Любители на Котки - Тема 147

  • 25 456
  • 739
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 15 270
По каква причина коте си гризе предните лапички? Чочко си ги е изгризал до кръв, отгоре. Не смея да ги намажа с нищо, защото ще го оближе. От няколко дни яде сам.

# 571
  • Мнения: 7 856
По каква причина коте си гризе предните лапички? Чочко си ги е изгризал до кръв, отгоре. Не смея да ги намажа с нищо, защото ще го оближе. От няколко дни яде сам.
Не знам какво може да е, но според мене трябва да го види добър ветеринар.

# 572
# 573
  • София
  • Мнения: 6 187
Мама Нана, сърбеж? Болка?

Лисичке, голямо размазване.

Днес големият ми син се опитал да заведе тигър Лумпи да повторят изследванията и евентуално да събираме прайда при отрицателен резултат. Да, ама тя не се е дала. Joy Понеже нямаме транспортна клетка, той се е опитал да я занесе с раница. Обаче тя е започнала да се мята при всеки звук и помръдване, та не са стигнали доникъде, само са направили 2 опита да излязат. Той и не шофира, та трябваше да ходят пеша. Ще потърси утре някой приятел да го закара, че то с тигри лесно ли е. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 574
  • София
  • Мнения: 16 211
За космите по дрехи/одеала аз ползвам вълнени топки в сушилнята. Моята е Миле, термопомпа, и префектно вади косми и мъх (от филтрите вадя направо "ангорски пуловери" Satisfied )

# 575
  • Мнения: 15 270
Мама Нана, сърбеж? Болка?
Едната лапичка го боли вече.  Това започна отскоро. Не знам дали го сърби.
Имам съмнение, че се унася и си причинява това, без да иска. Когато го вземе някой от нас, започва да хапе пръстите ни. Много му е занимателно.

# 576
  • София
  • Мнения: 13 225
А дали не търси да суче? И всъщност да захапва лапичките все едно суче. Ако е така може да му се даде някоя плюшена играчка.

Мъро си хапеше краката, когато нямаше чувствителност в тях. Но не вярвам случаят да е такъв.

# 577
# 578
  • Мнения: 15 270
А дали не търси да суче? И всъщност да захапва лапичките все едно суче. Ако е така може да му се даде някоя плюшена играчка.

Мъро си хапеше краката, когато нямаше чувствителност в тях. Но не вярвам случаят да е такъв.
Това може да е. Аз спрях да му давам биберон. Благодаря! Hug

ПП Ако измислят залъгалка/биберон за коте никак няма да е лошо.

# 579
  • София
  • Мнения: 2 092
marigold, петната от урина може да се открият с ултравиолетова светлина - минаваш по стените, и където има, светва. А на първа страница на темата има как се чисти котешки пиш с оцет, сода и кислородна вода.

# 580
  • Мнения: 7 856
А дали не търси да суче? И всъщност да захапва лапичките все едно суче. Ако е така може да му се даде някоя плюшена играчка.

Мъро си хапеше краката, когато нямаше чувствителност в тях. Но не вярвам случаят да е такъв.
Това може да е. Аз спрях да му давам биберон. Благодаря! Hug

ПП Ако измислят залъгалка/биберон за коте никак няма да е лошо.
Сега се сетих, че малките котета над месец ядат нормална храна, но и продължават да сучат. Това от собствен опит от три котила на предишната ми котка. Може би е добре поне още седмица-две да му даваш и мляко с биберон.

# 581
  • Мнения: 15 270
Сега се сетих, че малките котета над месец ядат нормална храна, но и продължават да сучат. Това от собствен опит от три котила на предишната ми котка. Може би е добре поне още седмица-две да му даваш и мляко с биберон.
Майката ги отбива на 3 - тия месец, а ние сме на около 5 седмици.
Много задобря в ходенето и обикаля по земята. Сега внимаваме да не го настъпим, че се шмугва изведнъж от някъде.
Скрит текст:
Високо е, не мога да скоча.

# 582
  • Варна
  • Мнения: 25 292
Оле, какво мишленце Heart

Кетя и Ленка:

# 583
  • Варна
  • Мнения: 4 109
Добро утро и от Късметка, на нейната си пейка:

# 584
  • Варна
  • Мнения: 25 292
Охо, Късметка е гледала звездите Laughing Наше момиче Grinning

Общи условия

Активация на акаунт