Открийте TEDI - нектари, сокове и мусове, които зареждат с витамини и добро настроение

  • 16 338
  • 559
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 4 585
Зърнена закуска какаови мидички със сок Теди морков, банан и ябълка Heart Eyes

# 106
  • Мнения: 1 165
Ние най-много обичаме сладки пържени филийки. Знам, че не са здравословни, но здравословен сок помага за подобряване на ситуацията Simple Smile

# 107
  • София
  • Мнения: 2 098
Любимата закуска на детето ми е лека - корнфлейкс или шоко топчета с прясно мляко и вкусно и полезно сокче TEDI.

# 108
  • Мнения: X
Принцеса + теди плей

# 109
  • Мнения: 428
Любимата закуска на синовете ми е палачинки, но със сокчетата на Теди може да се комбинира всяка една закуска.

# 110
  • Мнения: 1 135
Сандвич със сокче Теди

# 111
  • Мнения: 356
Моите съкровища са на 9 и 4. Любимата им закуска е сандвичи, разбира се. А, когато мама се развихри, обожават и баничка, Гофрети, палачинки. Всяко се комбинира чудесно с продуктите на Теди.

# 112
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
#ревю

Благодаря на БГ мамма и TEDI, че от толкова потребители избраха аз да съм част от кампанията! Heart

Получих пакета с продукти TEDI добре опакован. Децата бяха на вилата и оставих разопаковането на тях. Разбира се, нямаха търпение и когато си дойдоха, разкъсаха набързо куриерския найлонов плик.

Вътре намериха подаръчна торбичка, в която бяха любимите продукти. (Дъщеря ми остана разочарована, че нямаше от плодовата вода, която от известно време не можем да намерим и в магазинната мрежа).

Извадиха съдържанието ликувайки и трудно ги убедих, поне да успея да го снимам Simple Smile
Вътре в торбичката имаше 4 броя мусове (ягода, праскова, банан и ябълка), стъклена бутилка 100% сок от ябълка, 900 мл шише с нектар от морков, ябълка и малина с мед и кутийка за обяд във формата на ягодка с отпечатък от лапичката на TEDI на капака.


Първото нещо, което нападнаха, естествено беше сока от ябълка - любим им е и на двамата Simple Smile За съжаление, изпразниха шишето, преди още да успея, да обясня, че ще снимам, затова и ще кача снимка на празното такова Simple Smile
С мусовете имах по-голям успех - успях да ги щракна, преди да изсмучат и последните два Simple Smile

И разбира се - кутийката, която стана ябълката на раздора между двамата. На есен и двамата са ученици (баткото - в 4, а малката - в 1 клас) и ще си носят храна от вкъщи, както досега това правеше сина ми. Споразумяха се, един ден единия да си носи плодовете с нея, а на другия ден - другия Simple Smile


Личното ми мнение за опаковките е, че са супер удобни. Шишето с 100% сок от ябълка е стъклено, което за мен е важно. Разфасовката му е 300 мл и е супер удобна за носене в чантата за обяд.
За мусовете вярвам, че всеки е открил, колко са удобни за бързо хапване навън или в училище. Особено в сегашната ситуация, когато е от изключителна важност, да се храним с добре измити плодове, смятам че 100 гр пакетчета с чисто пюре от плодове ще са предпочитаната от мен бърза закуска за бъдещите ученици.
Големината на шишето с нектар пък е удобно за обеди и вечери, когато цялото семейство е около масата и всеки иска чаша разхлаждаща течност. Подходящо е също и за семеен пикник на открито.

Дизайнът на продуктите е повече от привлекателен за малчуганите. От всяка опаковка/етикет надзърта любимото мече TEDI, което приканва децата да опитат продукта.

Последна редакция: пн, 17 авг 2020, 15:14 от sweet_maniche

# 113
  • Мнения: 68
Любимата закуска на моя малчо е кус-кус със сирене и масло  Simple Smile и сокче след това  Wink

# 114
  • плевен
  • Мнения: 454
Бисквитки с кисело мляко и TEDI MOUSSE банан или ягода

# 115
  • Мнения: 2 516
Децата ни много обичат пържени питки/филийки, баница, та едно сокче Теди ще ми дойде добре Simple Smile

# 116
  • Мнения: 1 705
Зърнената закуска е най-предпочитана от моите деца. Вкусните плодови сокове на Tedi, пълни с витамини, са чудесно допълнение за една полезна и здравословна закуска!

# 117
  • Мнения: 75
Принцески със  нектарче или сокчеТеди !🍀

# 118
  • Мнения: 349
Детето много обича бисквити. Натрушавам ги и ги заливам с вкусен сок TEDI, така закуската става засищаща и полезна.

# 119
  • София
  • Мнения: 6 142
Моите деца с удоволствие биха комбинирали любимите си палачинки със сок Теди.

Общи условия

Активация на акаунт