Скръндзи та дрънкат

  • 4 350
  • 59
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 091
Валентина, сложила съм (...) в средата на постинга ти, за да не правя цитат чаршаф, за което многократно сме писали по темите.

# 31
  • Мнения: 920
Валентина, няма да цитирам но...Черпила се, свършила парите. За да каже гръмогласно Аз нямам пари, може би я е поставял в ситуация тя да плаща.  А това за водка с кола съвсем не го разбирам - върхът на лукса ли е, що ли? да си направя забележка. Че аз пия водка с фреш.

# 32
  • Мнения: 3 091
Валентина, няма да цитирам но...Черпила се, свършила парите. За да каже гръмогласно Аз нямам пари, може би я е поставял в ситуация тя да плаща.  А това за водка с кола съвсем не го разбирам - върхът на лукса ли е, що ли? да си направя забележка. Че аз пия водка с фреш.
Прахосница! сама ли си я плащаш?  hahaha Joy Grinning
Сигурно и мен така са ме одумвали "доброжелателни приятели", докато бяхме гаджета с мъж ми!  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 920

[/quote]
Прахосница! сама ли си я плащаш?  hahaha Joy Grinning
Сигурно и мен така са ме одумвали "доброжелателни приятели", докато бяхме гаджета с мъж ми!  Mr. Green
[/quote]

Много рядко. Даже май не си спомням случай, когато съм била с мъж. Embarassed Embarassed Embarassed

# 34
  • Мнения: 7 186
На първи срещи е редно мъжът да плати, все пак е кавалер. После вече ако тръгнат да излизат сериозно нека се разберат както желаят. От друга страна една жена трябва да има винаги достатъчно пари в себе си, че знае ли човек... Simple Smile

П.П. Пия водка с касис, че поръчвам и големи направо, и аз съм от разсипниците... Money Joy

# 35
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ами струва ми се редно, ако мъж те покани на вечеря, той да я плати.  newsm78 Аз и без това не излизам скъпо,  Mr. Green не пия алкохол, много рядко вечерям - най-много салата да ям.

# 36
  • София
  • Мнения: 2 901
Валентина, няма да цитирам но...Черпила се, свършила парите. За да каже гръмогласно Аз нямам пари, може би я е поставял в ситуация тя да плаща.  А това за водка с кола съвсем не го разбирам - върхът на лукса ли е, що ли? да си направя забележка. Че аз пия водка с фреш.

Ами хайде да й е навик да е без пари, когато е с него и да е навик иначе даси излиза с приятелки горе долу също толкова пъти, колкото с него. Но това е ОФФ.

И още един ОФФ - когато хората ближат наливна бира, водката с кола е доста пъти по-скъпа, нали?

# 37
  • Мнения: 9 990
Имаме един такъв познат-до стотинка смята.Ми няма как гадже да си хване така LaughingВсички го взимат на подбив вече... CrazyОФФ, ма няма значение бира ли ближе или водка-каквото и да е-кани ли на среща, да изтегли малко от банкомата...

# 38
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
  И аз съм от евтините. Но смятам, че на първа среща просто е задължително мъжът да поеме сметката, а при следващите вече си е техен проблем - да се разбират Laughing.

# 39
  • Мнения: 4 473
И аз съм от тези, които недолюбват да им плащат сметките. Не са малко случаите, в които сме стигали почти до конфликт кой да плати Crazy. И все пак има огромна разлика с кого си излязал - дали с приятел или с интимен партньор. Ако все пак се случи да ми платят сметката, винаги намирам случай да си върна жеста. Удоволствие е за мен да почерпя.

# 40
  • София
  • Мнения: 3 447
И аз ня смятам, че някои е длъжен да ми плаща сметката и винаги, когато поръчвам имам готовност да платя. Но-о-о-о-о, друг е въпросът, че рядко ми се случва да го направя- не забравяйте, че много често да настояваш да си платиш сметката пред един мъж е направо обида за мъжкото му достойнство.
Има и различни случки- например точно вчера отиваме на една среща с шефа ми и на връщане сядаме да пием по кафе и той ме пита дали имам пари в мен- е, за секунда не съм се замислила по въпроса Simple Smile))
Но за случката, която разказва Касиди- направо си става дума за първокласна тиква /мухлъо/  hahaha

# 41
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 924
Мразя да ми плащат сметките. Затова и винаги настоявам да си платя моята, че често и да почерпя се хвърлям - просто ме кефи. Но на мъж - никога! Макар, че ако отстрани ни гледат с моя съпруг, сигурно и за нас може да коментират нещо подобно. Той мрази да носи каквито и да е чанти или портфейли, а не винаги има достатъчно сериозни джобове, от които да не се посипе наличното. В този случай моята чанта се превръща в склад: за документи, пари и т.н. И сервитьорът като донесе сметката аз вадя парите. Та отстрани кой знае какво може да рекат хората. Но така като чета май този случай не е като нашият. Сериозно бих се замислила дали да изляза втори път с мъж като на госпожицата.

# 42
  • Мнения: 742
Макар, че ако отстрани ни гледат с моя съпруг, сигурно и за нас може да коментират нещо подобно. Той мрази да носи каквито и да е чанти или портфейли, а не винаги има достатъчно сериозни джобове, от които да не се посипе наличното. В този случай моята чанта се превръща в склад: за документи, пари и т.н. И сервитьорът като донесе сметката аз вадя парите. Та отстрани кой знае какво може да рекат хората.
smile3521
Мъжът ми обича да се шегува и много често пред сервитьорите започва да ми нарежда какво да ям и пия и след това най-демонстративно ми пробутва сметката! Двамата много се забавляваме, но който не ни познава...

а сега по темата:
не ми се е случвало да плащам сметки по гореописания начин - грозно е! Ако се наложи ще го направя, но никога повече няма да изляза с този човек!
а и си имам правило "Поръчвам само това, което мога да платя сама!"

# 43
  • Мнения: 3 423
Ами може младежът да е бил кол-бой,
знаем ли каква им е историята.
Или мацето да е загубило бас.
Или да носи портмонето със семейните авоари...

# 44
  • Мнения: 361
На първи срещи е редно мъжът да плати, все пак е кавалер. После вече ако тръгнат да излизат сериозно нека се разберат както желаят. От друга страна една жена трябва да има винаги достатъчно пари в себе си, че знае ли човек... Simple Smile
и аз имах такъв случай : отиваме с младежа на бар ,пихме по една водка ,идва време за плащане ,нашия нямал дребни  newsm78хубаво аз платих,но не ме е яд за това ,а за друго,момичето върна рестото и мислех да й оставя бакшиш,а този най-нагло ги прибра в джобчето си  #Crazy Sick #Cussing outе не ми се занимаваше с простотии,станах и си тръгнах

Общи условия

Активация на акаунт