Хиполенд

  • 7 298
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 520
исках да попитам, четох сега в аз-жената.ком, че хиполенд ще има и в Люлин до МЕТРО. щяло да е на собствен терен с площ 2000 кв.м
Предполагам още не е открито, поне не се е чуло. НО някой да знае за кога се готвят да отворят врати и там?

# 31
  • Мнения: 2 159
цените не са от най-ниските, но са поносими. има сладки дрешки. ние си харесахме легло-люлка за бебата,не бих казала че цената му е особено изгодна, но..
най ме вбеси това, че нямат транспорт, а то тежи 150кг?! Shocked та сме го платили от 3 дни и до сега търсех как да го превозя, намерих де ама може ли такова нещо?!

# 32
  • Мнения: 2 673
   Не ми се сбъднаха очакванията за хипермаркета...Исках кошара ама - нъц...няма избор, като за ХИПЕР..

# 33
  • София
  • Мнения: 3 064
   Не ми се сбъднаха очакванията за хипермаркета...Исках кошара ама - нъц...няма избор, като за ХИПЕР..

И моите не се оправдаха, очаквах доста по-голяма площ и като във всички "детски" магазини нещата са по-скоро бебешки. Има сума ти колички, креватчета, шезлонги, кошари, помпи за кърма, шишета, биберони, но за по-големите деца няма голям избор. Според мен за сега Комсед е по-добре зареден. За дрехите - също. Няма много, предимно са бебешки, нищо не ми хвана окото. Писнало ми е от анцузи - само така ли да обличаме децата си, имаше и купчини с пантофи, но нямаше нито едни момчешки ботуши  Crossing Arms Обувките са определено за момичета, на Барби и Бенетон (които са си цифра) и малко на Сандик, но няма никакъв избор за момченца. Има разни игри и играчки за по-големи, но все пак не ми изглежда като "Хипермаркет". Поне продавачките бяха любезни, нищо че още не бяха много ориентирани какво точно продават  ooooh!

# 34
  • Мнения: 2 159
да се оплачаааа Close
направо съм им бясна, по-горе бях писала че съм харесала легло обаче не предлагат транспорт и трябва да си търся, защото с кола не става....
и какво става: сега мъжа ми и брат ми отиват да го пренасят, организират транспорт и т.н. и преди малко ми се обажда мъжа ми с новината, че продали леглото и трябвало да чакам 2 седмици да докарат ново?! А ние сме го платили 300лв., не да сме оставили капаро #2gunfire
Нямам думи направо не знам как не родих така избеснях...
Та исках да споделя да знаете ако решите да си вземете нещто по-обемнно от там изобщо внимавайте!

# 35
да се оплачаааа Close
направо съм им бясна, по-горе бях писала че съм харесала легло обаче не предлагат транспорт и трябва да си търся, защото с кола не става....
и какво става: сега мъжа ми и брат ми отиват да го пренасят, организират транспорт и т.н. и преди малко ми се обажда мъжа ми с новината, че продали леглото и трябвало да чакам 2 седмици да докарат ново?! А ние сме го платили 300лв., не да сме оставили капаро #2gunfire
Нямам думи направо не знам как не родих така избеснях...
Та исках да споделя да знаете ако решите да си вземете нещто по-обемнно от там изобщо внимавайте!

Ееее, това е безобразие. На твое място ще си поискам парите обратно и директно отивам другаде. Аз май няма да го уважа този магазин, тук пишеше че почти няма дрехи за по-големи деца.

# 36
  • София
  • Мнения: 3 857
Аз също очаквах много повече и то най-вече като съм гледала рекламни снимки на варненския хиполенд,а като отидох видях един средно голям магазин пълен с евтини и малко по-скъпи бебешки стоки!Доста сбутано и трудно за разглеждане,защото се спъваш  от какво ли не и от кого ли не!

# 37
  • Мнения: 2 159
Цитат
Ееее, това е безобразие. На твое място ще си поискам парите обратно и директно отивам другаде. Аз май няма да го уважа този магазин, тук пишеше че почти няма дрехи за по-големи деца.
ами то има продължение моята история...
преди малко се прибрахме, цял ден се разправяме. значи ситуацията е още по-грозна:
те са продали това легло, което ние платихме и са ни разглобили мострата и увили в разни пликове (даже не са намерили оригиналните кутии) и се пробват да ни го пробутат #Cussing out добре че  като го плащахме ходихме до склада и видях в какви кашони е опаковано(но тогава се беше оказало, че не влиза в нашата кола) и разбрахме как се опитват да ни излъжат Twisted Evil
леле като разбрах много се ядосах, исках си парите, започнаха да мотат, че управителката я няма, естествено си беше и изключила мобилния... та трябваше да ходим 4 пъти докато я намерим и си вземем парите.
направо съм капнала от нерви и там няма да стъпя повече!

# 38
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Бяхме днес и съм много разочарована. Била съм и и в пловдивския Хиполенд и много ми хареса, затова се зарадвах, че и в София ще има, но... просто нямат нищо общо, все едно не е същия магазин. Пълно е с турски боклуци, исках да купя някоя дрешка и нова играчка за детенце, но нищо не ми хареса, ама наистина нищо.

Наистина не мога да разбера защо такава разлика между двата магазина.  newsm78

# 39
  • Мнения: 391
И аз съм пазарувала от пловдивския Хиполенд, много по-голям и по-зареден. В този гледах предимно дрешките, но нищо не харесах. Едни обувчици на Бенетон ми харесаха, но нямали от най-малките номера и ме насочиха към друга марка, която нямаше нищо общо с това, което съм харесала.

# 40
  • Мнения: 47 995
barabana Shocked,това е отвратително,добре че си го написала,за да внимават други хора като пазаруват от там!

# 41
  • Мнения: 1 449
мАГАЗИНЪТ направо не си заслужава разкарването Confused

# 42
  • Мнения: 5 228
Страшно смотан магазин. Днес ходих, чувствах се като на Илиенци. Персоналът се беше събрал около касата, но която плащах и без изобщо да се събразят, че все пак присъства клиент, си говореха някакви страшни глупости. Повече не смятам да ходя там.

# 43
  • Мнения: 1 284
а хубави дрешки има ли като космонавти и якенца

# 44

Общи условия

Активация на акаунт