Какви жени харесват мъжете?

  • 25 358
  • 1 026
  •   2
Отговори
# 780
  • София
  • Мнения: 35 332
Жреб, твое творчество ли е?

Аз съм руса, натурална - ми, не съм гладна да ви кажа Joy

# 781
  • Мнения: 217
Скрит текст:
Руса гладна няма!

Знаете ли кой измисля вицовете за блондинки?
Брюнетките през дългите самотни нощи!

Аз за съжаление съм брюнетка...
Еми, да... За съжаление брюнетките не са кой знае колко привлекателни. Sob Ето го доказателството за това:
Скрит текст:
Ето още едно доказателство.
Скрит текст:

Цитат на:  Ms.Gorgeous
Жреб, твое творчество ли е?
Ако истинското му име е Kevin Bayliss. Wink

# 782
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Не, моят стил на рисуване е различен. Smiley Виж ЛС след малко.

# 783
  • Варна
  • Мнения: 14 570
Темата навлезе във фантазии и блянове, с картинки.😁

# 784
  • София
  • Мнения: 6 314
Мдааа, нужно е приземяване. Simple Smile
Скрит текст:

Скрит текст:

# 785
  • Мнения: 20 443
Изкашляне.
Ученици, да се върнем на темата.
Мъжете, ако захванем любимото на повечето мъже в темата "продължаване на рода", са устроени така, че да могат да харесват (да им става) горе-долу от всичко що мърда. Така че техният критерий отпада, те просто трябва да са в състояние да са в готовност да продължат рода. Но, за щастие има и такива мъжки индивиди, които превъзмогват примитивизма на инстинкта и си "позволяват" да имат предпочитания и подбор сред жените. Благодаря за което.

Руса/черна все тая, зависи какви цели гони, па вий точете лиги.

# 786
  • Мнения: 17 416
Благодаря, другарко, за това жизненоважно пояснение. Без вас не бихме се справили, особено някои. 😁

# 787
  • Мнения: 217
Изкашляне.
Ученици, да се върнем на темата...
за щастие има и такива мъжки индивиди, които превъзмогват примитивизма на инстинкта и си "позволяват" да имат предпочитания и подбор сред жените. Благодаря за което.
Не мога да изясня за себе си, това благодаря, подценяване или надценяване означава!?

# 788
  • Мнения: 20 443
Ми не можете явно. Щом мълчите като @упета. Simple Smile

# 789
  • Мнения: X
Не, моят стил на рисуване е различен. Smiley Виж ЛС след малко.
дикпик ли ѝ прати бе, палавник?
Ми не можете явно. Щом мълчите като @упета. Simple Smile
На тъп пост няма какво да се каже.

# 790
  • Мнения: 217
Ми не можете явно. Щом мълчите като @упета. Simple Smile
Е какво да кажем, ако те харесам то това означава, че имам качествен вскус за подбор или че съм примитивен в инстинктите си?

# 791
  • Мнения: 4 976
Ми не можете явно. Щом мълчите като @упета. Simple Smile

Като каза @упета. Все повече мъже твърдят, че не са сисомани и заглеждат първо @упето на жената Simple Smile

# 792
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
^ Очи, нос, устни, другите очи, ханш, дупе, бедра, прасци, глезени, горда осанка... Но ханшът е доста важен. Smiley
 Но в същото време всичките тези глупости около външния вид губят голяма част от значението си, ако жената е просто Човек, симпатяга и е с топло отношение. Прекомерното вторачване в наглед съвършения външен вид не се е доказало като победоносен ход при повечето хора, които гонят подобни цели.

# 793
  • Мнения: 2 928
Ми не можете явно. Щом мълчите като @упета. Simple Smile

Като каза @упета. Все повече мъже твърдят, че не са сисомани и заглеждат първо @упето на жената Simple Smile
E това е някаква надежда все пак, де щото нямам никакво намерение заради чужд кеф да лягам под ножа.
Достатъчно съм егоцентрична. Simple Smile
Мдааа, нужно е приземяване. Simple Smile
Като гледам, какви картинки слагаш, май на теб ти е нужно.
Дотук бяхме с емоционалната интелигентност и това дали оценяваме кой е пич, и кой не! Simple Smile
Аз например друго гледам. Правя се на нежна, ранима, влюбена, а всъщност си правя мое собствено разследване и горко му на "пича", ако открия пробойни, та така! Simple Smile

# 794
  • Мнения: X
Съвършена е солницата, жената не е и там е чарът, сексапилът.

Общи условия

Активация на акаунт