Какви жени харесват мъжете?

  • 25 354
  • 1 026
  •   1
Отговори
# 765
  • Варна
  • Мнения: 14 569
Обобщено-всяка дащна (дори и с огромни недостатъци), във фертилна възраст ще привлече алфа мъжкари. Да ама не. Но реалността е друга. Най-ограничените все още яростно преследват мъжете. Но са неглижирани и само за кратки авантюри. Защото "разплода" е свързан с привличане и подобряване на гени. Те си взеха zeta партньори, от с група. За единия съм сигурна, че беше девствен.
Алфа жените, учеха и търсеха изява и реализация. Омъжиха се над 30г. И никога не са им липсвали ухажори. Една местна ,мастита полит.фигура имаше ранен брак. Мъжът и проспериращ, 20 г. по-възрастен. Деца нямаха. Сред развода и на 41г. е в брак с 23г. От него има 2 деца.  
Друга се отдаде изцяло на кариерата си и забременя инвитро над 45г. Жалко, че не мога да ви представя техни снимки.
Избраните основно  за репродуктивност, са конкурирани от красиви любовници. Много ми е нисшо и изнудването за брак, чрез забременяване.

Последна редакция: пт, 22 яну 2021, 16:46 от Viviana91

# 766
  • Мнения: 217
То пък френския президент един принц, ум да ти зайде!
Че какво му е? Хубав мъж е. И освен това е лидер значи има качества за това.
То и Тръмп е лидер, беше. Предполагам не го харесваш особенно. Wink

# 767
  • Мнения: 24 467
Сега па - Тръмп! Ко му'й на мунчето?
Аз само цвета на косата не му харесвам. Ма не може всичкото да е баш-баш!
Хубави са тез младежи! Дума да няма!

# 768
  • Мнения: 217
Само!
Аз пък само цвета на косата му харесвам от физическите белези.

# 769
  • Мнения: 2 928
То и Тръмп е лидер, беше. Предполагам не го харесваш особенно. Wink
Не предполагай! Бъди сигурен!
Ами като сме тръгнали натам, не всички лидери са харесвани, макар че някои са избирани мандат след мандат, ама то това зависи от интелигентността на електоралните единици. Wink
При Макрон говорим само за външни белези, абстрахираме се от политиката.
Щото според някои съфорумци симпатичен наглед мъж не би се влюбил в по-стара от него жена, ама ето ти изключение от общото правило! При това тя му е била учителка. Ако беше в Северна Америка, щеше да го лежи за педофилия.

# 770
  • Мнения: X
То и Тръмп е лидер, беше. Предполагам не го харесваш особенно. Wink
Не го харесвам, но си е лидер в дъното на душата. Че бута масло повече от Боко, но въпреки заканите, намали данъците и защити интересите на американските граждани. И единствен от последните президенти, който не е започвал война.

# 771
  • София
  • Мнения: 4 668
Придържайте се, моля, към темата! Не искам и тази да заключат.
Стигнахме до 52ро ниво.

# 772
  • Мнения: 20 442
Мъже говорят за мъже, ей това би била интересна тема (особено забавна).
Масата харесва сисо/джуклести "принцеси", за другите си има други критерии и хора. Простичко е.

# 773
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Скрит текст:
Мъже говорят за мъже, ей това би била интересна тема (особено забавна).
Масата харесва сисо/джуклести "принцеси", за другите си има други критерии и хора. Простичко е.
Няма значение колко са джуклести устните, стига да ги използват по предназначение (ама не за дърдорене с часове всеки ден). Както и никого не го вълнува дали една спортна кола изглежда яко, ако няма да се представя на равнище и като действие.

# 774
  • Мнения: 217
Мъже говорят за мъже, ей това би била интересна тема (особено забавна).
Масата харесва сисо/джуклести "принцеси", за другите си има други критерии и хора. Простичко е.
Щом казваш... на Макрон не му харесвам ръста, косата, и детската физиономия.
Жени харесвам всякакви, да не говорим за красивите, като аватара на Ravenna примерно.
Ако са чувствени, усмихнати и закачливи то няма спирка.
Сисо/джуклести на първо четене само за перверзни фантазии.

# 775
  • София
  • Мнения: 6 314
Докъде го докарахме с гръцката азбука? Laughing


Мъже говорят за мъже, ей това би била интересна тема (особено забавна).

Масата харесва сисо/джуклести "принцеси", за другите си има други критерии и хора. Простичко е.
Че кво лошо има? Ако някой има малко в подпокривното, би оценил добре изглеждащ и готин пич. Не може сички да са австралийски пожарникари. Simple Smile

Я, що така реши? Simple Smile

# 776
  • Мнения: 2 928
Жени харесвам всякакви, да не говорим за красивите, като аватара на Ravenna примерно.
Ха, моят аватар е неслучайно избран.
Не толкова заради артистката, колкото заради образа, в който се превъплъщава.
Считай го като мой своеобразен трибют към героинята ѝ, защото изпитвам жалост към нея.
Надали мъжете обаче си падат по точно такива алфи. Simple Smile
П.П. Аз не съм блондинка.

# 777
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Бяха необходими цели 52 страници, за да се сети някой да засегне въпроса с русокоските. Добре, че Равена спаси положението! Smiley

# 778
  • Мнения: 10 999
Руса гладна няма!

Знаете ли кой измисля вицовете за блондинки?
Брюнетките през дългите самотни нощи!

Аз за съжаление съм брюнетка...

# 779
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Скрит текст:
Руса гладна няма!

Знаете ли кой измисля вицовете за блондинки?
Брюнетките през дългите самотни нощи!

Аз за съжаление съм брюнетка...
Еми, да... За съжаление брюнетките не са кой знае колко привлекателни. Sob Ето го доказателството за това:
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт