Какво направих днес за себе си? - 9

  • 41 170
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 010
Отидох на водна аеробика. Не бях.ходила.от преди нова година. Януари и февруари много боледувахме с децата, после пандемия, работа от вкъщи и тн. Знам си, че съм ужасно обездвижена и днес направо ми се разказа играта. Сега се чувствам като газена от валяк, но щастлива и доволна. Simple Smile След малко ще се наградя с лазаня и розе. Simple Smile

# 16
  • Мнения: 3 640
Бубалеса, успех!!

С мъжа ми бяхме на гости на наши семейни приятели.. поговорихме си, посмяхме се и събрахме идеи за идващия ремонт. 💜

# 17
  • Мнения: 818
Разходка в планината на чист въздух. После след разходката - биричка Simple Smile :beer

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Бяхме на море с детето, но нещо не ни стигнаха 6 дни. Резервирах и в планината няколко нощувки. Ще има и басейн ❤❤ и двете обожаваме лятото.
И взех решение да се запиша на народни танци, тъй като вече май няма да мога да ходя на фитнес. Ако някой знае добра школа в Пловдив, да свирка.

# 19
  • Мнения: 7 899
Две филийки с масло, шарена сол и кашкавал направих днес за себе си. Хлябът не е полезен за мен, затова рядко се глезя с филийки.
Бубалеса, чакаме добри новини Heart

# 20
  • Мнения: 24 276
Вчера ходихме в една зоологическа градина и детето храни от шепата си еленчета Two Hearts После хапнахме много вкусно в едно заведение, което не бяхме посещавали
Днес най-накрая си намерих маратонки. От две седмици си търсих

# 21
  • Мнения: 35 954
крем пита, кафе, разходка с приятелка и още планове
за съжаление плановете са битови, не за удоволствие, но все пак са планове Simple Smile

# 22
  • Мнения: 4 808
На почивка съм, до обяд направихме зареждащ преход в планината, след това се наградихме с добра храна, после басейн и слънчеви бани, а сега - почивка, героите са уморени.
Поръчах на майка ми да наглежда къщата, а тя се развихрила да ми чисти, ама като и се занимава... Аз се наслаждавам на почивката.

# 23
  • Мнения: 3 640
Купих си четка за коса.
Довечера съм на разходка сама с мислите си. 😊

# 24
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 468
Днес ще изпробвам нещо ново.

# 25
  • Мнения: 2 503
Преди месец си бях поръчала една абонаментна кутийка с бюти продукти. Когато днес бях да си я взема, се почувствах много добре, защото си получих едно подаръче от мен за мен. А и честно казано, я бях забравила. 😂
Освен това още покупки от ХМ - чуден ленен панталон на половин цена. Така ми харесва. 😎

# 26
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
Успях да си издействам почивен ден днес. По изключение и ММ почива. Пазарувахме заедно, пихме кафе, после- басейн. Сега отиваме на вечеря с фамилията, че снощи мама пристигна и да ни се порадва накуп на всички.

# 27
  • Мнения: 7 245
Поглезих се с един масаж.

# 28
  • Мнения: 2 503
Вчера поканих ММ на сутрешна среща на по кафе.  😂 Хубаво е да си припомним как започнахме  и да имаме такива безгрижни и лежерни мигове.😊
Следва шийт маска, книжка и фрапе. 😎

# 29
  • Мнения: 1 120
Днес бях на цялостен масаж.. Имах подарък който трябваше да оползотворя, а имах и огромна нужда от него в момента Simple Smile Подейства ми добре, а след това от намаления си взех два чифта дънки и една рокля Blush

Общи условия

Активация на акаунт