Дали някоя известна личност не пише тук?

  • 12 723
  • 181
  •   1
Отговори
# 75
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Бу е ТВ-звезда   bouquet
И за една друга съфорумка стискахме палци в Сделка или не, но ще ме извини, че не й помня ника  newsm78

Изида

# 76
  • Мнения: 490
Аз бе!
Много съм известна - знае ме цяло село, а детето съвсем свойски ми вика 'мамо' даже...


 hahaha hahaha hahaha

# 77
  • Мнения: 3 356
Чувала съм, че сценаристите на Слави четат тук и събират свежи лафове Simple Smile Но не пишат Simple Smile

Леле, ако ме цитират без мое съгласие, да ги скопя ли?
Четат я .Миналата година ме бяха цитирали в  предаване,естествено ,че и идея си нямах за това. Whistling

# 78
  • Мнения: 1 492
Мен пък са ме давали по местната радиоточка... когато бях във втори клас... четох откъси от собствени стихотворения Mr. Green
Ще питам баба ми за теб, тя следеше всичко по радиоточката hahaha

# 79
  • Мнения: 1 503
Разконсперирахте ме,ама не съм се покрила ,ей      Naughty
Бяха славни времена когато ме даваха тук и там...И снимаха ту с дрехи,ту без... hahaha
Вече съм ретро... Mr. GreenА и не съм искала да бъда много известна май newsm78
     А коя е тази фолкдива Блонди?

# 80
Като прочетох известни личности веднага се сетих за наскоро станалата за пореден път мама - Вяра Анкова и с любопитство надникнах, за да разбера има ли подобни публични личности споделили радостта от гледането на деца или мисли за чисто женски клюкини:)))) сещам се и за Ани Салич и Мариана Векилска, а съвсем скоро тези дни и Юлиана Кънчева станала мама:))))) всички ние сме прекрасни и мисля, че повече или по малко известни това не ни прави различно интересни. И да има някоя по различна личност сред нас мисля, че трудно ще се покаже, защото така се чувства една от нас и сигурно и е много по - хубаво така:)))) и все пак, ако се престраши някоя персона всички ще я приветстваме

# 81
  • София
  • Мнения: 4 966
Като прочетох известни личности веднага се сетих за наскоро станалата за пореден път мама - Вяра Анкова и с любопитство надникнах, за да разбера има ли подобни публични личности споделили радостта от гледането на деца или мисли за чисто женски клюкини:)))) сещам се и за Ани Салич и Мариана Векилска, а съвсем скоро тези дни и Юлиана Кънчева станала мама:))))) всички ние сме прекрасни и мисля, че повече или по малко известни това не ни прави различно интересни. И да има някоя по различна личност сред нас мисля, че трудно ще се покаже, защото така се чувства една от нас и сигурно и е много по - хубаво така:)))) и все пак, ако се престраши някоя персона всички ще я приветстваме
Наистина ли Юлияна роди?
Колко се роди малкия?Как го кръстиха?

# 82
  • София
  • Мнения: 1 105
А принципно какво значение има кой е известен и кой не е? По-различни мнения ли ще пишеш в тема пусната от Марияна Векилска и в тема пусната от "обикновен" потребител? Или например ще се съгласиш ли с мнението на Ани Салич да речем, само защото е тя въпреки, че твоето собствено е далеч? Интересно ще ми е да ми отговори някой, ама да е честен!

# 83
  • Мнения: 4 473
Пишат я, как да не пишат. Цяло съзвездие от "Движение на българските майки" и поклонници пишат тук  bouquet

# 84
  • София
  • Мнения: 377
Мене пък след 24 часа по тевизията Joy Joy Joy

В колко часа, по коя ТВ? Хайде казвай, квартално да си те гледаме  bouquet

# 85
  • Варна
  • Мнения: 1 306
А принципно какво значение има кой е известен и кой не е? По-различни мнения ли ще пишеш в тема пусната от Марияна Векилска и в тема пусната от "обикновен" потребител? Или например ще се съгласиш ли с мнението на Ани Салич да речем, само защото е тя въпреки, че твоето собствено е далеч? Интересно ще ми е да ми отговори някой, ама да е честен!

Hey_ya, бързо си признай коя от двете си!  Grinning

# 86
  • Мнения: 239
абе и аз съм известна, ама ме знаят само градските келемета Twisted Evil

# 87
  • Мнения: 45
Пише,пише и чете даже!

# 88
  • София
  • Мнения: 1 105
А принципно какво значение има кой е известен и кой не е? По-различни мнения ли ще пишеш в тема пусната от Марияна Векилска и в тема пусната от "обикновен" потребител? Или например ще се съгласиш ли с мнението на Ани Салич да речем, само защото е тя въпреки, че твоето собствено е далеч? Интересно ще ми е да ми отговори някой, ама да е честен!

Hey_ya, бързо си признай коя от двете си!  Grinning

И на мен ми е трудно да определя  Crazy

# 89
  • Мнения: 5 370
И аз съм известна Whistling, пишат ми името в редакционните карета на списания и вестници, докато работя в тях Mr. Green.
А, това брои ли се? Значи и аз съм известна, оле!  Laughing
Не само, че си известна, ами и всеки път , кога гепна вестникО от свеки, търся твоето име до някоя статийка. Joy

Общи условия

Активация на акаунт