СГПЕ Джон Атанасов приети 2020

  • 1 203
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 418
Здравейте! Правя тази тема за новоприетите тази година,защото не открит друга. Моят син е приет в компютърни мрежи. Надявам се да пишете от всички паралелки.

# 1
  • Мнения: 81
Здравейте, синът ми също е записан в Компютърни мрежи. Няма информация в сайта на гимназията за паралелките и необходимите учебници.

# 2
  • Мнения: 418
Здравейте, синът ми също е записан в Компютърни мрежи. Няма информация в сайта на гимназията за паралелките и необходимите учебници.



Здравейте! Вашият син от къде ще пътува? Моят от Зона Б 5 с тролей 5.

# 3
  • Мнения: 418
Да,няма информация. Вероятно ще обявят нещо началото на септември.

# 4
  • Мнения: 81
Здравейте, синът ми също е записан в Компютърни мрежи. Няма информация в сайта на гимназията за паралелките и необходимите учебници.



Здравейте! Вашият син от къде ще пътува? Моят от Зона Б 5 с тролей 5.
Иван се казва. Ще пътува от Стрелбище с автобус 76. Разпределението на паралелките от къде ще го видим?

# 5
  • Мнения: 1
Здравейте! Правя тази тема за новоприетите тази година,защото не открит друга. Моят син е приет в компютърни мрежи. Надявам се да пишете от всички паралелки.
Много се радвам да се включа. Дъщеря ми е приета в паралелка системно програмиране.Надявам се и други родители да се включат.Може би трябва да сменим името  от СГПЕ на СПГЕ Stuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking Eye

Последна редакция: нд, 16 авг 2020, 23:15 от nero_37

# 6
  • Мнения: 418
Да,грешката е моя.Как да променя заглавието?

# 7
  • София
  • Мнения: 6 246
Здравейте, аз съм майка на набора от миналата година. Ще продаваме учебниците си за 8ми клас, синът ни е КТТ, ако някой иска, да ми пише като ви изязат списъците.
Успех на всички новоприети! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт