Кърмене и месечен цикъл

  • 3 158
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 760
Първа опция  Laughing

# 16
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Кърмих на поискване и имах цикъл - възстанови се, когато Мая беше на 8 месеца, захранена с твърди храни (по малко, но захранена). Опитах се да кърмя още по-интензивно с надеждата цикълът да размисли и да се махне, но не ми стана играта Laughing

# 17
  • Мнения: 728
 Въпросът с цикала при мен е проблем, дойде ми когато бебо беше на 3 м, а после ми дойде след още 3м, и много се притеснявам да не забременея и да не разбера, не че ако стани ще направя аборт, ама по-добре да не става, че с трето вече май няма да се справя Cry

# 18
  • София
  • Мнения: 630
Вече 6 месеца кърмя на поискване малката и все още нямам цикъл Laughing.

# 19
  • Мнения: 1 586
Моят цикъл се възстанови, когато малката беше на 15 месеца. Но до  колкото си спомням имаше 1-2 момичета от форума, които изкараха и по-дълго без цикъл, кърмейки по  естествения начин Simple Smile.

# 20
  • Мнения: 143
С първото ми дете,цикъла ми дойде на 4-ия месец след раждането, въпреки че още кърмих. Rolling EyesНо тогава бях спряла нощните хранения и се хранехме само денем през 3-4часа.Вероятно пролактина се е понижил, което е предизвикало цикъла Thinking.Кърмих до 8-ия месец но цикъла редовно си идваше.Сега незнам как ще е.Бебо е на месец и половина, отново се кърмим и нямам представа кога ще цъфна Wink.Но колкото по-късно, по-добре. Peace

# 21
  • Мнения: 2 381
Кърмя на поискване.Цикълът ми настъпи на 4 месец след раждането, а се надявах да се позабави.

# 22
  • Мнения: 742
Ооох а моят цикъл се завърна веднага след като ми се "прочисти " организма, т.е на 38-ден след раждането. Така се завърна, че ми беше като компенсация за 9-те месеца липса smile3514
...и така до ден днешен.

Забравих да кажа, че сме само на кърма и кърмя на поискване, което в последствие се превърна в кърмене под час!

п.п но поне съм по-спокойн, че не сме си увеличили семейството newsm48

# 23
Кърмя вече 6 месеца на поискване, което си е всъщност като режим през 3-3,5 часа и още нямам цикъл.

# 24
  • Мнения: 2 614
Кърмя на поискване и нямам цикъл (все още). Засега уж съм сигрна, че е от кърменето  Laughing Praynig

# 25
  • Мнения: 3 205
Още нямам. Пазим се, доколкото можем, засега няма изненади, но даже и да има - здраве да е; и изненадата ще е кърмена на поискване  Laughing

# 26
  • Мнения: 358
А да се появи за 4 мес. и да изчезне пак при усилено сукане на бебка- това случвало ли се е на някоя? Тестът е отрицателен.

# 27
  • София
  • Мнения: 3 830
Кърмя на поискване,но 4 месеца след като родих ме споходи отново.А как ми се искаше да се позабави още малко smile3516.

# 28
  • Мнения: 5 026
Кърмя на поискване,но 4 месеца след като родих ме споходи отново.А как ми се искаше да се позабави още малко smile3516.
И при мен е така.

# 29
  • Мнения: 8 917
Взех да се притеснявам, защото аз такова чудо нямам вече година. Кърмя на поискване и се надявам това да е причината. Всъщност надявам се да си остане тази причината. Проверявам от време на време с тест, но кой знае  Rolling Eyes
Аз и досега кърмя , а ми дойде на 2-я месец .Различни хора Peace

Общи условия

Активация на акаунт