Хиполенд

  • 7 293
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 673
  Мами, аз подлъгана от обява, че Хиполенд ще се открие до Метро Люлин през август - ходих до там да проверя. Да, има нова голяма сграда, но още не е открита Т.е. другия хипермаркет ще е там! Също трябва да го открият през септември!

# 16
  • Мнения: 25
 MAMITA  DA LI OTVORIHA V SOFIA HIPOLEND I KADE E  newsm78

# 17
  • Мнения: 4 668
Супер , в петък ще отидем до там !  newsm68

# 18
  • Мнения: 2 673
   Днес в Сити-то. Да пишете отзиви. Няма да мога да ида!!! Моля, питайте за телефони!!!

# 19
  • Мнения: 47 983
хиполенд в скай сити тел.8713639
много е готино,има доста играчки,и бебешки стоки,по-малко дрехи,но общо взето много ми хареса Peace

# 20
  • Мнения: 1 449
Работи ли вече с клиенти?

# 21
  • София
  • Мнения: 1 043
Работи ли вече с клиенти?

От утре със сигурност. Днес след обяд откриват мол-а. Може би след това ще работи. Довечера ще намина да проверя.

# 22
  • Мнения: 1 449
Останах с впечатлението, че мамаВасси вече е била, та затова... Simple Smile

# 23
  • Мнения: 47 983
работи бе хора,вече бях там,всичко работи,може би ще има и игрички някакви от 3 часа,но иначе всичко работи,и хиполенд,и детския кът и магазините...

# 24
  • София
  • Мнения: 2 896
Бях там - купих пижамка/гащеризонче с крачета за 92 см - не бях виждала такъм голям размер, а при нас е проблем, че чевето все си сваля чорапите, купих едно боди, розово с два жирафа, една кукла бебе, и прибори за хранене. Иначе има доста колички, главно Чиполино и Бертони, дрехите не са нищо особено, кошарки, легълца, столчета за кола и за хранене, шишета, биберони и прочее, обувки на Сандик, Барби, Бенетон и други, има много играчки, колела, и особено вежливи продавачки.

За мен най-ценното в този мол е детския кът на втория етаж, ако ми се наложи да го ползвам, на 1 мин е от работата ми (завод Електроника), има пързалка, къщичка, коли, играчки, какички  Grinning и струва 4 лв/час.

Последна редакция: вт, 19 сеп 2006, 16:01 от Гуш

# 25
  • Мнения: 4 428
Бях там - купих пижамка/гащеризонче с крачета за 92 см - не бях виждала такъм голям размер, а при нас е проблем, че чевето все си сваля чорапите, купих едно боди, розово с два жирафа, една кукла бебе, и прибори за хранене. Иначе има доста колички, главно Чиполино и Бертони, дрехите не са нищо особено, кошарки, легълца, столчета за кола и за хранене, шишета, биберони и прочее, обувки на Сандик, Барби, Бенетон и други, има много играчки, колела, и особено вежливи продавачки.

За мен най-ценното в този мол е детския кът на втория етаж, ако ми се наложи да го ползвам, на 1 мин е от работата ми (завод Електроника), има пързалка, къщичка, коли, играчки, какички  Grinning и струва 4 лв/час.

А как са цените?

# 26
  • София
  • Мнения: 1 043
Цените са за всеки джоб има по нещо. Има и по-скъпи неща има и по-евтини. Това много ми хареса.

# 27
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
Да се намеся  и аз в Търново в МОЛ забавачницата е 2 лв.на час.Хиполенда на мен нещо не  ми хвана окото,но истината е ,че има много стока и вежливи продавачки!

# 28
  • Мнения: 87
А къде точно се намира?

# 29
  • София
  • Мнения: 2 896
А къде точно се намира?

Зад завод Електроника, който е на Шипченски проход. Sky City e на ул.Коста Лулчев, срещу ИЧС. карта


по-скоро ниски

Общи условия

Активация на акаунт