Искам да кажа... (173) през август 2020

  • 51 969
  • 1 093
  •   1
Отговори
# 30
  • Germany
  • Мнения: 7 935
мони, за оток от ваксина само компрес от реванол са му предписвали.

То оток вече няма, но е зачервено и от време на време го сърби. Няма да рискувм да мажа с Фенистил, да не стане по зле.

# 31
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 023
Боби, напълни ми душата с тоз връх Heart Eyes Супер сте!

Аз се наработих, направих таратор, салата, сега чакам цър-пър-а да стане и да хапнем. При нас се получава 3в1, закуска, обяд и вечеря Sunglasses Ама ми е добре засега де.
Иначе си сипАх биричка, да ми спори приготвянето Yum

Али, как си ти?

# 32
  • Мнения: 14 300
Ети, много по-добре.  Вече почти не кашлям, имам нос. Само дето имам и т 37.1... Преди пбед вдигам, привечер спада  и така. Вече съм 10 дни на АБ. Само в 2 не съм имала Т... Не знам какво е това чудо,  но имам АБ за днес и утре и после вече му бия игнора, писна ми...

Днес направихме постамент от палети за басейна , напълнихме го и сега ще чакам да се стопли. Другата седмица -басейн парти 😁

# 33
  • Мнения: 1 076
Али, благодаря за новата тема! Да се оправяш вече!
Писнаха ми тези горещини, много добре ми дойде разхлаждащият дъжд днес. Но сега пак напича.
Днес спретнах един миш маш и сме на каквото има в хладилника.

# 34
  • Мнения: 11 667
Али, викаш да идваме на плажно парти 😁

На мен ми се дояде нещо готвено. Пекат се пълнените чушки на весито (тя къде изчезна) и сега вкъщи е поне 150 градуса. Така и така не се диша, и фурната бълва огън, забърках и сиренки 😂

Дано утре още ми става банския и успея да се побера в басейна, ако ме огрее де Whistling

# 35
  • Мнения: 39 309
И аз заредих масата, но чакам ММ да излезе от банята. Наздраве!
Руми, завиждам ти за пълнените чушки, сиренките и басейна. Съвсем благородно, разбира се. И на Новинка за миш маша. На обяд забравих, че имам супа в хладилника, но сега не устоях на изкушението и си сипах.
Али, дано утре удавиш вируса в новия басейн. Как се чака до другата седмица?

# 36
  • Мнения: 11 003
Значи дразните с този миш маш. Една от любимите ми храни, обаче нямам сили да го приготвя точно сега.
На басейн парти ми се ходи, много Simple Smile   Simple Smile

Две колежки поотделно ми казаха, че след фризьора изглеждам подмладена. Или наистина е така, или са се наговорили Grinning  Grinning  Grinning

# 37
  • Мнения: 39 309
Лин,не търси под вола теле, а им повярвай. Какво направи с косата?

# 38
  • Мнения: 11 003
Мари, отрязах около 2 см от краищата на черта, нищо повече. Обаче сякаш живна,  стои по-различно. Дотогава я носех предимно на опашка, сега е пусната и май са забравили как изглеждам с невързана коса. Пък един колега се изказа Я.. да не си се боядисвала? Мъже Grinning  Grinning 

# 39
  • Мнения: 39 309
Леле, като се сетя за моята черта....
Щерката беше на подстрижка в друг салон, май и аз там ще отида следващия път, но старата фризьорка ни е лична позната. Със сигурност ще се усети, а и ММ също ѝ е клиент. Получава се кофти.

# 40
  • Мнения: 14 300
Маре, по-добре друга фризьорка, отколкото кофти прическа...

Басейна няма да го чакам до  другата седмица,  но и до утре няма да се е стоплил, големичък е.

# 41
  • Мнения: 11 003
Мари, косата си е твоя, ще се разкрасяваш, където искаш.
ТМ да си ходи при вашата позната.

Али, внимателно с хладите бани, тъкмо се закрепи.

# 42
  • Мнения: 14 781
Мари,и аз подкрепям другите-иди на новото място.
Лин,честито за прическата.
Аз смятам другата седмица да ида. Още се колебая какво да направя-дали пак ретро етажите или ето така:

Тази много ми допада,но ме притеснява,че няма да мога да я връзвам,а лятото е жега. Кажете да рискувам ли? 😃

# 43
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 682
Ени, страшно ми хареса. Рискувай!

Лин, честито и на теб! За другото...ще се оправим.

Забравих да честитя на Янчето синчето, па макар и на патерица. Да е здрав и щастлив!

# 44
  • Мнения: 39 309
Момичета, проблемът е, че ние с фризьорката се виждаме и в компания.
Ени, аз съм за прояна и да се правиш като на снимката. И да те успокоя, че ще може да я връзваш. НО! Има едно но- тръгнеш ли да я връзваш- никой няма да види че си с нова прическа.

Общи условия

Активация на акаунт