Какви жени харесват мъжете?

  • 25 164
  • 1 026
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 17 408
Ма, много лоши тея жени, стойте си без, не че са се наредили на опашка да ги взимате, ма за всеки случай, ако някоя се заблуди, не я допускайте то себе си в ни-кой-слу-чай!
По-скоро се разсейват с вас, че то и опашка да ти се реди не е леко. Да не казвам - досадно.

# 811
  • София
  • Мнения: 35 178
Жената не прощава слабост, Жребче.
Инстинкт!
За нея е дълг, а и невероятно любопитно да рови до дупка, ако намери дори и най-беглата наченка на слабост. Дори и ако е само привидна. Дори ги търсят на сляпо и стрелят напосоки. Това е класическо занимание. Така проверяват мъжете. Нямат други методи.
Не съм съгласна.
Жените питаят вродено чувство за грижа.
На разположение са за всеки мъжки кахър, не омаловажават.
Една идея повече емпат и съпреживява.
Иска да вземе на нейните плещи всичко, затуй има толкова “ спасителки”

Аз деца не харесвам. И пак огащя някое и му издухам сопола, когато виждам, че хич няма кой.
Помагала съм на мъже в .... остави ситуациите, но с желание и от сърце.
И винаги ще го направя, нищо, че го играя нихилист- алтруист.

Някак, милост имаме. Оставам тези повече от мен, дето са винаги в помощ на нежните раними души...

# 812
  • Мнения: 20 005
Аз пък не помагам вече на никого. Не се меся. Покажеш, насърчиш. Оставям сами да си "ловят рибата". Имат усти, ако има нужда от помощ, първо да се научи да говори, не да чака някой да го разбере.

# 813
  • Мнения: 11 505
Дидо, не с лошо, не визирах теб Wink не подскачай Laughing

# 814
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Аз пък не помагам вече на никого. Не се меся. Покажеш, насърчиш. Оставям сами да си "ловят рибата". Имат усти, ако има нужда от помощ, първо да се научи да говори, не да чака някой да го разбере.
А представи си какво би станало, ако и мъжете започнат да чакат жените да си казват всичко прямо и без премълчавания, а докато това не се случи, да не си мърдат пръста за тези жени. Smiley Защото в момента много жени са на принципа "Аз ще си мълча напук, пък ти като мъж си длъжен да прочиташ мислите ми безпогрешно".

# 815
  • Paris, France
  • Мнения: 14 107
Жената не прощава слабост, Жребче.
Инстинкт!
За нея е дълг, а и невероятно любопитно да рови до дупка, ако намери дори и най-беглата наченка на слабост. Дори и ако е само привидна. Дори ги търсят на сляпо и стрелят напосоки. Това е класическо занимание. Така проверяват мъжете. Нямат други методи.

Според мене не е вярно. Само погледни темите в този подфорум, някои култови и ще се убедиш в правотата ми. В момента някаква се чуди как да има дете с един, на когото му става веднъж месечно. Преди дни друга се чудеше къде да иде с две деца, че не са и женени с БНД, а той я гони. Забременяла с второто след временна раздяла. Трета се чудеше да се ожени ли за новия или да се върне при женения с две деца, който 5 години не можел да се разведе заради децата и не искал общо дете, но сега проискал.

Нещо, което е слабост за дадена жена не бърка друга и обратното.

Аз не ровя. Мързи ме. Е, ако нещо не ми хареса се разделяме, но никога няма да тръгна да търся кой с кого чатил и къде реално е бил ММ в дните, в които е казал, че е в командировка. 

Жребче, In vino veritas

# 816
  • Мнения: X
Дидо, не с лошо, не визирах теб Wink не подскачай Laughing
Идея си нямаш колко мило и с каква нежност го написах.

# 817
  • Мнения: 20 005
Не ме интересува, Жребче, аз съм превъртяла играта вече. Който до което ниво е стигнал, да се оправя. Аз не си мълча, ако си забелязал. Който/която не знае да си изразява мислите, доволствата и недоволствата, вероятно, пък може би, едва ли не, това заслужава.

# 818
  • София
  • Мнения: 35 178
Недоволните са особено кресливи.

# 819
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Като споменахте боза, се сетих как веднъж бозата ме спаси от една руса мадама и заради това не станахме двойка. Точно преди срещата ни (след бая писане и разговори по Скайп) си бях купил боза за пръв път от 15-ина години и като се видяхме на софийското летище (дойде от Германия), тя видя бутилката в ръцете ми и се ужаси. Каза, че било детинско и мъжът трябвало да пие алкохол, а не боза. И така, в разразилия се разговор на тема "истинският мъж прави това и това", който тя държеше да развива надълго и нашироко, установих, че е доста повърхностна и не си заслужава да влагам време и търпение за по-нататъшно общуване. Smiley

Скрит текст:
(из разказа "Бозата, моята спасителка") Satisfied

# 820
  • Мнения: 10 995
Мъжът ми харесва сексуални жени, не много високи, защото и самият той не е висок, слаби, но не супер слаби, например Анджелина Джоли не му е секси, била много клощава. Не понася материално зависими жени, вика им кърлежи, харесва образовани жени, с добри доходи и добра професия, не понася истерични жени, такива които поставят ултиматоми и вдигат скандали, въобще не понася жена да му говори на висок тон. Не понася неепилирани жени, харесва жени с дълга и гъста коса...
Обаче пък няма претенции да е руса или брюнетка, не държи на голям бюст.

# 821
  • Мнения: 7 472
Мъже,които ги е страх от обвързване се хващат и с такива жени, които нищо няма да искат от тях, често и семейни. Ако мъж до 35- 40  не е обвързан сериозно, то шансовете му намаляват със всяка година, докато при жените е различно....те са готови на повече компромиси само и само да имат деца и семейство.

# 822
  • СИ
  • Мнения: 4 406
Мъжът ми харесва сексуални жени, не много високи, защото и самият той не е висок, слаби, но не супер слаби, например Анджелина Джоли не му е секси, била много клощава. Не понася материално зависими жени, вика им кърлежи, харесва образовани жени, с добри доходи и добра професия, не понася истерични жени, такива които поставят ултиматоми и вдигат скандали, въобще не понася жена да му говори на висок тон. Не понася неепилирани жени, харесва жени с дълга и гъста коса...
Обаче пък няма претенции да е руса или брюнетка, не държи на голям бюст.


Ами добре се описа... Не много висока, приятна за опипване и сексуална. Не си материално зависима, с образование и някакви доходи. Не си истеричка  или да вдигаш скандали. Епилирана си и с дълга коса. Само за бюста не разбрах...?           Yum

# 823
  • Мнения: 10 995
Водно конче, аз имам много високо мнение за себе си...абе с една дума, аз съм най.

# 824
  • Мнения: 12 473
Енергията. Това е, което ката мъжа да последва жената и да избере пред по-младата или по-красивата и тн..Wink

“Защо някои жени дори не се забелязват а от други не можеш да откъснеш очи? Всички жени са еднакви: глава, две ръце, два крака. Къде се крие разковничето? В характера? В поведението? В отношението? Всъщност те са само малка част от това, което вълнува нас мъжете. Самата основа се крие в наличието или отсъствието на огън в жената. Огънят е живот. Той привлича, затопля, изгаря, задържа и не пуска. Той поглъща безследно, като не оставя втори шанс за живот, похот и приключения. Дори и да си примерна домакиня, да готвиш добре и да си луда и страстна в леглото, ако мъжът ти усети, че животът минава покрай вас той ще си тръгне. Всъщност на нас не ни пука дали избраниците ни са по-възрастни или по-млади, по-хубави или по-големи мръсници. Мъжете летим като молци, а молецът се привлича не от красотата, а от огъня.  Нито един мъж няма да остане с жена, която му внушава редовно чувство за обреченост на рутината на съществуване. Важното е жената да умее да накара своя мъж да се чувства все така млад, независимо от годините на които е. Да го поддържа да се чувства същият мъж, който да я иска и да желае да я завладее отново. Жената трябва да предлага живот, изпълнен с емоции заради които мъжът й би я боготворил. По този начин той ще намира в своята жена не официален протокол, а жив, ярък, горящ и изпепеляващ огън от чувства и впечатления, благодарение на който не би виждал смисъл да живее по различен начин.“

Общи условия

Активация на акаунт