"ДВИЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ" - тема 7

  • 22 372
  • 802
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 770
Също така искам да ви кажа, че Кико на Мария от Роман ще го оперират на 14.09. в Ортопедията в Горна баня, стига да е здрав и всички изследвания да са му направени. Ще има нужда от памперси, храна за Мария, мляко за Кико. Там на място за бебчо са осигурена каша и пюрета.

# 16
  • Мнения: 2 249
аз също мога да се включа с посещение в болниата при бранимира-когато кажете-проблема е че не я познавам,затова май ще ида и в понеделник с Еми
а защо болницата не поема храната? newsm78
весето няколко пъти писа,че при нея имало пампери за по-малки-щеше да ги носи на майката в Драгалевци,но не ги е занесла-така че-[color=red]ВЕСЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ,ВЗЕМИ ГИ ДОНЕСИ НА АКЦИЯТА ИЛИ УТРЕ ВЕЧЕР,ЧЕ ДЕЦАТА ПРОХОДИХА :mrgreen[/color]:
да кажа накратко за Перник-оставих 15 чифта обувки и 70 опаковки имуностимулиращи лекарства-много ме е яд,че нямае голям номер обувки за Ники-милият го вдигнаха от сън да мери,ама му стискаха-така ми стана жал като стана видимо тъжен-иначе го готвят психически че заминава за софия да става ученик-учи усилено цифри и букви-сладурчето ми то -днеска бил учил "БУКВАТА 2" Joy-така ми се искаше да го удуша от прегръщане Heart Eyes-мъчно ми е за него-сега като дойде тук-трябва да го посещаваме често,често Praynig
нямат памперси и там-могат да складират голямо количество така ,че няма проблем-да карат от фирмата
имат нужда от гърненца и там-айде да посъберем пак малко Praynig
ами...тва е май от мен
утре сутрин сме в Св.Пааскева с Роси в 10 часа-ако някой желае-да заповяда  bouquet

# 17
  • Мнения: 1 770
Ети, болницата не поема храната за майката, само за бебето, ако е по-голямо, но то е на мляко.


Криси, какво е положението с Хелиана?

# 18
  • Мнения: 117
Тя между другото Бранимира и го кърми Христо,а има и кутии със сухо,така че млякото за сега не й е проблем! Simple SmileА утре ще й се носи одеяло-никой не настоява да ходи всеки ден.

# 19
  • Мнения: 1 493
Разписвам се !   bouquet

# 20
  • Мнения: 1 770
Тя между другото Бранимира и го кърми Христо,а има и кутии със сухо,така че млякото за сега не й е проблем! Simple SmileА утре ще й се носи одеяло-никой не настоява да ходи всеки ден.

Имах предвид в болницата че няма нужда да се ходи всеки ден, вече има достатъчно желаещи да я посещават, така че ако на някой му е труден достъпа да не се притеснява.....  Peace

Почвам да набирам доброволци за посещение на Мария в Горна баня  Wink

# 21
  • Мнения: 565
Момичета, днес бях с майка ми да купим разни неща за акцията в Събота и Неделя в Южния парк. Акцията остава, нали? В колко часа и къде  точно ще бъде?
  bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 2 210
НА 02 И 03 СЕПТЕМВРИ, от 10 до 14ч в Южния парк на входа откъм ул.Нишава Laughing
За по-лесно можеш да си запишеш някои от нашите телефони в началото на темата, ако нещо не се намерим Hug

# 23
  • Мнения: 430
значи за понеделник и вторник ви трябва човек, Еми виж какъв е пропусквателния режим и свиркай Peace

Пирогов, ми е близко - ако не съм родила, няма проблем да ходя да я виждам. Кога точно е операцията и колко се предполага, че ще останат след това? А как са нещата с таткото, проблемите отшумяха ли?

# 24
  • Мнения: 117
Тя между другото Бранимира и го кърми Христо,а има и кутии със сухо,така че млякото за сега не й е проблем! Simple SmileА утре ще й се носи одеяло-никой не настоява да ходи всеки ден.

Имах предвид в болницата че няма нужда да се ходи всеки ден, вече има достатъчно желаещи да я посещават, така че ако на някой му е труден достъпа да не се притеснява.....  Peace

Почвам да набирам доброволци за посещение на Мария в Горна баня  Wink
Извинявам се за недоразумението!!! HugАз съм извън София до 17.09, но след това мога да отида до Горна Баня-знам и къде е болницата.Може да се разчита на мен за ходене поне през ден,а ако има нужда от по-често и мама е наблизо LaughingЩе го измислим! Naughty

# 25
  • sofia
  • Мнения: 7 477
значи за понеделник и вторник ви трябва човек, Еми виж какъв е пропусквателния режим и свиркай Peace

Пирогов, ми е близко - ако не съм родила, няма проблем да ходя да я виждам. Кога точно е операцията и колко се предполага, че ще останат след това? А как са нещата с таткото, проблемите отшумяха ли?


тая па,тая па #2gunfireЯ малко по-уекоооооо ало  bouquet


Почвам по ред Joy
Иве,утре ще приготвя за майката с двете деца малко дрешки от Сашко и ако има нещо останало в гаража от даваните ми.Ще взема и храна.Утре ще ти ги донеса  Hug

Поне един ден идната седмица мога да отида до Брани Wink

Мисля вторник да отида до Перник и Трън .Ще звънна утре да ми кажат номера на Ники и да се опитаме да му набавим няколко чифта.Както и да заведа хората от склада.Дано само Сашко не създава проблеми в яслата Praynig
Еми,какви номера останаха при теб newsm78
Ми,да събираме пак гърнета за джуджетата baby_neutral

Предлага се анатомична ваничка със стойка,на кого трябва Thinking
Както и 5 кутии мляко,но не знам марката SadЧакам да ми кажат Wink

# 26
  • Мнения: 1 770
Тя между другото Бранимира и го кърми Христо,а има и кутии със сухо,така че млякото за сега не й е проблем! Simple SmileА утре ще й се носи одеяло-никой не настоява да ходи всеки ден.

Имах предвид в болницата че няма нужда да се ходи всеки ден, вече има достатъчно желаещи да я посещават, така че ако на някой му е труден достъпа да не се притеснява.....  Peace

Почвам да набирам доброволци за посещение на Мария в Горна баня  Wink
Извинявам се за недоразумението!!! HugАз съм извън София до 17.09, но след това мога да отида до Горна Б аня-знам и къде е болницата.Може да се разчита на мен за ходене поне през ден,а ако има нужда от по-често и мама е наблизо LaughingЩе го измислим! Naughty
  bouquet

# 27
  • Мнения: 4 195
Роси брой ме за сега за вторник с теб, искаш ли ме newsm78ще ме вземеш от склада с пампите а newsm78

# 28
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Роси брой ме за сега за вторник с теб, искаш ли ме newsm78ще ме вземеш от склада с пампите а newsm78

а що не дойдеш с тях Praynig
супер далече ми е Криси ,ще ги чакам по път някъде ,а ти се натовари с тях.За сега мисля вторник,но всичка зависи от Сашко.

# 29
  • Мнения: 2 353
  И аз имам едно гърне. Бях го обещала на Еми. Сега къде да го дам? Ще си го нахлупя на главата на края Crazy

Общи условия

Активация на акаунт