Кърмене и месечен цикъл

  • 3 163
  • 68
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 326
Взех да се притеснявам, защото аз такова чудо нямам вече година. Кърмя на поискване и се надявам това да е причината. Всъщност надявам се да си остане тази причината. Проверявам от време на време с тест, но кой знае  Rolling Eyes

Не се притеснявай, аз сигурно държа рекорд -1.8 месеца + 9м.бременност=2.5години без цикъл...започнах да отбивам когато детето беше на 1.6 месеца и ми дойде чак, когато започнах да го кърмя веднъж дневно, дори през ден два............

# 61
  • Мнения: 3 092
Кърмя на поискване и нямам цикъл -ама хич не ми е притрябвал пък и като ви чета се окуражавам а дано и на мен се позабави поне ...1 година  smile3508 май взех много да мечтая newsm78

# 62
  • Мнения: 2 467
Айде, моя дойде  Crossing Arms Да отчета 13 месеца и 20 дни след раждането. То много гадно било! Направо бях забравила за 2 години  Sick

# 63
  • Мнения: 2 959
...аз сигурно държа рекорд -1.8 месеца + 9м.бременност=2.5години без цикъл...
Бобка, имаш си конкуренция. За мен също е първата опция. Hug

# 64
  • Мнения: 364
А моя дойде когато бебка стана на 5 месеца  ( не беше зле ).

# 65
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Дойде ми, когато дребната стана на 9 месеца. После пропусна още 3 месеца (с инцидентни зацапвания за по 1-2 дни, които ме притесниха и отидох на лекар, а той потвърди, че просто не са ми се регулирали хормоните още) и откакто дребната направи годинка, ми идва сравнително редовно. Самият мензис не ми е болезнен - но овулацията ми разказва играта, а преди въобще не беше така Twisted Evil

# 66
  • Мнения: 171
И ние се кърмим на поискване, но ми дойде, когато той навърши 8 месеца. А така ми се искаше да ме пропусне още малко  Sad На следващия месец се скъсах от кърмене, но пак ми дойде  #Cussing out За щастие не е толкова болезнен както беше преди  Simple Smile

# 67
  • Мнения: 1 938
Кърмя на поискване и нямам мензис. Имах много сериозно усложнение след раждането (сепсис) и ми правиха 2 пъти ревизио. Та може и на това да се дължи - то лигавица не остана по тая матка... Rolling Eyes

# 68
  • Мнения: 1 272
Кърмя с режим и ми дойде вчера, т.е. почти 7 месеца след раждането

Общи условия

Активация на акаунт