Звездни компромати - Август'20

  • 263 412
  • 2 640
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 904
Благодаря за труда за темата! Flowers Cherry Blossom Извинавям се, че се връщам на Мария, но си спомням в интервю наскоро стана въпрос за образованието на Марая, при което Мария каза, че иска да я прати да учи в Монако, за да си оправи живота.Вероятно прехласната от яхти и богати спонсори там, където била снимала последния клип.Така, че с такива ценности и съвети на майката, какво ли ще излезе от това дете?
Някой да има наблюдения какво образование толкова може да се получи в Монако?

# 31
  • Мнения: 4 169
Прекрасна нова тема, поздравления!
Саманта е моята вечна любимка - готина, отракана, с чудесно чувство за хумор, добър приятел и абсолютна напукистка! Живее си живота по свои собствени правила.
Кари от четирите ми е била винаги най-малко симпатична - невротична и неориентирана, жената-момиченце не е моят типаж. Тузарят заслужаваше по-готина мадама от нея! 😝
Много харесвах и Синтия Никсън и нейният образ.
Изобщо - страхотен сериал, неслучайно превърнал се в ера и толкова копиран.

# 32
  • Мнения: 9 050
Някой да има наблюдения какво образование толкова може да се получи в Монако?
Тривиално, но за сметка на това скъпо. То в Монако има един университет всичко на всичко. Но пък се води добър, според мен заради контактите, които можеш да завържеш.

# 33
  • Мнения: 19 117
Ех, тъкмо да публикувам и хоп нова тема Sunglasses
Благодаря за нея! Hug После ще чета първия пост, че ми се струва интересно.
Загледах на Лиляна инстаграма. Това е бащата или дядото на детето й?


Лиляна е на около 40 и хич не младее, прилича на руска мамаша. Този трябва да изглежда поне на 65-70, за да ѝ е баща.

# 34
  • Мнения: 1 813
Някой да има наблюдения какво образование толкова може да се получи в Монако?
Тривиално, но за сметка на това скъпо. То в Монако има един университет всичко на всичко. Но пък се води добър, според мен заради контактите, които можеш да завържеш.
Нищо особено не е университета.
Има много по-реномирани. Скоро коментирахме с приятели точно този - той е колкото да си на хубаво място .

# 35
  • Мнения: 6 717
Обичам Секса и града, благодаря за многото инфо за сериала.
Лиляна развела дядото и му родила дете, някой бизнесмен ще е, тя си е меркантилна.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Чудесен начален пост, благодаря!

Кари е моят човек, а сложната и и същевременно романтична връзка с Тузара е това, което ме теглеше към сериала. Страхотен е!

# 37
  • Мнения: 16 874
Кари ми беше много неуравновесена. Ако не беше толкова истерична, може би нямаше да се разделят 10 пъти.

# 38
  • Мнения: X
На мен това ми беше много интересно. Мисля че Лиза щеше по-добре да изиграе Кари.

# 39
  • Мнения: 788
Прекрасен първи пост, винаги когато започнат да въртят сериала по телевизията го гледам. Скоро не съм го засичала?

Дамата... кофти дупе нещо ми се вижда?!
Скрит текст:

# 40
  • Мнения: 16 874
По НВО3 го дават.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 10 601
Леле, аз ли съм единствената, която този сериал с нищо не е впечатлил?! Отивам да се срамувам в ъгъла Simple Smile
Гледала съм сериала. Не знам дали целия. Беше ми интересен, но нито съм се прехласнала, нито бих го гледала целенасочено отново, но ми беше интересен първия пост.

# 42
  • София
  • Мнения: 8 134
Леле, аз ли съм единствената, която този сериал с нищо не е впечатлил?! Отивам да се срамувам в ъгъла Simple Smile

Хич не си единствената. Никога не можах да го харесам този сериал.

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 9 736
Много интересен първи пост, благодаря!

Liam Hemsworth и приятелката му, те май се заържаха заедно вече доста време.

И за всички фенки на сериала, поздрав с един любим откъс (видео):
https://www.youtube.com/watch?v=yxzo9q3I-_k

# 44
  • Мнения: 8 772
На мен това ми беше много интересно. Мисля че Лиза щеше по-добре да изиграе Кари.


Харесвам сериала, но не и филмите.

Лиза би била готина Кари, но не знам защо като чуя това име и свързвам образа с  руса , с розова рокля  влюбена-загубена жена,  та Сара е по-удачния избор.

Общи условия

Активация на акаунт