Магията на изтока - тема 62

  • 19 076
  • 733
  •   1
Отговори
# 75
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 525
Японците все пак ще излъчат последния сериал на Харума Okane no Kireme ga Koi no Hajimari. Продължават със снимките.
Ще излъчат трите епизоди заснети с негово участие, след това сигурно ще го "пратят" някъде, я героят му ще замине за чужбина, я нещо друго, но сериалът ще се излъчи след 15 септември. Не се отказват от проекта.
Е, не вярвах, че ще го направят. Мисля, че постъпват ужасно и всичко е отново за пари, пари, пари, само пари и рейтинги.

# 76
  • MJF
  • Мнения: 8 571
E като прочетох резюмето нещо трудно си представям неговия герой така да го "редактират". Бая трябва да се помъчи сценариста. То и английското заглавие донякъде с темата за парите.....

Хи, хи, какво съвпадение се получи при мен. Дойде ми муза да разгледам отдавна отворения при мен таб на компютъра KBS Drama Special. Разбира се бях си забравила до кой сезон съм гледала. Само помня че спрях тогава когато пак се засилих да гледам/прегледам един но се оказа че преобладаващото сюжети са "не гледам" -ученическо-фентъзи.
Та разцъках снощи и установих че май съм до 2017 стигнала.
KBS Drama Special: You Are Closer Than I Think и KBS Drama Special: Waltzing Alone изгледах неусетно един след друг. И двете само по сюжет ги отсях за проба , без да гледам каст и прочие.
Съвпадението , което ме развесели,  е в първия You Are Closer Than I Think. Седнах да гледам и за начало в главна роля един от транс-сибирците ми Lee Sang-Yeob. В добавка мимолетно  участие на Namgung Min. Dong Ha и Lim Hwa-Young също познати лица. Малко ме изненада тозу урожай на познати муцуни , защото назад във времето рядко в тези заглавия на рубриката съм нацелвала толкова на куп познати физиономии.
Стила на снимане/разказване на историята леко фюжън бих казала но бях зрител до края. Не бе зле като цяло.
Предишното заглавие в рубриката на човека- филм съм го прескочила - стреснало ме е потенциалното ФWink явно .

Waltzing Alone ми хареса една идея повече. Това си бе корейска Human drama. А все пак в тази рубрика не малко заглавия очаквам да са именно такива. Така че останах напълно доволна от това заглавие. Каста и тук ме изненада с двете познати муцуни в главните роли Mun Ka-Young и  Yeo Hoi-Hyeon. Браво на целия екип на този филм.

# 77
  • Мнения: 9 180
Дадох още един шанс на Flower of Evil ,защото съм добричка Joy
Не ме напуска усещането,че някой от създателите на драмата е бил фен на Dexter. Innocent
 Джун Ги в ролята на тати не ми харесва,но в другото му Аз е страхотен. Добре се справя с разстройство на личността което трябва да представи.
Има недомислени неща,а съм станала чувствителна за малките детайли. Разглезих се Blush  След втори епизод все още се държи на едно прилично ниво (като за кримка),но след средата - незнам.

# 78
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 525
Това е типично за корейските сериали. Началото е малко по-интересно, но ще видиш какво ще е след 4-и епизод. Ще ти убият интереса и ще започнеш сама да отгатваш какво ще следва в сцените и диалозите. Няма да ти е трудно, дори заглавието да е "замаскирано" като криминале и пр., ще се превърне в една обикновена корейска мелодрама.
В първи епизод като го видях да сгъва/ подрежда дрехите на жена си и бях до там, Мун Че Уон пък някаква супер-дупер полицайка. Мерси.

Сериалът на Харума ще бъде само четири епизода. Съкращават го наполовина от обявените 8 епизода.
Трите заснети и в последния ще завършат някак историята, макар и без него. Няма да има негов заместник, каквото е заснел - ще бъде излъчено.

# 79
  • Мнения: 9 180
Той я гледа в очичките и се усмихва,а тя му казва какво трябва да свърши. Joy Още малко ще благодари и ще целува земята по която Тя стъпва.
Еманципираната корейка ли ми показват или чехльото?
Помня за структурирането на корейските драми,че и кримка ще е тук. Знам си,че ако го добутам до средата има голям шанс да го изгледам,но специално този си знаех,че няма да се разберем.. За Джун Ги направих опит и толкова. От 4-ри години не е снимал филм,да разнообрази.

# 80
  • Мнения: 5 205
Гледах Your Lie In April с Кенто Ямазаки и Сузу Хиросе, симпатична екранна двойка. Харесвам и двамата и ми беше приятно да ги видя заедно, а и самият филм ми допадна.

# 81
  • България
  • Мнения: 6 203
И Джун-ги бързо слиза надолу в личната ми класация. След първоначалното, всъщност в неговия случай, след второначалното впечатление, което ми направи вече ми се струва скучноват и еднакъв във всяка роля.
  За сметка на недоброто си отношение към него, вече имам цели шест стражнички (по Tuon). Joy
И петъчното ми участие:

(Виждам, че според правилата на темата до две снимки не слагаме в скрит текст.)

# 82
  • Мнения: 5 205
Хайде и от мен нещо петъчно, Huang Xiaoming.
Скрит текст:


# 83
  • MJF
  • Мнения: 8 571
E така ще стане номера с последния сериал на Миура. Но освен всичко останало жалко за сценария. Рос като го представяше преди време сюжета ме заинтригува и се надявах на интересно заглавие. .....

Бел, подхванала си Кенто Ямазаки Wink. На моя екран все в интровертни роли го помня Thinking.  

Преди забравих да причлюча с Trans-Siberian Pathfinders. Последния епизод някакъв сборен/ретроспективен се оказа , така че .... изгледано туй нещо. Може и да дадоха разпознаване на нашия Lee Sun-kyun от човек гледал "Паразит" но. Първо така и не разбрах какво толкоз му е на тоз филм, а той може да се гледа на други места за да се оцени- например   Pasta и Coffee Prince на малкия екран. Второ все  пак той не случайно   е човека -паста и човека -глас. Какъв паразит?! ooooh! Та обра точките той и в това пътешествие с готварските си умения , хем в полеви условия. Даже аз му повярвах, че тез "бъркочи" дето правеше в "найлонче" са вкусни Smile

# 84
  • Мнения: 6 732
Dinner Mate
Прехвърлих го на бързи обороти. Скучноват ми беше. Хубавото Хони вече си е аджуши и не му подхождат такива пимпилки за партньорки. Искам да го видя в някоя роля като тази от East of Eden. Нищо против да го гледам и в романтични роли, но поне да  сложат някоя подходяща жена до него.

Отхвърлям лека-полека приключили в последно време сериали, но май няма някой, за който да си струва да коментирам.

# 85
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 525
За Джун Ги направих опит и толкова. От 4-ри години не е снимал филм,да разнообрази.

И Джун Ги не е филмов актьор. Филмът, за който говориш е китайски (някаква скука мисля, че беше, забравих вече), а корейски филм не е снимал от 2007 г. За цялата си кариера има колко? 5-6 филма? Не повече.
Снима основно на малък екран. Не знам какви са причините да го прави.

Чета едни слухове сега в кроейската преса и настръхвам.
Бини и Сонг Хье Кьо се били събрали отново. Майко мила.... Дано да не е вярно. Не ми се иска да вярвам, че Хьон Бин колкото е готин на екран, то толкова е тъп и глупав в реалността.
От тая всички известни корейски мъже трябва да бягат надалеч. Много надалеч. Пуснала е пак мрежите...

# 86
  • Мнения: 9 180
Тя на него дали му е кака?
Питам дали да и викам Каката на Бини или да продължавам с бившата Кака на Катерицата. Joy Innocent
Преди се пишеше,че излиза с много богат китаец.

# 87
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 525
И на него му е нуна. Тя е реколта '81, а Бин-Бин е на 25 септември 1982 г.

Дано не е толкова глупав. Не искам да го развеждаме и него. Той е мъж само за една жена. За цял живот.

# 88
  • Мнения: 9 180
Е,те още не са се оженили и давай развод. Scream
Това са само слухове,но ако и тя е при съседите вече е съмнителна работата.Ако излезнат снимки как се плацикат заедно в Мъртво море...ясна е работата.
Ще трябва да си намеря парапланер,да изиграя един танц с молба за вятър и да ходя да го спасявам.

# 89
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 525
Канг Джи Хуан, нали го отърваха с условна присъда само, а бях гледала публичното му извинение (това в Корея знаеш, че е като показен разстрел, той плаче и се извинява на целокупния корейски народ за "прегрешенията си", а стотици камери/ фотоапарати снимат). Та, в него той каза, че иска да бъде баща, да създаде семейство и да живее спокоен живот оттук нататък, защото знаем, че с филмовата му кариера е свършено.
Ако госпожата си търси нов съпруг - ето кандидат. От сой е, не може да има претенции, а и нямаме данни през годините да е имала връзка и с него.
И е по-голям от нея. Стига се е хващала с донсенг.

Общи условия

Активация на акаунт