Кога ще дойде ЯНУАРИ да гушкаме дечица здрави!?

  • 14 242
  • 284
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 871
Аз съм в ототбора на отказващите секс. Каква бях, каква станах Crossing Arms

# 76
  • Мнения: 242
Аз пък съм от другия клуб - на намаляващото либидо  Blush
Вече много рядко имам желание за секс, а когато това се случи и почнем да правим секс, трудно улучваме подходящата поза, почва да ми пречи корема и желанието ми моменталически изчезва  Crossing Arms Мисля, че е нормално, но е дразнещо  Crazy
МММ да каква бях, каква станах.......

# 77
  • София
  • Мнения: 3 249
Аз да ви кажа по темата със секса съм много зле! Иска ми се, та две не виждам.  Embarassed  Embarassed А лекарката нали ни забрани и даже лекция ми изчете колко е вредна възбудата за бременните жени (защото при възбуда и оргазъм се кръвоснабдява матката и контракциите се усилват). Пък и в болницата като ме приемаха, първия въпрос на доФтора беше - секс правиш ли. Ако не бях толкова кошмарно притеснена тогава, сигурно щях да му отговоря, че то това дете така е станало! Ама си замълчах. Та там препотвърдиха забраната.
Абе аз че ще издържа, ще издържа! Ама се тревожа мъжлето кви ги върши!  Rolling Eyes И съм го предупредила ако сгафи някъде да ползва презервативи и аз да не разбирам, защото жив ще го одера. И се чудя... живот и здраве да го добутаме до 9-я месец и корем - не корем такъв секс ще му хвърля, че ...  Embarassed
Ох, отплеснах се! Простете ме! Ама аз за тва явно толкова говоря, защото то само яденето и говоренето ми останаха позволени в тая бременност!  Wink

# 78
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
за секса и аз съм така Cryвсе по малко имам желание да го правим,но не защото неискам ами защото ме е страх.все си мисля 4е ще му направим нещо на мъни4ето.а и таткото снощи ми вика 4е и той се страхува малко.отдавна исках да ви питам по този въпрос ама ме хващаше срам Embarassedдано отмине този период и да се поуспокоя малко,4е да можем да се наслаждаваме малко от малко поне Mr. Greenина4е желание не ни липсва,но си остава страха   bouquet

# 79
  • Мнения: 100
Не знам, сигурно е вярно това, което казва Ним щом доктори го казват. Мисля, че всеки случай е индивидуален, ние пък си се отдаваме на страсти и (да чукна на дърво) нищо не ми е ставало до сега. Аз все си мисля, че ако нещо не боли и не е неприятно значи не може да е вредно. Е, и ние понякога се притесняваме ама какво да правя като ми се иска та две не виждам  Blush

# 80
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Да се включа в клуба на липсващото либидо, ма въоПще не ми се прави секс, от 2 месеца не бяхме правили и миналата седмица се смилих към бати Embarassed и  ми хареса доста, но желание все пак продължавам да нямам. Ще ма трае, какво да се прави  Crazy

# 81
  • София
  • Мнения: 3 249
dobito, нищо не можете да му направите на бебо. Той си кротува добре защитен вътре и няма опасност нищо да му стане.  Peace
Аз пък сега да не ви шашнах нещо.  ooooh! Те такива случаи като нашия са рядкост. Ако бременността не е била проблемна в някакъв етап, няма страшно да правите секс. То никой не може да ти гарантира, че с или без него нещо ще се случи или няма да се случи. Просто като предпазна мярка го казват и това. Аз си мисля, че всичко, което е приятно на мама, е приятно и на бебо.  Blush

# 82
  • Мнения: 1 317
И аз съм в клуба на въздържателите  Simple Smile А и заради ниската ми плацента докторите ни казаха да се замислим за спиране на секса, тъй че ние взехме та ги послушахме моментално  Simple Smile Ама да ви кажа - мързи ме какво да направя  Embarassed А и едва ли бих могла да се отпусна, все ще се притеснявам да не стане беля  newsm78
И така - ще издържим момичета, няма да се плашите, а после ще наваксваме (надявам се)  Peace

# 83
  • Мнения: 1 289
Аз пък да ви се похваля-"заразена" от Ним обикалях магазините за хавлийка и лигавници-купих,де.Ще ги кача в албума - и мойте снимки са с телефон,аз като нямам фото  Crossing Arms
Даже купих и на мъжа ми боксерки,та да не се сърди  baby_neutral Не,че му ги свалям напоследък,зарязала съм го "на ръчно пране" по-често:    Tired
Та за секса-Аз съм в някво странно положение-иска ми се през деня,като милия го няма  Joy А вечер като има желание той,аз заспивам,а сутрин пак като си иска на мен ми се спи,ама чат пат ми става жал,че не заслужава толкова много пости ..... и кво да правя-давам му  Party Е,тая сутрин го изненадах приятно Flutter-аз си исках,ама се уморявам много бързо  Whistling Него пък го е страх да не направим нещо на бебо  ooooh! Цирк сме общо взето-сега ако ни гледа някой как правим секс ще ни се смее-като някви пенсии,докато се натъкмим  hahaha Та не тая поза,че ми тежи,та не оная че се изморявам и т.н. Веселба.

# 84
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Момичета, благодаря ви за изслушването и съветите, нещата не са толкова лесни, но ние продължаваме напред.Само ви пожелавам,никога такова зло да не ви влиза в къщата,че е страшно #Cussing out И все пак се почувствах по-добре,даже и на плаж ходих - днес е голяма жега Sunglasses Sunglasses Sunglasses
Хубаво е да знам,че когато ми е тежко,мога да разчитам на Вас Hug Hug Hug

Относно бебо, и аз от суеверие до сега нищо не съм му купила,но пък вече си поръчах комплекта за изписването,видях го в Бургас, страшно ми хареса, и...си го поръчах в зимен вариант Laughing Laughing Laughing Тези дни трябва да мина да си го взема Laughing
Май вече започнах да осъзнавам,че ще имам второ човече,което няма да е първото Laughing Laughing Laughing Мамите,които вече имат деца,ще ме разберат,но наистина ми е адски странно,че ще имам друго бебе,което няма да е Алекс Laughing Laughing Laughing

Относно секса, понякога съм от неискащите,понякога от много искащите Embarassed Laughing Sunglasses И с Алекс,си правихме секс когато ни се искаше(по точно когато на мен ми се искаше Mr. Green) и сега, но се сещам за моя приятелка,която като беше бременна,спряха да правят горе долу по това време-5 месец, и не правиха 6 месеца след раждането Shocked Shocked Shocked Абе,около година им се събра,той уж не искал да стане нещо,ама много ме съмняваше #Crazy Ми че то не си е нормално #2gunfire А тя си искаше Mr. Green,ама той не дава Mr. Green Та внимавайте,да не стане така и с вас Naughty Даже нали казват,че вече в деветия месец,ако ти е наближил терминът, със секс можеш да предизвикаш раждането - правиш секс и отиваш да раждаш Joy Joy Joy

# 85
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Мами, ето ви едно интересно сайтче, с интересни подаръчета - харесах си секс таймерчето Mr. Green

http://www.bezpanika.com/index.php?option=com_content&task=b … =15&Itemid=69

# 86
  • Мнения: 385
да си кажа аз за прегледа при Марков. Много мил човек, даже татето много го хареса естествено хареса и това което видя на екрана Simple Smile))))) Нашият бебок показа пишок. Доктора вика - Не можем да си затворим очите - то е огромно Simple Smile щото аз му викам че на всички разправям че ще е момиче Simple Smile
Забравих да питам за болките във влагалището защото съм голяма патка - така се притесних ... Доктора каза че плацентата ми е доста ниско и това може да създаде проблеми - да се пазя от контракции и в 28 г.с. пак на контролен преглед да види дали се е дигнала. Така се ошашках че забравих да питам за каквото и да било  #Crazy
Иначе съм много доволна всичко с бебо е наред - то се представи блестящо, всичко си му е наред. Сега въпроса е да го опазя. Някои от вас има ли подобен проблем - ниска плацента  newsm12

# 87
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Честит юнак Нинче, пък за пишока от сега почвай да се гордееш Wink

# 88
  • Мнения: 27
Секс ли? Отдавна забравихме какво е това. То не бяха контракции то не беше чудо Crazy. Все си имахме за какво да се притесняваме. Ако питате мен, аз не се и сещам вече. Мъжкото му е доста кофти , ама какво да се прави. Ще търпи геройски, нали ще става татко. Laughing.
А за чувствителност , хормони и нерви направо не ми се говори. Толкова нервна съм станала , че чак аз не се понасям ooooh!. Ако мъж ми оцелее до януари, пак добре ще е  Laughing

# 89
  • София
  • Мнения: 3 249
Честита пишкааааа!  stork-boy  newsm10
Бе знам си аз, че мойта девойка ще е ухажвана мадама в мъжки отбор!  smile3534

За ниската плацента можеш доста да прочетеш във форума. А от контракции по принцип трябва да се пазиш. Така че не се шашкай. Спомням си, че ниско разположената плацента имаше значение за родоразрешението - ако е прекалено близо до шийката или я застъпва, не можеш да родиш нормално. Трябва по-честичко наблюдение! До сега не са ли ти казвали, че ти е ниско плацентата?  newsm78 Странна работа - би трябвало да са го видели. Тя всъщност плацентата не се "мести" или качва, а просто с израстването на матката се оказва на различно място в различните периоди от бременността. Но всъщност не се мести. Спокойно, има време. Важното е, че за момента всичко е наред. Ако беше нужно по-интензивно наблюдение, докторът щеше да те посъветва. Все пак във Фемина са едни от най-добрите патолози на МД, а може би и на България.

Браво за новината! Утре да почерпиш!  smile3534  smile3533

Общи условия

Активация на акаунт