Любители на Котки - Тема 147

  • 25 460
  • 739
  •   1
Отговори
# 600
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 997
Привет от вилата!

# 601
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 179
Момичета, нашата битка приключи... 😢
Адски ми е тежко да пиша. Нашето момче вече е звездичка някъде и тича на воля 😢 След седем месеца непрестанна борба не можахме да преборим гадния вирус и Рижко го няма вече. Не мога да ви опиша колко ни е мъчно, колко рев изревахме, колко е празна къщата без него. Само три дни след като приключихме втория курс както беше игрив, скачаше, търчеше и всичко нормално за една котка, само за час скачащото момче започна да прави парези. Не можех да повярвам... Аз бях вкъщи и всичко стана пред очите ми буквално за час. Както тичаше, легна на обяд на любимото си място и като тръгна после да става... Гадният вирус беше още в мозъка му... Не можахме да се преборим за малкото ни геройче. Толкова добро и деликатно коте, което направи толкова много за нас. Не можахме...
Благодаря на всички, които бяхте съпричастни с нас през цялото време, за подкрепата и финансовата помощ! Не можахме да направим чудо за Пъцко 😞😞😞
Дори не мога да осъзная, че пиша тези неща, още се надявам да дойде да ни посрещне на вратата...

# 602
  • Мнения: 9 881
О, bubalesa, толкова съжалявам.. Много се надявах, не мога да си представя какво ви е. Възхищавам ви се колко всеотдайно се борихте, съжалявам

# 603
  • София
  • Мнения: 16 212
Отивам да поплача за Рижко в тоалетната, че не ми се обяснва на ММ защо рева. Моите съболезнования, Бубалеса. Много ми е мъчнo за теб.

Последна редакция: ср, 12 авг 2020, 11:09 от Sharky*

# 604
  • Варна
  • Мнения: 25 294
Съжалявам Sad

# 605
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 531
Боже, много съжалявам, направихте всичко, всичко, което можеше да се направи, бъди силна и пиши, подкрепата е много важна, не дочетох всичко, само началото, нямам сили, много съжалявам..

# 606
  • Мнения: 15 389
Ох, бе, Бубе, най малко това очаквах да прочета влизайки в темата. Аз бях сигурна, че вече сте се преборили. Мамка му и гадната болест. Милия Рижко. Толкова съжалявам. Милите вие, толкова всеотдайно се борихте. Милата бробена душичка, дано е на добро и хубаво място където няма болка и страдание. Оле, не мога, разплаках се, а съм на работа.
Прегръщам ви от сърце. Hug Cry

# 607
# 608
  • Мнения: 2 869
О не! Как така? Защо? Не мога да повярвам. Не е възможно! Нали беше добре момчето? Миличкото малко юначе. Не е честно, не е честно. Гадна, тъпа болест. Не вярвам, не вярвам ...... Знам колко боли. Защо?

# 609
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 531
Боли и ще боли, не отминава, знам как се чувстваш и какво изпитваш, след време ще дойде и съмнението, вината... Дали съм направила всичко... Вие дадохте много, адски много, дадохте му шанс сега е на по-добро място е, там с нашите душички..

# 610
  • Мнения: 39 562
Съжалявам за Рижко.

# 611
  • Мнения: 15 277
bubalesa,
Много съжалявам за загубата ви! Направила си дори невъзможното.

 Знам какво е и затова се бях отказала да имам повече домашен любимец и по специално коте.
Чочко не съм го искала изобщо, той ме намери.
Нека занапред да споделяме само добри новини.

# 612
  • Мнения: 7 856
bubalesa, просто нямам думи.....
И аз плача и не знам какво да напиша.

# 613
  • Мнения: 2 869
Пиша втори път, но искам да кажа, че Рижко сега е заедно с нашите Джеси, Пуфи, Коти,  котките ни от село, които вече ги няма. Нека играят заедно, там където нищо няма да ги боли. И нека знаят колко много ги обичаме и ни липсват.

# 614
  • Мнения: 1 472
Бубалеса.... не знам какво да кажа! Прегръщаме ви! Съжалявам много 😢😢😢

Общи условия

Активация на акаунт