СЕДМИ клас 2019/2020 - Второ класиране - (20.07. - 26.07)

  • 81 198
  • 2 099
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 967
zazu1, благодаря за темата!
Късмет на всички! Не остана!

# 16
# 17
  • Мнения: 6 925
Добро утро!
Късметлийска да е за всички тази тема! Чакам да прочета само хубави постове днес.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 648
Добро утро в новата тема и късмет на всички деца днес! Аз не очаквам нещо днес да се случи с нас, но не спирам да се надявам.

# 19
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 346
Добро утро! Пуффф няма още класиране.
То да ви кажа не само с правото и архитектурата е така. Навремето е било по-лесно. Баща ти е обущар и ти ставаш обущар, баща ти е ковач и ти ставаш такъв и няма мърдане. А сега всеки си има собствени мечти и желания. Ние например развиваме вече 20 години бизнес в областта на химията, с цената на много труд и лишения. Фирмите в България работещи в тази област са много малко и ни беше нужно много време, за да се наложим като име, така да се каже. Наборката за сега не проявява особен итерес, а малката е малка още. Ще бъде жалко ако след време не пожелаят да се занимават с това, някак нашия труд и знания и усилия ще отидат на вятъра. Но..., както казва мъжа ми ще се надяваме на зетьовете.

# 20
  • Мнения: 3 491
Късмет и успех на децата!  
sunny_shine, аз пък точно обратното щях да пиша-  че децата почти винаги се развиват  в приблизително едно и също направление с родителите, защото уменията и способностите са наследствени. Особено, когато и двамата възрастни в семейството са със сходни професии. Наблюдавам децата на колегите- ами как пък едно не е в математическа гимназия...или техникум

# 21
  • Мнения: 211
Добро утро и от мен! Дано пуснат по-раничко класирането, че това чакане ме измори. Късмет на всички! Wink

# 22
  • София
  • Мнения: 177
Добро утро с късметлийската тема 😀
Нека е на голям късмет на всички днес - деца и родители!

# 23
  • София
  • Мнения: 7 190
Добро утро и мерси за късметлийската тема! 😊

# 24
  • Варна
  • Мнения: 640
Късмет на чакащите! Аз ще следя за Варна дали ще има някакво разместване във високобаловите паралелки,че тук почти не мърдат.

Двама младежи от класа на голямата щерка са приети тази година в Делфт, но компютърни специалности (паралелката им беше информатика), държаха онлайн изпит, поради обстоятелствата.  Хорариума определено има значение, писала съм някъде, че един от английските университети отказа на дъщеря ми по тази причина, въпреки отлични сат, сат-събджекти и други постижения.
Та на малката редихме желанията именно по профили, които биха ѝ били полезни, въпреки че какво тя ще поиска утре е неизвестно.

# 25
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 346
Amanda.D то и аз по принцип това наблюдавам, но в нашия случай нещата за сега стоят така. Разбира се, има още много време докато се ориентират децата какво ще правят. Затова и ние не ги натискаме. Надяваме се да дойде момент, в който ще осъзнаят, че е по-добре да хванат питомното, отколкото да гонят дивото.

# 26
  • Мнения: 6 925
О, аз не искам Ния да е инженер. То и тя не иска на този етап, съвсем различни интереси има детето.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 395
У нас, аз съм първият юрист в семейството, мъжът ми е наследственият. Случаи всякакви.
За момента дъщеря ни няма нищо общо с нас - не обича да чете, не е любознателна, не вкусва плодове и зеленчуци. И ми е много забавно, когато някой ми каже, че е важен примерът. Sunglasses

Стискам палци на всички чакащи. И аз се вълнувам, нищо че ние приключихме сагата. Hands Thumbsup

# 28
  • Мнения: 1 114
След 8.30 ли натискат Enter-a  в МОН?

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 3 358
Добро утро. Миналия понеделник към 8,30 ли пуснаха класирането?

Общи условия

Активация на акаунт