Открийте TEDI - нектари, сокове и мусове, които зареждат с витамини и добро настроение

  • 16 338
  • 559
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 4 208
Принцеси с яйца и сирене или с кайма и кашкавал. И двата вида вървят супер със сокче натурално.

# 121
  • Мнения: 221
Любимата закуска на детето ми е домашна баница и с вкусен Теди нектар се комбинира перфектно,

# 122
  • Мнения: 22 867
Сандвич, "мързеливки", домашни банички или палачинки в компанията на сокче или нектар Теди!

# 123
  • Пловдив
  • Мнения: 3 234
Сандвич тостер и гофрети с течен шоколад  Heart

# 124
  • Мнения: 1 009
Любимата закуска на моето слънчице е домашна баница със сирене или кус кус със масло и сирене. Чудесно би се комбинирало със Теди 🥰

# 125
  • Мнения: 2 668
Кекс / парче или плодова пита със сокче TEDY , всеки следобет със детето на комшиите . Но ги сменяме сокчетата да са различни .

# 126
  • Мнения: 258
Мюсли,макарони, кус кус

# 127
  • София
  • Мнения: 821
Здравейте!
Бих комбинирала баничка с TEDI Muss за закуска на моето дете, което обожава продуктите Ви.

# 128
  • София
  • Мнения: 939
Всяка закуска комбинирам с нектар морков и малина на Теди. Любим вкъщи.

# 129
  • Мнения: 2 646
Любимата му закуска е палачинка с мед или течен шоколад. Не винаги имам възможност да стискам пресен сок, затова готовите продукти са доста добро решение.

# 130
  • София
  • Мнения: 924
Топъл сандвич, или питки тип "добруджанка", придружени със сокче Теди. Неустоима комбинация. Малкият ми син обожава Теди сокчетата, във всичките им варианти.

# 131
  • София
  • Мнения: 665
Любимата закуска на моето дете е сандвичи с кашкавал и палачинки. И двете чудесно се комбинират с всички вкусове на Теди.

# 132
  • София
  • Мнения: 353
Любимата закуска е палачинки, биха се комбинирали с всеки от нектарите и сокове Теди.

# 133
  • Русе
  • Мнения: 764
У нас най-тачената закуска са палачинките, и солени и сладки. Добре се допълват със сок.

# 134
  • Мнения: 1 333
Моето дете обожава за закуска палачинки и принцеса с кашкавал.

Общи условия

Активация на акаунт