Открийте TEDI - нектари, сокове и мусове, които зареждат с витамини и добро настроение

  • 16 342
  • 559
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 385
Любимата ми закуска е : баничка със сок Теди или сандвич с шунка и кашкавал и любимото сокче  Теди!

# 256
  • Мнения: 283
Любимата закуска на децата ми:топли мекици и сок Теди.

# 257
  • Мнения: 665
Любимата ни закуска са палачинките със сладко.

# 258
  • Мнения: 334
Любимата закуска на моите малчугани са вкусни мекички със сиренце или ягодово сладко

# 259
  • Мнения: 230
Любимата закуска на моя юнак е каша със сокче Теди, също много харесва и вашите мусове.

# 260
  • Мнения: 55
Палачинки с течен шоколад и нектарче Теди

# 261
  • София
  • Мнения: 485
Любимата закуска на моята дъщеря са палачинки с мед или със сладко, както и домашни мекици.

# 262
  • Мнения: X
Важно е, защото така децата изграждат вкусовите си предпочитания и имат избор. Това, към което най-много трябва да се стремим е качественото разнообразие на храната при подрастващите .

# 263
  • Мнения: 578
Сандвичи с сокче TEDI.

# 264
  • Мнения: 49
Топли сандвичи с шунка и кашкавал или палачинки с течен шоколад. Това са двете му любими закуски Simple Smile

# 265
  • Мнения: 121
Палачинки и нектарче Теди

# 266
  • Мнения: 308
Синът ми обича различни неща за закуска - палачинки, садвичи, овесена каша, елда, киноя, макарони, последните сварени с масло и сирене. Всяка от тези закуски се комбинира иделано със сокчето TEDI 100% ЯБЪЛКА. Иначе любими на марката ТЕДИ са му мусовете Simple Smile

# 267
  • Мнения: 29
Сандвич с кашкавал и нектар Теди

# 268
  • Мнения: 538
Топла баница. Имам перфектната рецепта. Получава се много вкусна баница. Ще се комбинира добре с нектари TEDI.

# 269
  • Samokov
  • Мнения: 348
Баничка, бухтички, корнфлекс, мюсли , варено жито, сандвичи.

Общи условия

Активация на акаунт