ДНЕВНИКЪТ Тема 104 Да отслабнем всички заедно!

  • 49 723
  • 776
  •   1
Отговори
# 570
  • Denmark
  • Мнения: 1 007
В крайна сметка и аз реших да броя калории, за да мога да се храня добре и да кърмя. Голяма занимавка е този фитнеспал, особено с малко бебе, но вече ми е 5ти ден и в понеделник ще проверя дали работи. Намерих калкулатор, който ми изчисли калориите, но макросите ми е трудно да спазвам.

# 571
  • София
  • Мнения: 1 309
Минавам да отчета. Тъй като знам, че задържам, спрях да се тегля всеки ден, да не се демотивирам Grinning

Все пак реших да проследя да не качвам и много се изненадах - 1,1 кг надолу. Явно пак се раздвижват килограмите. Смъкнах и по 2 см от бедро, дупе и подредба обиколка. Талията не мърда обаче, много ми е странно. Не съм имала корем допреди ражданията, но сега упорито обиколките около талията си седят. Продължавам с режимно хранене, остават още 14 кг до цел номер 1.

# 572
  • Мнения: 6 622
Здравейте, идвам да се похваля, че вчера след първият ми 24 часов фаст успях най-сетне да видя килограмите ми от преди бременността. Сега продължавам нататък към следващата ми цел, най-високото ми тегло от преди репродуктивните проблеми. Значи трябва да сваля 5 кг.

# 573
  • София
  • Мнения: 1 309
limonche Поздравления!

И аз се движа по същата скала Joy Паднах под килограмите след раждането. (Качих 15 кг след раждането...). Сега микро цел е килограмите на забременяване, остават още 6.

# 574
  • Мнения: 6 622
Роузи, чудесно напредваш! Скоро ще постигнеш и следващата цел!
На мен ми е по-лесно така, с малки цели. Виждат ми се по-лесно достижими и не губя мотивация. Така стъпка по стъпка за 3 месеца свалих 17 кг.

# 575
  • София
  • Мнения: 11 604
От мен 55.5 кг, надявам се да успея още един кг, но май няма да ми стигне времето. На моминското мисля да си хапна, но ще внимавам, че е три дни и да няма + 3 кг като от почивката преди две седмици.

# 576
  • София
  • Мнения: 1 309
Днес още - 1.1 кг, 73.5 кг. Почнах явно активна следваща фаза Simple Smile. Яко лудница е при мен, един вагон с работа и тичане напред-назад. Следващите дни ще е така, само се надявам да си осигуря съня. Без него положението излиза извън граници.

# 577
  • Мнения: 314
И аз съм доволна, че кантара се поразмърда, а много месеци си бях в плато. Всяка сутрин се меря. Позволявах си тук таме изкушения, сега гледам да съм стриктна. Ям НВ, но не и ВМ и сякаш ми е по-добре. Наливам се и с много вода. Иска ми се до края на месеца да видя 55кг на кантара,пък ако ще и 55.99 да е 😂. Тази сутрин бях 56.75. Но имам малки за сваляне и всичко се движи много бавно. НО, съм много доволна, че все пак се движи. Заплюла съм си петък или събота да е ден, в който ще ям само сладки неща. Много обичам просто. Инсче картофи, бобови, солени тестени неща- грам не ме блазнят.

# 578
  • Мнения: 2 582
А трябва Grinning Тестени не, но протеини - зеленчуци - сложни въглехидрати, да. Вкусът се възпитава. С времето дори леко сладкото става безумно сладко.

# 579
  • София
  • Мнения: 1 309
Хей, затишие тук. Задържам на 73.4. Добре е. Храненето засега е прилично, следващата седмица ще е по-добро.

# 580
  • Мнения: 2 275
Гадна работа.
Пих някакъв чай пише menthe poivrée като мислех, че е джоджен и нали обезводнявал. Ми не е нито мента, нито джоджен,  а за обезводняване незнам как е . Такъв жесток глад ме налегна, не е за разправяне. Саботира ми фаста.
Иначе е добър кантара и не му се отразила паузата.

# 581
  • Мнения: 25 764
Аз ПМС, болки яки, кантара и той не е със мен. Абе гадна работа.

# 582
  • Мнения: 476
Хора чудя се да не съм в преддиабетно състоятие без да знам ,което скоро ще се развие  защото това се получава от много захар а аз много захар приемах до преди месец, преди да се осъзная и да взема мерки за отслабване и без да го усещам прекалявах  със сладки неща ,това , онова и едва ли го имам ама просто се попритесних защото от диабета рязко качваш 20 кила отгоре и това ще ми хвърли на вятъра всички усилия просто не искам да го развия то спрях захарта вече от месец, ама... просто 5 години подред така нездравословно го карах и още се чудя как не съм развила диабет до сега или нещо хормонално, то добре че се осъзнах навреме.

# 583
  • Мнения: 81
Анабел, това дали си в преддиабетно състояние може само лекар да каже. Ако се притесняваш пусни си изследвания на захарта на гладно и на гликиран хемоглобин и се консултирай с личния си. Трябва да се внимава освен с очевидната захар, също с хляб, картофи, ориз, плодове( умерено), количествата също са много важни и комбинациите между различните храни.

# 584
  • Мнения: 6 622
Анабел, направи си едно натоварване с глюкоза и си пусни щитовидните хормони. Така ще разбереш дали/къде имаш проблем.

Общи условия

Активация на акаунт