Bay Yanlış“ с Джан Яман и Йозге Гюрел и „Dogdugun Ev Kaderindir“ с Демет Йоздемир Тема 51

  • 51 428
  • 735
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 971
Джан вече е със 7 милиона последователи. Хайде да продължава все така и след месец-два да празнуваме 8-мия милион... Champagne Tada

# 721
  • Мнения: 10 910
Да са му честити! Още по толкова да има  Heart Eyes Чак ми идва да си направя още 20-30 профила, че да го последвам Grinning

Пст! Какво е това русото барби??? Aaaa... Само на мъже, деца и баби позволявам да се доближават до него! Grinning



Въх , загледах профила на тази женичка... Опасна мацка е! Долу ръцете от нашето момче! Grinning
Скрит текст:

# 722
  • Мнения: 11 993
Ели, тази мамзела прелива в това златно Stuck Out Tongue Winking Eye

Минавам по никое време, но отпуската свърши и работата не чака.
Благодаря за преведения епизод!
Последния фраг е малко подвеждащ и объркващ, но в петък ще стане ясно за какво иде реч.
Малко от кухнята



И леля Фитнат отива на гости с маман



Джан зад камера при заснемане на реклама за Тудорс
https://www.gecce.com/haber-can-yaman-kamera-arkasina-da-goz-kirpti

И част от интервю с Джан взето по време на РП
Скрит текст:

Джан Яман стана една от най-търсените знаменитости в страната си. Преди известно време актьорът даде интервю, в което говори искрено за житейския си път, стила си, вкусовете си и издаде подробности за ролята на Джан Дивит в "Свободен дух".

- Всички говорят за теб, падна като бомба в живота на зрителите...
- Наистина не знам дали говорят за мен, или не. Работим усилено по цял ден - не знаем какво казват хората за нас, нямаме време. Това, че хората говорят за нас, ме прави истински щастлив, винаги е хубаво, когато получаваш положителна енергия от феновете си.


- Джан Дивит прилича ли на Джан Яман?
- Никога до този момент не бях получавал подобна роля. Първата ми работа в сериал беше в "Сърдечни работи" (Gönül Isleri) - там играх Бедир - обикновен герой, бедно момче с добро сърце. После бях Ялън - отново стандартен персонаж, а по-късно изиграх Ферит в "Горчиво и сладко" - герой, който носи костюм и е победител. Когато получих възможност да вляза в кожата на Джан Дивит, не се замислих. В "Свободен дух" намерих своя стил, своя характер, напълно се освободих. Напомня ми на Джони Деп с толкова пръстени, бижута, висулки...

- Това означава, че харесваш пръстени?
- Не, никога не съм бил от типа хора, които обичат бижутата. Аксесоарите ме притесняват, става ми топло с тях. Предпочитам да нося свободна риза и панталони, без да се налага да мисля за шалове, пръстени и прочие.

- Има ли нещо, което не можеш да понасяш?
- Да, има три неща - безсъние, глад и жега.

- А в обличането... толкова неофициален ли си като героя си Джан?
- Мисля, че да. Като махнем това, което говорихме за аксесоарите, бих казал да. Подобно на него, харесвам високи ботуши, или тип военни. Обикновено не нося спортни обувки, не съм хипстър, те не вървят с моя стил. Дори и да нося само риза, не бих обул маратонки, предпочитам удобни ботуши.


- А дрехите...
- Харесвам габардини (старинно палто), широки ризи и панталони, както и удобни и големи палта, тъй като постоянно нося разни неща в джобовете си.

- Някакъв несподелен порок?
- Ами, черният шоколад, например - винаги го нося със себе си, обичам го.

- Но не го ядеш по цял ден, защото си в невероятна форма...
- В режим на работа тренировките ми се базират на телесното ми тегло. Например, през последните шест месеца тренирах предимно бокс - час горе-долу, а след това час и половина кросфит.

- Спазваш ли диета?
- Никога не съм спазвал, опитвам се да ям всичко. Ям много зеленчуци и месо, но никога не съм се подлагам на диета. Храня се в къщата на родителите си винаги, когато мога - храната там е великолепна, така че не се лишавам от нищо.

- Ако трябваше да останеш с герой, когото си играл, щеше да е...?
- Джан Дивит, без съмнение - той е най-добрият, той е този, който най-много прилича на мен. "Свободен дух" беше най-големият и най-важен проект, който съм правил. Много съм благодарен на продуцентката.

Последна редакция: вт, 18 авг 2020, 23:12 от Slawena

# 723
  • Мнения: 10 910
Хайде една игра... В Инстаграм условието е свързано с последната цифра на лайковете на снимката, но тук е неприложимо, та аз си измислих ново условие - Кой си според последната цифра на телефонния ти номер?


Аз съм Езги... Отново Grinning

# 724
  • Мнения: 41 778
Цитат
Имаше едно време един турски сайт, в който можеше да провериш рейтингите за конкретен ден години назад.
Профи Hug,да имаше.И аз съм търсила за сериал 2007-2009 г.Беше на Ранини,но вече го няма.
Пазя линка - http://www.ranini.tv/reyting..от там може и други данни да се вземат.
Има и други,тъй като аз от години ми стана като хоби...и съм откривала и др. линкове,но всички ги спряха.

Ето на Пълнолуние/Долунай...съм си го запазила на друг сайт...Финалът беше на 31 декември 2017 г. и беше доста нисък рейтинга....
https://www.diziler.com/dizi/dolunay/reytingler

На този сайт като смениш името на сериала и всичко друго копираш може да откриеш на др.сериал.
Ето на ''ВВ Кьосем'',липсват на първите два епизода...при него  1-ви сезон беше по Стар тв.,а 2-ри по Фокс тв.
https://www.diziler.com/dizi/muhtesem-yuzyil-kosem/reytingler (липсват на първите два епизода)









ПП аз докато пиша наизскачаха няколко отговора...Wink

Ели, аз съм ...Джан....Simple Smile

# 725
  • Мнения: 66
Ели, аз съм Гизем, ужас!

# 726
  • Мнения: 5 563
Ели, аз съм Йози 😎❤

# 727
  • София
  • Мнения: 971
Хайде една игра... В Инстаграм условието е свързано с последната цифра на лайковете на снимката, но тук е неприложимо, та аз си измислих ново условие - Кой си според последната цифра на телефонния ти номер?


Аз съм Езги... Отново Grinning



Аз два телефона имам и двата завършват на 1. Но не я харесвам тази, не я искам. Утре отивам във Виваком да си сменя номера... Joy Joy Joy Joy Joy

# 728
  • Мнения: 307
Аз съм Озан.Stuck Out Tongue Winking Eye

# 729
  • София
  • Мнения: 971
Като видях тази снимка и веднага се сетих за Ели. Защо ли? Thinking

Задачата е да се измисли диалог между Озан и Йозгюр.

# 730
  • Мнения: 10 910
Защо ли се сещаш за мен, чудно Joy
Много са закъсняли с тази задача, аз още преди 1 седмица я бях изпълнила... Срещу мен да тичат пак няма да ме стигнат Joy

Интересното е, че диалога все още е актуален Joy

# 731
  • София
  • Мнения: 971
Точно за това се сетих и аз. Joy Joy Joy Joy Joy

На гроздето не ли й мина вече месеца домашен арест ... Липсва в темата много.

# 732
  • Мнения: 10 910
Не знам, ама усещам, че почваме да го изтърваме Джан... Бай Йози вече бая бая се влюби в Езги, а около Джан се въртят някакви знойни италианки... Като се върне Гроздето да не се окаже, че темата е само „Dogdugun Ev Kaderindir“ с Демет Йоздемир”, щото Джан си е хванал пътя Joy

# 733
  • Мнения: 27 633
Гроздето наднича когато може в темата.
Нали ви пратих поздравите от нея.
Споко септември би трябвало да е на линия . Йози като толкова иска да и звънне един телефон ,ще каже че е по работа ша измисли нещо мъжо да не разбере с кой говори да вкара актьорските умения:joy:

Аз пък ша измисля друг диалог но Ели я бива в това .

Брат ти да не реши да ставаш сериозен към кадъните ?
А ,замислям се май любовната стрела ме удари ,но ти не ме издавай .

# 734
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 034
Аз съм с три телефона. Два пъти Гизем и един път Дениз. Е, ами, каквото - такова. Joy

Злати, мерси за инфото. Не ползвах на Ранини, друг беше, ама все едно щом всички са спрени. Само не разбрах актуалната информация, с числата на гледаемостта в момента, откъде я изравят за публикуване.
Седмичната класация, която си сложила, е със рейтинга в социалните мрежи.

Общи условия

Активация на акаунт