Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 30
В това са различията ни - по отношение на вижданията ни за образованието. Според него няма нужда от нищо допълнително, освен училище и ограбвам детството му с тези извънкласни занимания. Затова и не е съгласен да дава пари за тях. А според мен детето има потенциал, лесно учи и това трябва да се използва. И в спорта се справя добре. Не бих го лишила от всичко това, макар че тогава ежедневието ми доста ще се облекчи.

# 31
  • Бургас
Sea breeze,когато има различия,е кофти положението...Аз се опитвам някак да се разберем,да отстъпя малко...Обаче пък ако съм твърдо убедена,че ще помогна на детето си,е кофти баща му да иска точно обратното...
Мога да те посъветвам да не му искаш повече пари,а да говориш с него да купува дрехи/обувки/колело/лаптоп...Все неща за детето.Аз май така успях да убедя нашия татко да помага.Често си делим на две сумата...Иначе ми превежда под 100 лв на месец.И не започна от раз да е толкова щедър.Може би вижда,че парите отиват само и единствено за детето.
Сега съм му казала да не превежда този месец пари,има си проблем човекът,но ми е казал,че ако има нещо спешно,ще помага...
Честно казано,взехме да се разбираме добре доста години след развода.
Преди доста рязко ми отговаряше и отказваше доста неща.За електрическа количка (едно моторче акумулаторно) например ми беше казал,че не вижда смисъл да се купува,а малкият така го искаше и обичаше...Караше си го с голямо удоволствие.И други случаи имаше...Карай,дано сега вече им е по-силна връзката и да общуват повече.

Общи условия

Активация на акаунт