...Малко градче в Германия според чичко Гугъл.

# 602
  • The Evergreen State
  • Мнения: 1 158
Привет момичета, щракнах малко развитие в гоблена ми вече наполовина ушит (още една вълничка в морето и рокличката на детето), реших да не чакам до четвъртък  да се отчета че предните седмици все така се случва че изтървавам четвъртъците.

# 603
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 104
всеки ден е четвъртък. Simple Smile

# 604
  • Мнения: 580
Хайде сега, било грешка. Спазила съм правилата. Нищо. Е не е точно нищо. Разстроена съм, затова отивам на следобедна дрямка с малко четене.

# 605
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 104
не знам какво е станало. Sad
сипи си едно малко бейлисче. аз днес съм на "пости". Sad

# 606
  • Мнения: 2 863
Мълък етап от мен
 

# 607
  • там където има винаги вятър
  • Мнения: 2 402
За една седмица само толкова Rolling Eyes

Беше...
Скрит текст:

# 608
  • Мнения: 15 263
Това е новото начинание:
Скрит текст:
Трябва да се получи това:
Скрит текст:
"Помощникът" повече ми забавя процеса /оправдавам се естествено/.Blush

# 609
  • sof
  • Мнения: 437
Mama_Nana,голям симпатяга, и какви любопитни ушички има!

Малко елха от един бъдещ коледен чорап:

Тихерула, може би така (вероятно имаш ограничения от firewall, обикновено форматирам през известен форумен сервиз)

Последна редакция: чт, 22 окт 2020, 21:44 от dinkov2

# 610
  • Мнения: 11 864
От мен малко коледни играчки

# 611
  • София
  • Мнения: 630
Етап от съботно-неделния проект. Извинявам се за снимката, не мога да правя хубави снимки и това си е.
Скрит текст:

И етап от делничния проект
Скрит текст:


mibobo чудесни играчки. Шие ми се вече нещо такова и на мен, но трябва да завърша двата.

# 612
  • Карлово
  • Мнения: 406
Mama_Nana,голям симпатяга, и какви любопитни ушички има!

Малко елха от един бъдещ коледен чорап:

dinkov2 за втори път не мога да видя изображението, което си показала. По всяка вероятност проблема е при мен, но не знам какво да направя...
Момичета, чудесни етапи! Браво! Аз съм аут и не знам кога ще стигна до иглата..., но поне се радвам на вас.

# 613
  • Мнения: 580
Остават само френските възли. Може тази нощ да ги свърша.

# 614
  • Norge
  • Мнения: 2 311
Оленка, Sparkling Heart

Динков, ако предпочиташ да шиеш на рамка/гергеф, нямаш ли възможност да пришиеш към основата парчета плат, така че да уголемиш общата повърхност?
Аз практически винаги правя така. Дори разхлабвам горния конец на машината, за да ми е лесно после да го измъкна след привършване Smile
Но пришиването може да стане и ръчно, а съвсем набързо съм ползвала и безопасни игли. Последното при гергеф може да е малко...неудачно.

Поздрав за всички прилежни пчелички, боцкащи красиви неща! Flowers Hibiscus

Общи условия

Активация на акаунт