ОКТОМВРИйки 2020 - тема 5

  • 31 064
  • 774
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 335
Delisardeli, честитоооо! Да са ти много здрави и щастливи пиранките! ❤️

# 751
  • Пловдив
  • Мнения: 13 625
Delisardeli, честити пиранки, да са живи и здрави, да растат безгрижни и щастливи!

Аз утре трябва да ида до АГ, в 36г.с., още не съм била на тонове.

# 752
  • Мнения: 1 914
Delisardeli, живи и здрави да са малките принцеси, много щастливи да растат и бързо да минава времето до изписването им Hug
И аз харесах синия на Тео бебе, точно заради миризмата. Половината дрехи ги прах на 30 градуса и ги простирах, другата на 30 и суших на деликатна програма. Мисля, че нищо не си сви. Козметиката ми е биодерма, но имам мостри на мустела, ларош и веледа, та и тях ще ги пробвам в даден момент. Омекотител и препарат за съдове не съм планирала да ползвам.
От днес сме с количка, щастлива и доволна съм Heart
В 33+5 гс бях за първи път на тонове, утре видеозана, другата седмица пак тонове
Dagny, твоят си е кротичък, нищо необичайно Hug
За киселини ми помага bianacid

# 753
  • Мнения: 42
Delisardeli, Честити да са малките госпожици и много здрави ! Blush Герой си маме ! Успех и възможно най-скоро вкъщи Blush Flowers Four Leaf Clover

Последна редакция: пн, 07 сеп 2020, 23:44 от Sun_17

# 754
  • Мнения: 921
Честито deli. Нека растат здрави и послушни Flowers Cherry Blossom

# 755
  • Мнения: 164
Стабилен момичешки старт имаме в групата Gift Heart
Delisardeli, честото, мила и скоро да гушкаш палавите пиранки! Да са живички и здравички и мн късмет в живота!
И аз изпрах дрешките с Тео бебе лилаво. Не остава почти миризма след като изсъхнат. Омекотител за сега няма да използвам.
Козметика - ще стартирам с Бюбхен. Измиващият гел ми навява сладки бебешки спомени и бях доволна преди години.
По принцип съм решила да изпробвам и други марки козметика и прах.

# 756
  • София
  • Мнения: 3 586
Deli, честити ти пиранки! Бързо да си ги приберете и да им се радвате много много!

А за програма за пране аз ги пусках на 30 градуса и центруфуга на 400. Не посмях в сушилнята и ги оставих да си изсъхнат нормално. Някои ги прах и на ръка, но друг път ще се престраша и в пералнята да ги пусна. Засега нищо не се е свило, поне като гледах докато гладих.

# 757
  • Мнения: 534
Дели, честито! Да са здрави девойките и скоро да се гушкате вкъщи! Бързо възстановяване! Hug

# 758
  • Мнения: 229
Дели честити пиранки,да са живи и здрави и много много послушни

# 759
  • Мнения: 105
Deli, честити да са твоите момичета! Здрави, борбени, да ви носят много радост и щастливи мигове! Желая ти бързо възстановяване и скоро да се гушкате Heart Браво на теб!

За козметика все още се чудя между Мустела и А-дерма. Прах за пране взех на Фрош и Бочко, като втория имаше по-приятна миризма. Изпрах само спално бельо, пелени, одеяло на програма за памук 40 градуса, после на същата програма в сушилнята. Много мекички излязоха. Дрехи сега ми дадоха две приятелки, сортирах ги по размери и ще ги пера заедно с нашите, които си ги купихме новички. Мисля пак на 40 градуса да ги пускам и каквото сабя покаже. Може би в сушилнята ще ползвам програмата за деликатни тъкани.
Препарат за съдове взех пак на Бочко.
В сряда ще съм за пръв път на тонове - 33 г.с. Лекарката ми каза, че оттук нататък ще ходя всяка седмица. Не съм записвала час.
Моята малка атлетка не се спира. Постоянно е в движение - рита, мести се, изпъва ми кожата. Докато я усещам нея и получавам някоя друга контракция.

# 760
  • Мнения: X
Честито, мила Дели Hug. Ех как избухна, много се вълнувам за теб. Надявам се и ти си добре и да се възстановиш бързо. Изчакаха колкото можаха, но явно е дошло времето да се срещнат с мама. Heart

# 761
  • Мнения: 423
Момичета, моля някой да пусне новата тема Simple Smile насреща съм да пратя първия пост 🤗

# 762
  • София
  • Мнения: 153
Дели, честити пиранки. И браво на теб, истински герой. Бърза възстановяване и скоро да се гушкате вкъщи.

# 763
  • София
  • Мнения: 110
Честито! Да са много здрави и игриви! Flowers Hibiscus

Момичета,

Вчера след спешно секцио в 33гс се родиха и моите момичета - Ана, 2220г, 47см, и Ема, 1900г, 44см.

Всички сме добре, те са в кувьози, но дишат самостоятелно. Аз се възстановявам. Надявам се до няколко дни да почнат да ми ги дават.

# 764
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
Честити рожбички, Дели! Бързо възстановяване и на трите ви, пожелавам съвсем скоро да се гушкате Heart

Общи условия

Активация на акаунт