Кристали за коса

  • 6 567
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 394
Цитат на: diviana
Цитат на: Adriana
Днес търсих по магазините такива кристали и ...е нема таково чудо #Puppy dog Някой от Англия да знае нещо по въпроса? И това ми било модна столица,като ги знам как ходят Rolling Eyes Не случайно ми подсвиркват постоянно Twisted Evil


Ааааааа, има.
Търси polish finishing drops for hair, Gloss drops или Shine Super Spray.
Ето тук на този сайт има такива продукти.

Gloss drops
Polish - Finishing Groom & Shine


Аха, мерси

По празниците си взех спрей за обем на косата използващ се по време на сушене със сешоар. Върши чудесна работа

# 31
  • София
  • Мнения: 2 100
Цитат на: Adriana


По празниците си взех спрей за обем на косата използващ се по време на сушене със сешоар. Върши чудесна работа


дай малко повече инфо! марка, цена , откъде, отзиви!
Заинтересувах се от този спрей!!!

# 32
  • Мнения: 3 394
Относно спрея по горе:

1. Марка - WELLA /Silvikrin/
2. Blow Dry Spray се води-преди сушене пръскаш и после сушиш. Аз мойта си я изправям същевременно, но с този спрей не ми сляга поне 3 дена /Чудо на чудесата/
3. Цена £3 -нещо подобно
4. Опаковка -зелена от 150 мл

# 33
  • София
  • Мнения: 2 100
Цитат на: Adriana
Относно спрея по горе:

1. Марка - WELLA /Silvikrin/
2. Blow Dry Spray се води-преди сушене пръскаш и после сушиш. Аз мойта си я изправям същевременно, но с този спрей не ми сляга поне 3 дена /Чудо на чудесата/
3. Цена £3 -нещо подобно
4. Опаковка -зелена от 150 мл


Звучи добре, дано да го намеря в България!

# 34
# 35
  • Мнения: 922
Момичета, аз не мога да се оправя с тези кристали.
Косата ми не е много чуплива и фризьорката предложи да ми направи една от тия прически, който са модерни в момента и разбира се бритонче. чудесно, но за да изглеждам добре сега трябва два пъти седмично да давам по 10 лева за изсушаване. Нещо не мога да се оправям добре и то не само с четката. Я кажете сега къде греша.
Измивам косата с шампоан, Слагам маска, изплаквам и на влажна коса слагам кристалите и почвам с сешуара.
Какво количество кристали слагате вие.

# 36
  • Мнения: 1 533
didoni,

подозирам, че твоята фризьорка те е подстригала като моята. Аз малко се опъвах, но тя явно не ме е чула. Сега съм с асиметричен бретон, от едната страна съвсем къс, от другата до веждата. Косата е много изтънена. Процедирам като теб, кристали слагам 4-5 капки. После с четка и сешоар, чат-пат става.

Общи условия

Активация на акаунт