Какво направих днес за себе си? - 9

  • 41 192
  • 736
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 24 369
И пилинг на цялото тяло! И едно малко уиски

# 661
  • Мнения: 28 562
Изядох последните две парчета от еднокилограмов тублерон...

# 662
  • Мнения: 7 927
Днес строших една камара пари Joy
Шегувам се - похарчих цели 3 лева за тези чашки без дръжка, в които ще посадя подправки и ще ми красят кухнята. Жалко, че бяха само двечки. С тази социална изолация човек не може да си пръсне заплатата, да му се не види...

# 663
  • София
  • Мнения: 6 054
Ааа, може, може. Аз на предната изолация пръснах маса пари по онлайн шопинг, сега се ограничавам. Болна бях две седмици и си стоя вкъщи, само работя и нищо не правя за себе си. Сега се разходих на слънце и напазарувах една торба с плодове и зеленчуци и май това ще ми е за днес. Simple Smile

# 664
  • Пловдив
  • Мнения: 40 801
Поръчах си сникърски Simple Smile

# 665
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 373
Аз пък дънки!
Сега отивам на обяд навън. Много е топло и приятно.

# 666
  • Мнения: 24 369
Фризьор! Месеци не бях ходила

# 667
  • Мнения: 28 562
Направих си чернокоп на грил тиган, две седмици го чакам да падне цената!

# 668
  • София
  • Мнения: 5 247
Бях с червило днес и с молив за очи. Толкова рядко от както сме с маски слагам червило.

# 669
  • Мнения: 4 808
Сутринта - на кафе с ММ и приятелско семейство, до обяд доброволчествах в БЧК, а след това - приятен дълъг обяд със същите хора с много шеги и смях. Прибрахме се чак към четири следобед.

# 670
  • Мнения: 469
Не знам как не харчите...аз все намирам начини да пръсна "малко" пари.  Smiley
По-късно отивам до Еконт, за поредната поръчка.После, кафе с приятелка.
Запазих си и час при фризьорката.....не обичам да ходя, поне месец се настройвам психически, та не знам дали това може да мине към хубавините.

Скрит текст:
И за каква изолация все говорите?Да няма нещо ново, задължително?Не следя новини.....

# 671
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 178
Момичета 🤗
Напоследък нямам какво да се похваля, затова не пиша. Правя си дребните неща за себе си - някоя покупка, цветя от бабите на пазара, сладкарии и подобни, но някак си ищаха го няма😀
Пиша, за да ви пусна една инициатива, която видях случайно и знам, че ще намери отклик тук.
❤️
https://www.bg-mamma.com/?topic=1265329.45

# 672
  • Мнения: 7 927
Няма задължителна изолация, просто сядам в 7 пред компютъра, ставам към 18 часа и рядко ползвам обедна почивка. Онлайн пазаруването не ме кефи и така...
Днес ще направя дълга разходка след работа. Да отпразнувам петъка Heart

# 673
  • Мнения: 7 787
Тренирах. Разходих се навън. Пристигнаха ми две палитри със сенки за очи, поръчах още една.
Сега опъвам краци на дивана и пускам някой хубав филм.

# 674
  • Мнения: 24 369
Ще се погрижа за близките си
И ще хапна морска храна. С бира

Общи условия

Активация на акаунт