Дали някоя известна личност не пише тук?

  • 12 734
  • 181
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 6 417
Hey ya е прекалено свежа за да е Векилска.  Rolling Eyes Може би Станислава Трайкова? newsm78

Последна редакция: сб, 09 сеп 2006, 10:06 от Шушон

# 106
  • Мнения: 911
Като бях на 12, водех едно предаване за учене на немски...по втора програма.... Embarassed Embarassed Embarassed

# 107
  • Мнения: 2 361
  Сердика, помня те! Заради теб научих три немски думички Simple Smile

# 108
  • Мнения: 3 423
Аз съм известен в гугъл. Фигурират ми името и мобилният телефон. И снимки 'не е да нема'

Ха-ха, и мен ме има там, и то доста пъти.
Има ме и в един немски вестник. Със снимка.
Българските медии не броим. Там се подвизавам
още от девети клас, т.е. по Татово време.

# 109
  • Мнения: 3 405
аз по-скоро се чудя дали не пише някоя известна личност в смисъл, че са я давали по телевизията

ето, мен са ме давали по телевизията - кабелната, в един крайдунавски град, бях репортер, говорител, водещ на новини, водещ на поздравителен блок в петък вечер, озвучавах реклами, клипове, филмчета... Grinning
Някои още ме помнят bowuu

Аз, обаче, вече се забравих Mr. Green

# 110
  • Мнения: 911
  Сердика, помня те! Заради теб научих три немски думички Simple Smile

хахаааа, направо не мога да повярвам Laughing

# 111
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457

ето, мен са ме давали по телевизията - кабелната, в един крайдунавски град, бях репортер, говорител, водещ на новини, водещ на поздравителен блок в петък вечер, озвучавах реклами, клипове, филмчета... Grinning
Някои още ме помнят bowuu

За кой крайдунавски град говориш че нещо ме жегна любопитството, щот съм от крайдунавски град пък и имахме такова предаване петъчни поздрави newsm78 Laughing

# 112
  • Мнения: 7 430
Цвети я дай да те видят и тези зад Океана Hug

....и аз съм известна bowuu
КАто бях 8 клас учствахме в конкурс за народни такци в Бургас и после ни даваха по ТВ
През 2002 г съм написала няколко статии в един Сливенски весник
....и тук - два пъти са ме публикували в тукашен весник - снимки от разни мероприятия bowuu

Стана ми интересно за hey_ya, но ако бях аз също не бих се издала  Naughty така или иначе аз си я харесвам и без да знам коя е Hug

# 113
И за мен са писали по  вестниците
Цитат
След десетки опити успяха да заловят -  Джебчийка №1 в Германия. За малко повече от 7 месеца 21-годишната Калинка, която е една от най-изпечените джебчийки в Германия и Австрия, е извършила стотици кражби и е хвърлила в ужас полицията в градовете, където е пребивавала.
Peace

# 114
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 593
Мен пък ми е интересно ДеянаЗ наистина ли влиза в ББ  Mr. Green Е на тва ще му викам известност  Hug

# 115
  • Мнения: 374
  Десерт ако не кажеш ще го брОйм в Земеделските! И тогава такива фантазии ще се развихрят...Предлагам ти признание! И малко виртуална бира! Повтарям МАЛКО!


аи ще си призная- бях на една корица на списание ФОТО-2002Г.  и в '9 месеца' докат бях глътнала глобуса....ся чакам покана в некои земеделски....краино време е да ме оценят и по стоиностните Joy Joy Joy

# 116
  • Мнения: 2 361
  Надявам се, че една малка от 330 ти стига? cheers

# 117
  • Мнения: 3 405
За кой крайдунавски град говориш че нещо ме жегна любопитството, щот съм от крайдунавски град пък и имахме такова предаване петъчни поздрави newsm78 Laughing
Бинго! Говоря за Свищов и "Петъчни поздрави" по Видеосат. Беше през 1997 г.
Много отдавна Grinning

# 118
  • Мнения: 1 503
на цвети и аз съм и фен.... Heart Eyes  направо ни разби сърцата тук...не беше ли в един клип на румънеца и енчев  bouquet
Ейййй,туй за Румънеца и Енчев го бях забравила newsm78
Бравооо
 А който иска да ме види ....имам си аватар Hug

# 119
  • Мнения: 374
на цвети и аз съм и фен.... Heart Eyes  направо ни разби сърцата тук...не беше ли в един клип на румънеца и енчев  bouquet
Ейййй,туй за Румънеца и Енчев го бях забравила newsm78
Бравооо
 А който иска да ме види ....имам си аватар Hug


даже се сетих че съм слушала за теб от един познат-жоро неделчев се зове Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт