Мнения и отзиви за инвеститор Noble house

  • 15 582
  • 51
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте!
Моля за Вашите мнения и отзиви за инвеститора Noble house. Прилагам линк: https://noblehouse.bg/main1592339076968 .
Ще съм благодарна за всякакви мнения и отзиви.

# 1
  • Мнения: 1
Здравейте и аз търся мнения за въпросния инвеститор, ще съм много благодарна ако някой, който има опит с инвеститора даде отзиви.

# 2
  • Мнения: 1
Здравейте и аз търся мнения за въпросния инвеститор, ще съм много благодарна ако някой, който има опит с инвеститора даде отзиви.
много не качествено стройтелство с най евтините матеряли внос от турция и гьрция и най неграмотните майстори по добре се пази сьбрани от кол и вьже но при такова заплащане или по точно не-плащане няма как друго яче тухлите са правени от вафлени кори входните врати са от рециклирани капачки за буркани хадро изолацията е от торби на използван цимент водопровода тече без да е захранен пьк ел-а е като заря а акт16 е мираж заобекти от сьщия инвиститор

Последна редакция: вт, 29 юни 2021, 13:41 от Някой който е работил при

# 3
  • Мнения: 7
Здравейте!
Моля за Вашите мнения и отзиви за инвеститора Noble house. Прилагам линк: https://noblehouse.bg/main1592339076968 .
Ще съм благодарна за всякакви мнения и отзиви.

Измамници, абсолютни измамници, питайте ги какво се случва с първата им сграда Мариета, която така умело промотират като завършена, а всъщност стои над 2 години без акт 16. Излъгаха наши близки, които сега ги е страх да ги съдят, защото са им казали, че няма да им пуснат ток ако не разпишат някъв протокол, където са си вързали гащите, че купувачите приемат апартамента си в това състояние, реално без акт 16. Иначе в сайта са си написали, че сградата е завършена, много ми е интересно колко още хора ще им се вържат и изобщо имат ли сграда с акт 16?!не коментирам лошото качество, да кажем, че за тези пари толкова, наводнени гаражи и прочее, но хората теглили кредити и сега не могат да си влязат в апартаментите, защото тези изроди ги лъжат постоянно, това е безумение…

# 4
  • Мнения: 23
Здравейте,

А къде се намира сграда Мариета?

Каква е причината да няма акт 16 сграда Мариета?

И защо не ги пускат да живеят вътре?

Ние сме закупили в Гардения Малинова долина, на акт 15 е от юни.

Уж декември щеше да има има акт 16, но не виждам да го вземат тогава.

Малко е притеснително, въпреки, че работят по обекта.

Има ли други закупили в Малинова долина техни сгради и какво е мнението ви?

Мерси.

# 5
  • Мнения: 7
Здравейте,

А къде се намира сграда Мариета?

Каква е причината да няма акт 16 сграда Мариета?

И защо не ги пускат да живеят вътре?

Ние сме закупили в Гардения Малинова долина, на акт 15 е от юни.

Уж декември щеше да има има акт 16, но не виждам да го вземат тогава.

Малко е притеснително, въпреки, че работят по обекта.

Има ли други закупили в Малинова долина техни сгради и какво е мнението ви?

Мерси.

Това им е първата сграда до НСА, не съм наясно точно колко е сериозен проблема, но по-скоро си мисля, че лапнаха парата и вече нямат мотивация да я довършват изобщо, иначе има неуредици с трафопоста…и моите хора си чакаха така търпеливо и вече минаха две години от както трябваше да има акт 16! Желая ви успех, дано не последвате тяхната съдба, но имайте едно на ум и най-добре бягайте с време ако не сте платили всичко Cry

# 6
  • Мнения: 1 088
Това им е първата сграда до НСА
За коя сграда до НСА става дума? То там много нови сгради има.

Иначе който се е навил да плати цялата цена преди акт 16, какво да ти кажа - сам си е виновен. Отделно че в договорите се предвиждат срокове и неустойки за неспазването им, и обикновено неустойките са на ден. Ако твоите хора нямат къде другаде да живеят, е тъпо, но аз не бих оставил нещата така - обединявате се с другите пишман-собственици, наемате един читав адвокат и така...

А тия заплахи "няма да им пуснат тока" са нелепи - ако си заплатил цената и имаш нотариален акт, т.е. си пълноправен собственик, не ти трябва друг, за да ти прекара ток.

# 7
  • Мнения: 23
LaughingА те вашите познати живеят ли в тази сграда Мариета или не ,  и ако да живет просто плащат промишлен ток или?

Това не ми стана ясно от вашият коментар!

Тези Ноубъл Хаъс имат много обекти в момента в цяла София.

Тези в Малинова са им едни от началните в София поне така мисля.

Днес минах от там и си работят , тоест тя сградата е готова. оправят там последно наоколо и гаражите за Гардения и пред Гардения-Азалия. Но гледам, че и някакъв Пулев строи там и е супер кално и няма асфалт още.

Което ми направи добро впечатление, поне с тези Ноубъл Хаус е, че си почистват добре строителните обекти и няма нахвърляноци боклуци от строежите им, ако това може де свързано с това, че не са измамници.Rolling Eyes

За съжаление БГ строителите са имамници повечето и не мога да разбера как може сами да си подронват имиджа с такива недовършени неща и заплахи. Или го правят, защото повечето са перални на пари от сивият сектор, а не наистина им е бизнес това.

Ако има други да се включат с коментари.

Ние сме го платили на вноски, като остава да им се плати сега за акт 16 когато го вземат последните 10 процента.

Иначе тези две сгради имат акт 15 от юни 2022.

Последна редакция: пт, 09 дек 2022, 16:41 от Stine Jensen 729211

# 8
  • Мнения: 7
Не живеят там, гаражите им също бяха наводнени, качеството е под всякаква критика, уж се срещаха с инвеститора, ама като гледам и там какво се случва, лошо ми става, прочетох един коментар за единия съдружник и се разрових, някаква мутренска банда, не очаквам да са нормални хора. Даже затова си мисля, че всички си мълчат и чакат чинно да се случи заветното дело. Другите им обекти до колкото знам, няма как да вземат акт 16 докато не оправят тока на всичките си сгради, тъй че божа работа… малко ми мирише на пирамида, ниски цени, вземат почти всичко преди акт 16 и после се молиш да имат мотивация да си довършат, но гаранция няма. Дай Боже да довършат някъде, че много народ ще изгори Sad

# 9
  • Мнения: 1 035
Леле, какво четох и аз за въпросния съдружник. Слънце грее, дъжд вали. Очаква се той в затвора на топло да се скрие/ да го поприберат/.

# 10
  • Мнения: 5
Фирмата е пълен т*шак. Само лъжи, ама една след друга. Никакви срокове, никакво качество !
Видите ли тази фирма бягайте колкото можете !

Последна редакция: сб, 17 дек 2022, 12:19 от mitkoivanovpp

# 11
  • Мнения: 23
Не живеят там, гаражите им също бяха наводнени, качеството е под всякаква критика, уж се срещаха с инвеститора, ама като гледам и там какво се случва, лошо ми става, прочетох един коментар за единия съдружник и се разрових, някаква мутренска банда, не очаквам да са нормални хора. Даже затова си мисля, че всички си мълчат и чакат чинно да се случи заветното дело. Другите им обекти до колкото знам, няма как да вземат акт 16 докато не оправят тока на всичките си сгради, тъй че божа работа… малко ми мирише на пирамида, ниски цени, вземат почти всичко преди акт 16 и после се молиш да имат мотивация да си довършат, но гаранция няма. Дай Боже да довършат някъде, че много народ ще изгори Sad

А имат ли акт 15 ? След като е изтекъл срока им за довършване при акт 15 може да влязат да живеят, те са си платили и имат право да влязат, след като Инвеститора не е завършил в срок.  Просто се наема адвокат. Кофтито е, че ще се плаща промишлен ток, докато се уреди да има и акт 16 сградата.

Никой не може да ги спре да се нанесат ако имат акт 15 и нотариален акт за собственост на апартамента.

Аман от тарикати и мутри в тази държава.

# 12
  • Мнения: 2
Не живеят там, гаражите им също бяха наводнени, качеството е под всякаква критика, уж се срещаха с инвеститора, ама като гледам и там какво се случва, лошо ми става, прочетох един коментар за единия съдружник и се разрових, някаква мутренска банда, не очаквам да са нормални хора. Даже затова си мисля, че всички си мълчат и чакат чинно да се случи заветното дело. Другите им обекти до колкото знам, няма как да вземат акт 16 докато не оправят тока на всичките си сгради, тъй че божа работа… малко ми мирише на пирамида, ниски цени, вземат почти всичко преди акт 16 и после се молиш да имат мотивация да си довършат, но гаранция няма. Дай Боже да довършат някъде, че много народ ще изгори Sad

А имат ли акт 15 ? След като е изтекъл срока им за довършване при акт 15 може да влязат да живеят, те са си платили и имат право да влязат, след като Инвеститора не е завършил в срок.  Просто се наема адвокат. Кофтито е, че ще се плаща промишлен ток, докато се уреди да има и акт 16 сградата.

Никой не може да ги спре да се нанесат ако имат акт 15 и нотариален акт за собственост на апартамента.

Аман от тарикати и мутри в тази държава.

А като няма ток как се живее, защо си мислете, че този промишлен ток е навсякъде, като няма прокаран ток, няма и промишлен, на агрегат ли да живеят хората? Безумие е и а адвокати, какво си мислете, че може да се постигне, ще се точат едни дела за едни неустойки и пак няма да има къде да живеете, а то не може и да го продадеш като си на кредит и си чакал, и хората разучат, че има някакъв проблем! Аз съм го гледала тоя филм, гориш си с едни пари и влизаш в омагьосания кръг

# 13
  • Мнения: 192
https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=5&adv=1b167903784372328

Здравейте, ето този апартамент си харесах на noble house, но като ви чета се разколебах дали изобщо да звъня. Колко процента взимат на капаро/подписване на договор и колко на акт 16? Най-много ми харесва последната снимка, на която сградата е снимана отгоре.

# 14
  • Wonderland
  • Мнения: 702
https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=5&adv=1b167903784372328

Здравейте, ето този апартамент си харесах на noble house, но като ви чета се разколебах дали изобщо да звъня. Колко процента взимат на капаро/подписване на договор и колко на акт 16? Най-много ми харесва последната снимка, на която сградата е снимана отгоре.
На ваше място изобщо нямаше да се занимавам с тези. Да, цената е ниска, даже подозрително ниска за района. Като гледам  сградата, със сигурност има акт 14. Според мен ще ви искат поне 50% от сумата.

Общи условия

Активация на акаунт