Априлски мами 2021 ❤️

  • 33 794
  • 728
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 178
Разбрахте ли пола на бебчето сии ?😍

# 661
  • Мнения: 547
Ако говориш за това, което е под ехографската снимка, прилича ми като да е пулса. Не знам как да се изразя, но аз имам снимка, която е горе-долу същата и е от момента, в който АГ пусна сърцето и направи нещо като запис, за да се види, че са ритмични сърдечните пулсации. Сега ще я снимам

# 662
  • Мнения: 25
Разбрахте ли пола на бебчето сии ?😍

Да - момче, с пренаталния  тест има  опция за пола( ние  искахме) ,  а пък и   тази  седмица  като бях   при АГ-то тя   също каза че е  момче  и   дори направи  снимка  за тати  Simple Smile  не че  нещо  аз лично мога да  различа

# 663
  • Мадрид
  • Мнения: 74
Sweety да точно и аз за това си мислех, че е диаграмата на сърцето, а после ми заприлича малко на гръбначен стълб 😅😅 много ти благодаря, че сподели и твоята.. Точно сърчицето ще е. 💕💕

# 664
  • Мнения: 206
Здравейте, момичета! Записвам се и аз , с термин 07.04, втора бременност,  имам момченце на 8 год., което силно си мечтае за братче 🙂 Пожелавам на всички ни лека и безпроблемна бременност и да гушкаме пухкави пролетни бебчета

# 665
  • Мнения: 23
Здравейте,бъдещи и настоящи Мами! Включвам се и аз след доста четене и лутане. Терминът ми е на 1.04.21. и още от 5 г. С.  ходя по мъките.... 1во зацапване 5 седмица, 2ро- 8ма,изписаха ми утрогестан 3х2,нош па 3х2 и почивка. Като че ли нещата вървяха ок(на бхс всичко беше наред), спрях апчетата по съвет на лекарят ми и преди седмица, в 13 г. с пак зацапване. Побърках се и хукнах по болниците, съответно в едната, където ме следят ми казаха скъсена шийка, което в Щерев отхвърлиха(беше 38.5мм.), но казаха, че ми е ниско плацентата, ново 20 и зацапване то било от леко, минимално отлепяне, нищо за см. не уточниха. Сега съм на преглед чак на 17ти, а случката беше на 29.09..Изпидаха ми и диаспорал 1 саше на ден и лежане. Не съм ставала, освен за баня и тоалетна, всички кокали ме болят вече, а умирам от ужас да не се случи НАЙ-ЛОШОТО.5 месеца, преди да забременя отново, преживях най-големият ужас в живота си, бях бременна, но се оказа в 12 г. С., че бебето има омфалоцеле и ми наложиха аборт по м. П.. Сега, когато отхвърлиха всички дефекти, толкова надежда се върна в мен, но този ужас с това зацапване, с тази плацента.... 😥Има ли някой с подобни на моите проблеми от вас? Съжалявам за дългият пост, но нямаше как да формулирам всичко в по кратък вариант.

# 666
  • Мнения: 206
Зацапване съм имала и с първото си дете, сега вече голямо момченце, сега в 6-7 седмица също имах, пиех изписаните и на теб лекарства. Продължавай да почиваш, слушай докторите, не мисли лоши неща и не се притеснявай

# 667
  • Мнения: 96
Спря ли гаденето при вас и ако да кога?
Постепено или от раз?
Аз имам чувството, че ставам по зле..

# 668
  • Мнения: 15
При мен спря някъде към 10та седмица. Случи се сравнително изведнъж, като по това време и обонянието ми започна да не е толкова изострено като в началото.

# 669
  • Мнения: 96
Аз я минавам 10тата ама уви...

# 670
  • Мнения: 298
Да не не отчайвам, аз съм 15та и поне веднъж дневно ми става лошо Rage И месо още не мога да ям, а преди без месо не можех да се наям Grinning

# 671
  • Мнения: 25
При  мен така и не  се появи, чаках,чаках поне от  цигарите  да ми ставаше  зле, но нямаше  ...

# 672
  • Мнения: 60
При мен спря почти изведнъж между 13и 14 седмица, чак бях забравила какво е човек да се чувства добре.

# 673
  • Мнения: 96
И аз се чудя, какво беше когато можех да ям всичко и имах адския апетит, сега съм с усещане, че винаги ще ми се отвращава от храната, от миризмата и от мисълта за нея. Разбира се няма да е така 😁, но понякога ми минават тия мисли 😁🤷‍♀️

# 674
  • Мнения: 178
11гс и 5д ,май започна леко да отшумява

Общи условия

Активация на акаунт