Какви жени харесват мъжете?

  • 25 334
  • 1 026
  •   1
Отговори
# 960
  • София
  • Мнения: 13 081
Ама то няма смисъл да си харесан от сто човека. Един да е, ама правилният (който си искаш). Другото е суета. Simple Smile
Няма, разбира се. Ама как да отсееш, кой да бъде, ако не пробваш?

Пък и другият момент... ако никой не те харесва, ти да се надяваш, че ще се намери "точният" да те оцени... Най-меко казано, не е много реалистично.

# 961
  • Мнения: 18 403
Едва ли има чак толкова закъсали хора.
Но пък... може и да има.

# 962
  • София
  • Мнения: 4 668
То понякога и с акъл се избира, не само с опити.
Иначе ел техниците щяха все да бъркат по контактите.
Но всеки е различен, де.

# 963
  • София
  • Мнения: 35 332
Приказката за влаковете и пътниците.
Звучи ми, като да си поизсъхнала закуска на някоя витрина и да си храна за някои прегладнял несретник.

# 964
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Обаче радва как в темата за това какви жени харесват мъжете започна лека-полека да се прокрадва наратива как "младоците" са започнали да скачат на "каките". Чак да си помисли човек, че по-младите жени съвсем са се свършили и е започнало да става масово явление.... Grinning

# 965
  • София
  • Мнения: 35 332
Нищо не си разбрал, Финикс.
Темата е за новото гадже на Ревена, живота в Канада и сухи тренировки в словоблудство.

Кажи сега ти, какви жени харесваш?

# 966
  • Мнения: X
..Единственото, което ме дразни е, че човек като знае какво иска, и редовно го обвиняват в капризност Joy
Капризност е разбира се.
Когато си претенциозен, знаеш какво искаш и не се задоволяваш с алтернативи си все оплюван.

Последна редакция: пт, 29 яну 2021, 14:54 от Анонимен

# 967
  • Мнения: 2 928
Обаче радва как в темата за това какви жени харесват мъжете започна лека-полека да се прокрадва наратива как "младоците" са започнали да скачат на "каките". Чак да си помисли човек, че по-младите жени съвсем са се свършили и е започнало да става масово явление.... Grinning
О, не е! И слава богу, че ще спре възпроизводството! Simple Smile
Аз също бях изненадана. Нали съм възпитавана в България, все пак, където 40 годишнина не се празнува, защото приличало на 40-тях дена след погребението. JoyJoyJoy

# 968
  • Мнения: 2 638
Ще рече човек, че туй-женитбата, е цел свише. Претегляне и избиране, подбиране. Способности на врачка кой има, че да предогади след 20 ход. какво ще му е дереджето...

# 969
  • Мнения: 10 999
Ми аз не си празнувах 40 сет годишнината, но пък след това се преобразих, направо животът ми потръгна...

# 970
  • София
  • Мнения: 13 081
..Единственото, което ме дразни е, че човек като знае какво иска, и редовно го обвиняват в капризност Joy
Капризност е разбира се.
Когато си претенциозен, знаеш какво искаш и не се задоволяваш с алтернативи си все оплюван.

Аз му викам осъзнатост Joy

Ама какво да ти кажа... първо жените не знаели какво искат, а пък като знаели, защо искали това (код за "как може да не искаш мен")... нЕма угодия Joy

# 971
  • Мнения: X
..Единственото, което ме дразни е, че човек като знае какво иска, и редовно го обвиняват в капризност Joy
Капризност е разбира се.
Когато си претенциозен, знаеш какво искаш и не се задоволяваш с алтернативи си все оплюван.

Аз му викам осъзнатост Joy

Ама какво да ти кажа... първо жените не знаели какво искат, а пък като знаели, защо искали това (код за "как може да не искаш мен")... нЕма угодия Joy
Тъй, тъй.

И после жените били кобри, защото не тръгвали с всеки срещнат, а имали претенции до небесата.
Ще имат ми, даже малко претенции имат като гледам масово омъжените жени с какви екземпляри цивеят, от какво се оплакват и търпят, че възпроизвеждат и гените им!

Не съм суеверна. Празнувах си 40 годишнината подобаващо.

Последна редакция: чт, 28 яну 2021, 19:34 от Анонимен

# 972
  • Мнения: 7 552
И аз се чудя какво искат тия младоци от жени с 15- 20 години по големи. То , това вече е някаква мода явно.Голям смях, пада.
Какво ли може да ти предложи един такъв?

# 973
  • Мнения: 2 928
Ще рече човек, че туй-женитбата, е цел свише. Претегляне и избиране, подбиране. Способности на врачка кой има, че да предогади след 20 ход. какво ще му е дереджето...
Aми, не и за мен!
Миналата седмица си помпих сама гумите за първи път на -25 градуса.
Щом и това преживях, съм готова да покоря света! Joy

# 974
  • София
  • Мнения: 13 081
..Единственото, което ме дразни е, че човек като знае какво иска, и редовно го обвиняват в капризност Joy
Капризност е разбира се.
Когато си претенциозен, знаеш какво искаш и не се задоволяваш с алтернативи си все оплюван.

Аз му викам осъзнатост Joy

Ама какво да ти кажа... първо жените не знаели какво искат, а пък като знаели, защо искали това (код за "как може да не искаш мен")... нЕма угодия Joy
Тъй, тъй.

И после жените били кобри, защото не тръгвали с всеки срещнат, а имали претенции до небесата.
Ще имат ми, даже малко претенции имат като гледам масово омъжените жени с какви екземпляри се движат и им възпроизвеждат гените!

Не съм суеверна. Празнувах си 40 годишнината подобаващо.

Ама пък тия, дето тръгват с всеки срещнат и те са к-та... Тъй де, да не се повтарям за угодията Joy

Общи условия

Активация на акаунт