Смешки от форума 34

  • 73 218
  • 720
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 25 568
Цитат
Прави ми впечатление, че мъжете, които хвалят жените си не споменават деца. Брак без деца си е чист гаджалък. Ако смятат, че най-голямото приключение е да спят в палатка сред змии, лъвици и мечки стръвници, мога да ги уверя, че приключенията с малки деца са доста по-екстремни и запомнящи се.

Прав е! Simple Smile

# 46
  • Мнения: 2 998
Цитат
Чувала съм че автоматика е по - скъпа за поддръжка. Според мен води до затъпяване. Не искам да обидя никой.

# 47
  • Мнения: X
Цитат
и го питах Абе ти чикий ли правиш в банята, а той ми отговори чикийката си е чикиийка

# 48
  • Мнения: 11 534
Цитат
Чувала съм че автоматика е по - скъпа за поддръжка. Според мен води до затъпяване. Не искам да обидя никой.
Туй ако не е Естелката...

# 49
  • Мнения: 9 342
Цитат
Чувала съм че автоматика е по - скъпа за поддръжка. Според мен води до затъпяване. Не искам да обидя никой.
Туй ако не е Естелката...

Автоматика на какво?

# 50
  • Мнения: 35 106
Кол автоматик. Не с ръчни скорости

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
"Здравейте ,необмислено влязох с бебето в басейн ,като не свалих памперса ,за да не се изака вътре . Бебето е на годинка ,беше в надуваема бебешка лодка ,от тези ,в които си слагат крачетата ,за да се мокрят до кръста . Стояли сме 15-Тина минутки във водата ,може и малко повече . Памперсът беше мноооого напоен с вода ,безумно глупава постъпка ,наистина не знам как не го обмислих и се страхувам дали е възможно нещо да стане на бебето ???"

# 52
  • Мнения: 9 342
Кажете на жената за водните памперси. Да не се мъчи.

# 53
  • Мнения: 11 565
От фейса.

"Момичета моля за рецепта за кьопаво всяка година правя но миналата се изложи гръмнаха ми капачки те и не ми идва идея защо- споделете вашите рецепти за което предварително Благодаря!"

# 54
  • Мнения: 1 709
Точно защото е "кьопаво" е гръмнало.

# 55
  • Мнения: 6 294
Не ме учудва. И в моето семейство си е кьопаво. Nerd

# 56
  • Мнения: 15 300
Дълги години и аз си го знаех като "кьопаво". Първия път като разбрах, че е "кьопоолу" бях много изненадана. "Кьопаво" - то ми носи носталгия по детството и ми става мило, защото го свързвам с милата ми баба, да е светло на душата и.

# 57
  • Мнения: 4 958
"Кьопаво" и аз го свързвам с моята баба Joy

# 58
  • Мнения: 1 709
А моята баба правеше "кепчу"

# 59
  • Сф
  • Мнения: 10 638
А моята баба правеше "кепчу"
Да,да точно така- кьопавото върви с капчук.. Head Band
щот' така си го знаят..

Общи условия

Активация на акаунт