Bay Yanlış“ с Джан Яман и Йозге Гюрел и „Dogdugun Ev Kaderindir“ с Демет Йоздемир Тема 51

  • 51 160
  • 735
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 10 802


Грозде, Магия, ах, тези ваши мъже... Ще ни пресъхне клуба тука накрая Grinning

# 106
  • Мнения: 41 680
Добро утрооо! WinkHugHeart



Тъкмо започна поста и изскочи отговора на Ели Hug!Взе ми мисълта,която мислех да пиша след като изчетох Гроздето Hug с последния си пост!Първо Магия Hug,а сега и тя!Какви са тези ваши мъже! Simple Smile

Грозде Hug,ще ни липсва хумора ти! Wink Аз ще пускам новите неща,но не ме бива със закачките! Simple Smile

Започва новата седмица и сме в очакване на фрагман,нови снимки и озет!

Благодаря на всички за новите снимки,клипче и коментари! HugFlowers Bouquet







още нови с Демет






Желая ви приятен понеделник и лека нова седмица! Flowers HibiscusFlowers Four Leaf CloverFlowers Cherry Blossom

# 107
  • Мнения: 5 563
Ели, всяка сутрин с вас се събуждам, джанъм ❤, ама от ММ и малкия не остава време да пиша толкова редовно, правим основен ремонт на едно жилище, продаваме друго, лудница..  само плакна око с Джано инкогнито и се смея на шегите ви, много си ми липсвате 😭❤ ама ще гледам по-редовно да пиша вече. Знаете, че Джани ми е другата голяма любов и няма да си го оставя ей тъй 😃

# 108
  • Мнения: 41 680
Здравейте следобедно! Hug







1 серия & 6 серия


започнали са да снимат 8 епизод....


...кои летни сериали започнаха и кои предстоят....
Скрит текст:
На телевидении начался новый летний сезон, тем самым на экранах появляются и новые проекты. В основном на турецком ТВ в этот период транслируют романтические комедии. Ситуация с распространением COVID-19 и объявленным карантином, конечно же, внесла свои коррективы в съемки сериалов, однако хоть и с опозданием, но все потихоньку все начали работать.
Давайте рассмотрим какие сериалы выйдут на экраны летом 2020 года:

Ах, моя молодость – с 15 июня по понедельникам
Мистер ошибка – с 26 июня по пятницам
Постучись в мою дверь – с 1 июля по средам
Любовь на крыше – с 9 июля по четвергам
Покаяние - с 9 августа по воскресеньям
Мария и Мустафа – СКОРО
Задира – СКОРО
Позвони моему агенту – СКОРО
Доверенное – СКОРО
Семейный бизнес – СКОРО
Уважение – СКОРО
И в печали, и в радости – СКОРО
Красная комната - СКОРО

...кои са новите есенни сериали и по кой канал ще се излъчват...
Скрит текст:
НОВЫЕ ОСЕННИЕ СЕРИАЛЫ
Божественный порядок - на телеканале TRT
Мевлана - на телеканале TRT
Дикие штучки - на платформе BluTV

Новая жизнь – на телеканале Fox
Грех одной матери – на телеканале Fox
Незаконченная любовь – на платформе BluTv
50 квадратных метров - на Netflix
Сироты - на телеканале Fox
Шахмаран - на телеканале Fox
Искупление - на телеканале Fox
Приют – на телеканале Atv
Фатма - на Netflix
Нападение – от NTC Medya
Лимит – на платформе beINConnect
Жизнь и мечты – на платформе beINConnect
Если бы только - на Netflix
инфото е от рускините,може да има и промени....
https://kino-teka.com/news/tureckie/6346-data-nachala-novyh-letn … erialov-2020.html





Приятен следобед!

# 109
  • Мнения: 10 802
Ново от Йозге


Ново от Демет


Джан в италианско списание

# 110
  • Мнения: 41 680
Дано довечера да пуснат 2-ри фрагман,че вече се чудят какво да пуснат...

От официалната страница на  сериала МГ...
- Мислите ли, че тактиката на Йозгюр ще сработи?
„Мъж след 3 месеца решава дали ще се ожени или не.


Цитат
⭕У Джана даже в Индии есть фан база.
🔺 От главного консула Турции в Мумбаи Т. Kaya жена P. Erguv.by:.
Индусы верные последователи турецких сериалов. Если нет английских субтитров к сериям, они смотрят сериал на турецком языке. Многие мои друзья благодаря сериалам выучили турецкий язык. . У Can Yamana, Byrak Ozcivit , K. Tatlutug есть серьезные фан базы в Индии.


от снимките днес...

https://twitter.com/dreamer_sofie/status/1290269113575710721

и Демет...

# 111
  • Мнения: 27 477
Ехоооо ,на морето съм но като Джан и останалите хубавци нема.
Не мой да оплакнем окото на тоя плаж.Сега се наслаждаваме на морския въздух.

Гроздето ще влиза рядко.  
Но мечтателките сме тук и ще пазим Джанчо Joy

Последна редакция: пн, 03 авг 2020, 19:15 от femmi2

# 112
  • Мнения: 66
Демет






Грозденце, ще ми липсваш,много си забавна.
Привет среднощно момичета Heart

Аз чакам, всеки момент ММ да си дойде.. ще ми развали рахата с вас Joy Цял месец ще си е в БГ.. и за това, ще влизам рядко, за да не ми хване паролата, и да прочете какви съм ги натворила тук.. за другата ми голяма любов Джано Heart Joy Ей сега, като превърша с обясненията... чертосвам и излизам от изход Joy
Ще ви чета обаче всеки ден!! Ако ММ надникне да види какво чета, а вие пишете глупости.. Joy най- много да се завайкам, как може да сте такива....  Ще кажа.. "големи жени а как се излагат.. все едно мъж не са виждали" Joy
Язък.. така ми е хубаво тук с вас.. и Джано ще ми липсва, защото по- рядко ще му гледам снимките, и няма да мога да го шпионирам като хората, какви ги върши : ))
За това, момичета разчитам изцяло на вас.. Инстаграм, ТТ, ФБ всичко за мен ще е табу..  
Епизодите ще гледам.. в сериала има много калабалък.. той няма да разбере за какво става на въпрос, Джано като е в кадър, ще съм безизразна, все едно гледам Портиера Joy

От два дена чистя.. днес цял ден готвя, чакам си мъжа с трепет.. но и тук чета постоянно..
Най много ще ми липсва смеха, тук с вас.. : (
Докато съм инкогнито, се надявам на страхотни епизоди (за 3,4 епизода няма да съм с вас) Рейтинга да расте.. Джан с Тудорс, без Тудорс, както и да го облекат или съблекат, все ще съм доволна..

Хайде момичета Hug Забавлявайте се много, наслаждавайте се на нашите патрони и на МГ! А аз ще се включвам когато мога Kissing Heart Heart

Злате Kissing Heart разчитам на теб най- много! За което предварително ти благодаря! Hug
Ели Kissing Heart Hug ти поддържай, смеха и ведрата обстановка, ако грешниците станат много сериозни, ги прекъсвай.. и им пускай по някоя по- така.. снимка и закачка! Joy
И на всички останали Hug предварително благодаря, за инфото и снимките които ще носите! Heart
А на Лили не мога да и се отблагодаря за преводите.. Лили Hug да знаеш, че си ни специална, и много ценна, тук в темата, и колкото и да ти благодарим, ще е малко... Heart

# 113
  • Мнения: 11 984
Демет на плаж в Чешме и нейният смях

https://www.gecce.com/fotogaleri-demet-ozdemir-kahkaha-krizine-girdi/1



Има и още снимки в линка

Последна редакция: пн, 03 авг 2020, 17:58 от Slawena

# 114
  • Мнения: 307
Привет, момичета, да отговоря на въпроса за тактиките. Те всъщност, и Сердар и Йози се запознаха в един и същи ден с Езги, нали така? Минала е седмица от запознанството, да видим какво ще стане, то нашите са непрекъснато заедно, а със Сердар още са нямали среща, то и с Йози официална са нямали, ама аз от тях нищо стандартно не очаквам. Може Сердар първи да се реши, въпреки, че нямат много общи интереси като че ли, но нали Йози й обеща да получи предложение, а целта й е връзка и брак. Може така както се движим серия за ден-два да се предадат на чувствата си и нашите сладури, нали може и с края на сериала да съвпадне тоя 3-ти месец, макар пак да кажа - те са интересни с обърканите си и неподвластни на тях самите отношения.
Гроздето, аз вярвам, няма само да ни чете, ще намери начин някоя друга вечер да ни пише, ще чакаме. Аз какво да кажа, като само с интернет не се задоволявам - да затворя един акаунт и чиста и неопетнена, няма Джан няма фантазии, ами и сума ти снимки и материали съм си принтирала, просто щото принтера е до мен и ме кара сякаш... да ме пита някой защо като сама тайно само си ги гледам и чета, щото иначе не е нормално просто. Та тя лудостта по хората ходи и в различни форми.
Аз с всички ви свикнах, и от всички очаквам новини, признавам, забавната част сте ми слабост, щото аз съм по-по философстването и фантазирането. Благодаря ви за мноооооого инфо, снимки и красоти отново, хубава вечер и до скоро, мечтателки.

# 115
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 980
Още от Деметка. Тия дни хем тя е активна, хем доста хора успяха всякак да я снимат.

# 116
  • София
  • Мнения: 971
grozdence, ще ни липсваш в ефира. Ще те чакаме с нетърпение след месец, за да продължим веселбата в клуб ММ заедно с теб. Heart Eyes

Нашето момче голям късметлия, във всеки сериал се намира по някоя добра девойка да го нахрани. То вярно, че той си е казвал, че като е гладничък става нервен и не се стои покрай него. Явно и сценаристите взимат превантивни мерки да го нахранят по сценарий.







Извинявам се за качеството на снимките, но с подръчни средства толкова си мога.

# 117
  • Мнения: 6 622
Да идва и аз ще го храня 😀 Даже ще му вея с палмово листо ако трябва 😍

# 118
  • Мнения: 99
От официалния канал в YouTube изтриха първия фрагман и го качиха наново. Отидоха на кино повече от 3 милиона гледания. Логично обяснение не намерих.  Thinking
Дано днес има нов, че нямам търпение за нещо новичко. Weary

# 119
  • Мнения: 10 802
Ще го хранят Джан, разбира се, това тяло има нужда от калории Wink
За изтрития фраг - сигурно някой е искал да качи новия, ама по грешка е изтрил стария Grinning

Ето и един мокър Серкай. Инстаграм профилът му вече има 1 млн. последователи.

Общи условия

Активация на акаунт