Какви жени харесват мъжете?

  • 25 230
  • 1 026
  •   1
Отговори
# 795
  • София
  • Мнения: 35 276
На Жребчето и Дидо фърлям по едно Heart
Вий внимавайте какво хвърляте Laughing

# 796
  • Варна
  • Мнения: 14 554
Ключа от съседката. Дащна е 😄

# 797
  • Мнения: 217
^ Очи, нос, устни, другите очи, ханш, дупе, бедра, прасци, глезени, горда осанка... Но ханшът е доста важен. Smiley
 Но в същото време всичките тези глупости около външния вид губят голяма част от значението си, ако жената е просто Човек, симпатяга и е с топло отношение. Прекомерното вторачване в наглед съвършения външен вид не се е доказало като победоносен ход при повечето хора, които гонят подобни цели.
Също да има класа, но и да ме накара да се чуствам като 20 годишен глупак.
Мисля, все пак да отида да взема солницата.

# 798
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Скрит текст:
^ Очи, нос, устни, другите очи, ханш, дупе, бедра, прасци, глезени, горда осанка... Но ханшът е доста важен. Smiley
 Но в същото време всичките тези глупости около външния вид губят голяма част от значението си, ако жената е просто Човек, симпатяга и е с топло отношение. Прекомерното вторачване в наглед съвършения външен вид не се е доказало като победоносен ход при повечето хора, които гонят подобни цели.
Също да има класа, но и да ме накара да се чуствам като 20 годишен глупак.
Мисля, все пак да отида да взема солницата.
Класата е жената да се държи на ниво с теб, дори и когато има удобен момент да се възползва - в твой ущърб. Но да не го прави. Понякога силата си личи най-вече тогава, когато можеш, но не използваш сила.

# 799
  • Мнения: 20 106
Да, точно това е класата!
Да се държи добре с теб.
Казах ли вече, че се попилявам от смях с тази тема.

# 800
  • Мнения: 2 928
А пък аз не искам никой да се чувствува като глупак. Нали знаеш, не прави на другите това, което не искаш да ти направят на теб! Simple Smile
Само че с хора, които са нечестни ме досърбява да си го върна. Алфа, бета, гама и тем подобни глупости...или иначе казано: Гръцки кон боб яде ли?

Последна редакция: сб, 23 яну 2021, 04:31 от Ravenna

# 801
  • Мнения: X
Жената се възползва от мъжа, иначе няма защо да е с него. Обратното също е валидно. Иначе никога няма да се чифтосаме. Или ще произвеждаме роботчета.
Спрете немските и турски романтични филми.

# 802
  • Paris, France
  • Мнения: 14 192
Руса гладна няма!

Знаете ли кой измисля вицовете за блондинки?
Брюнетките през дългите самотни нощи!

Аз за съжаление съм брюнетка...

Брюнетка съм и не съжалявам за нито миг и никога в живота ми не съм си изрусила косата. Майка е с гарваново черна коса и очи и не е имала повече самотни нощи от леля ми, която е слаба, естествено руса и със сини очи, че и много красива.

Като гледам армиите руси, разплути дебелани в северна Англия, Ирландия.и даже тук мисля, че си права, че не остават гладни, но вече и традиционно слабите, мургави нации започват да се разплуват.

Познавам стотици руси, високи, богати мъже, които са женени за доста мургави и черни жени, а в техните държави е пълно с русолява блудкоч.

Даже и русата икона Марилин Монро е изрусена и брюнетка. Боя е помагаля на Мадонна, Памела Андерсон и много други. Заслужава си да посетиш фризьор ако мислиш, че ще промени живота ти в положителна насока.

Най-депресираните ми, вечно ревящи приятелки и колежки са били руси или изрусени и с големи гърди (често силикон).

# 803
  • Мнения: 217
А пък аз не искам никой да се чувствува като глупак. Нали знаеш, не прави на другите това, което не искаш да ти направят на теб! Simple Smile
Глупак, може да има повече от едно значение и аз нямах предвид буквалното.

Колкото до Ледената Кралица от персонажа на аватара ти, да би могло да и се възхищавам, но вероятно само от разтояние.

# 804
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Да, точно това е класата!
Да се държи добре с теб.
Казах ли вече, че се попилявам от смях с тази тема.
Писах "на ниво" (да се разбира: доблестно, справедливо и без евтини изпълнения), а ти го преиначаваш в представите си като "добре" (което обикновено включва и: затваряне на очите, търпене независимо от отношението на мъжа отсреща и т.н.). Smiley Хубу...

# 805
  • София
  • Мнения: 4 668
Жената не прощава слабост, Жребче.
Инстинкт!
За нея е дълг, а и невероятно любопитно да рови до дупка, ако намери дори и най-беглата наченка на слабост. Дори и ако е само привидна. Дори ги търсят на сляпо и стрелят напосоки. Това е класическо занимание. Така проверяват мъжете. Нямат други методи.

# 806
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Скрит текст:
Жената не прощава слабост, Жребче.
Инстинкт!
За нея е дълг, а и невероятно любопитно да рови до дупка, ако намери дори и най-беглата наченка на слабост. Дори и ако е само привидна. Дори ги търсят на сляпо и стрелят напосоки. Това е класическо занимание. Така проверяват мъжете. Нямат други методи.
Далеч не всички жени са така. Има и такива, които не обичат да ровичкат до откат и да се вкарват в драми. Или да създават от нищото такива.
Скрит текст:


Smiley

# 807
  • Мнения: 11 505
Ма, много лоши тея жени, стойте си без, не че са се наредили на опашка да ги взимате, ма за всеки случай, ако някоя се заблуди, не я допускайте то себе си в ни-кой-слу-чай!

# 808
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
С удоволствие много мъже подминават като пътен знак определен тип жени, просто защото точно такива не са им необходими. Същото важи и в обратна посока: Много жени не се занимават с някои типажи от мъжки род, за които не считат за уместно да губят време и нерви.
 
Скрит текст:

# 809
  • Мнения: X
Ма, много лоши тея жени, стойте си без, не че са се наредили на опашка да ги взимате, ма за всеки случай, ако някоя се заблуди, не я допускайте то себе си в ни-кой-слу-чай!
Каза малкото злобно домашно духче.

Общи условия

Активация на акаунт