Sex buddy?

  • 7 480
  • 98
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 412
Не ми се е случвало да бъда с някой само за едното чукане.
не говорим за едно.....

нямам предвид за един път, а за това, че с някой може да ме свързва само съвъкуплението Crazy
така ли? Simple Smile

# 91
  • София
  • Мнения: 1 210
Не ми се е случвало да бъда с някой само за едното чукане.
не говорим за едно.....

нямам предвид за един път, а за това, че с някой може да ме свързва само съвъкуплението Crazy
Ама то не е само това - става въпрос за приятелче , с което правиш секс, а не за секс за една нощ. Sunglasses

# 92
  • Мнения: 3 164
Не ми се е случвало да бъда с някой само за едното чукане.
не говорим за едно.....

нямам предвид за един път, а за това, че с някой може да ме свързва само съвъкуплението Crazy
Ама то не е само това - става въпрос за приятелче , с което правиш секс, а не за секс за една нощ. Sunglasses

е, е, е , ама и вие не знаете сърби ли ви, боли ли ви Grinning хем само за сексене и никакви грижи, сега пък и на приятелски начала Crazy мисля, че ако те свързва и  приятелство с този човек, то нещата са коренно различни Thinkingза повечето от отговорилите тук положително, аз разбрах следното(съжалявам, че  малко грубо ще прозвучи)-значи като ми се до...бе и скок...имам си човек за тази цел Rolling Eyes

# 93
  • Мнения: 3 447
значи като ми се до...бе и скок...имам си човек за тази цел Rolling Eyes
Е що, кое му е лошото Simple Smile

# 94
  • Sf
  • Мнения: 808
значи като ми се до...бе и скок...имам си човек за тази цел Rolling Eyes
Е що, кое му е лошото Simple Smile
Пък като видях, че си писала последна и си викам - А, Доне докопала едно бъди  Wink

Бимба, в този форум не сме, за да се осъждаме, критикуваме и нападаме! А и всички отговорили разказват за преди! Ела в отбора Simple Smile

# 95
  • Мнения: 3 164
значи като ми се до...бе и скок...имам си човек за тази цел Rolling Eyes
Е що, кое му е лошото Simple Smile
Пък като видях, че си писала последна и си викам - А, Доне докопала едно бъди  Wink

Бимба, в този форум не сме, за да се осъждаме, критикуваме и нападаме! А и всички отговорили разказват за преди! Ела в отбора Simple Smile

споко бре, никой не осъждам и не упреквам Grinning само , че аз не мога и не мога като вас.... прекалено много скрупули имам.

# 96
  • Мнения: 3 447
споко бре, никой не осъждам и не упреквам Grinning само , че аз не мога и не мога като вас.... прекалено много скрупули имам.
Абе... то и ние не можем вече, ама... приятно вспомнить Rolling Eyes

# 97
  • Мнения: 6 155
Не съм имала. Не е за мен тая работа  Naughty
Някакси не мога да мисля и чувствам само с фантифлюшката си, че да поддържам чисто сексуална връзка  Rolling Eyes Винаги има и емоционален елемент Wink

# 98
  • Мнения: 583
имала съм, макар в началото да беше емоцията! първо той беше влюбен, а аз го харесвах и така започна. после аз се влюбих, той вече просто ме харесваше и продължи/връзка никога не сме имали/. после и двамата само се харесвахме и много си споделяхме, защото през цялото това време  си имахме дългогодишни сериозни гаджета , знаехме всичко един за друг и кой какви проблеми има. винаги беше спонтанно, дълго и хубаво  Mr. Green. продължи около 10 години, докато той не се ожени. малко преди това бяхме престанали със секса, но и досега сме много добри приятели! Hug

Общи условия

Активация на акаунт