Инвитро/Икси на 40 (и) + Инвитро/Икси с ИЯР - тема 16

  • 48 571
  • 744
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: X
Благодаря ти много!
Ще се пробва и това значи. Аз обожавам маслата иначе, лятото слънцезащитни не ползвам, само какаово масло, без директно излагане на слънце. И кокосово, за коса, тяло. Та колко му е да включа сега и етерично по начина, който казвате. Ще чета сега кое, за какво.

# 706
  • Мнения: 151
Дами, чувствам се късметлийка Laughing
Днес 2-ри ден от цикъл на прегледа има 4Ф малки, какво да ви кажа празни яйчници Smiley но добрата новина е че са горе- долу еднакви по големина и ще направим стимулация с Гонал. Изследвахме ФСХ - 13.75 още повече се зарадвах, защото през последната година видях едни много депресиращи стойности от 30+. Супер щастлива съм от тази трагична картинка Laughing и накрая теста за ковид е отрицателен, а това ми беше голямо притеснение защото бях болна преди 2 седмици.
Направо, ще затанцувам от кеф Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 707
  • Мнения: 321
Привет, записвам се в темата, на 40г съм, имам слънчево момиченце на 2г4м след успешно инвитро в клиника Щерев.
С тубарен фактор съм, имах спонтанен аборт 2017, когато започнах опитите, оказа се че имам и вродена тромбофилия. Имаме желание с мъжа ми за още едно дете, но честно казано след първото инвитро доста се плаша от целия процес. Някоя от вас има ли успешно инвитро в болница Вита? Имам час при специалист утре там. Много късмет на всички!

# 708
  • Мнения: 68
Здравей Toni2017, аз съм в Токуда при Шефкетова и нямам никакви отзиви нито за Щерев, нито за Вита, но ми е интересно защо се насочваш към друга клиника след успешно в Щерев?
Момичета, има ли други, които са при Шефкетова?

# 709
  • Мнения: 321
Здравей Toni2017, аз съм в Токуда при Шефкетова и нямам никакви отзиви нито за Щерев, нито за Вита, но ми е интересно защо се насочваш към друга клиника след успешно в Щерев?
Момичета, има ли други, които са при Шефкетова?

  В Щерев не бих се върнала, макар и след успешен опит, поради тяхно игнориране на тромбофилията имах спонтанен аборт, а и отношението на лекарите там е прекалено комерсиално и студено. За Вита нямам добри или лоши отзиви, ще отида на консултация за да знам какъв ми е статуса и има ли шанс. Моя приятелка прави инвитро там, за съжаление неуспешно, над 40 шансът е доста малък и съм реалист. Все пак има и успешни случаи, когато е писано и с помощ в правилния момент!

# 710
  • Мнения: 1 278
Щерев за процедури - да, защо не. Но за проследяване на бременността, включително и с тромбофилия, има достатъчно други лекари-специалисти. Когато стигнете дотам, пишете ми, ще помагам с каквото научих и ще ви пратя при моя лекар д-р Иван Вецев Heart Eyes Е, раждането предстои все още, но знам, че и там е един от най-добрите!
Пожелавам скорошна радост и добри новини за всички! Flowers Four Leaf Clover

# 711
  • София
  • Мнения: 2 970
Ружа, Малага стискаме палци и чакаме добри новини! ❤️

За Токуда - бях пациентка дълго време. Започнах под 40. От докторката съм доволна. Не мисля, че ембриологичната им апаратура е най-добра обаче.

Бих препоръчала Щерев, Малинов и Надежда. Аз сега съм в Надежда. Те са и най-големите.

Успех.

# 712
  • Мнения: 6 051
Малинов? Дали имат някаква успеваемост там? В темата им никой не пише, никъде не споменават тамошните доктори...

# 713
  • София
  • Мнения: 2 970
Имат.

ПП: и доктор Станулов в Афродита, за него има много хубави отзиви и във форума. Но как е ембриологията там нямам идея.

Последна редакция: пн, 16 ное 2020, 20:04 от melinda11

# 714
  • Мнения: 696
Имам чувството, че в Надежда ме претупват и чакат да се откажа.
Иска ми се да опитам в друга клиника, към Щерев съм се насочила, че ми е удобно като локация.За д-р Коновалова съм чувала добри отзиви.Ако може да ме насочите към лекар?
И от Надежда как става вземането на копие на досието?

# 715
  • Мнения: 159
Здравей silvanchence, аз бях пациент на д-р Коновалова и съм много доволна от нея. Но сега мисля, че не се занимава с инвитро, защото мен тя ме прехвърли при Юнакива. Обади се в клиниката и попитай там ще ти кажат най точно. Успех.

# 716
  • Мнения: 321
Имам чувството, че в Надежда ме претупват и чакат да се откажа.
Иска ми се да опитам в друга клиника, към Щерев съм се насочила, че ми е удобно като локация.За д-р Коновалова съм чувала добри отзиви.Ако може да ме насочите към лекар?
И от Надежда как става вземането на копие на досието?
Моето дете се появи благодарение на др Юнакова,  бях при нея през 2017, добър лекар е, малко хладна и резервирана е като отношение, но пък имах успех при нея. Сега съм се насочила към Василева във Вита, допадна ми като отношение, ще пускам тепърва хормони и ако имам още късмет, се надявам на още едно слънчице.

# 717
  • Мнения: 1 845
Здравейте,момичета.
Най-накрая започнахме 5тата ми стимулация в неделя (2ден от мц) с елонва 150 мг. и 7 фоликула.
Днес(5ти ден) положението не е цветущо и д-рката ми идка да кансалира,заради твърде различни размери на фоликулите,а именно:
4 бр по 7,5 мм
1бр по 10,3 мм
1бр по 13 мм
Лигавица - М 4,5 мм
Прегледът беше преди да излязат хормоните. Прикачвам ги и ви моля за вашето мнение по поредната ми драма 😢

# 718
  • София
  • Мнения: 2 970
Колко ти беше естрадиолът на 2ри ден? Пила ли си клостил или фемара?

На мен ми се струва ок за пети ден от стимулация. Включи ли ти някакви нови инжекции а фсх/лх?

# 719
  • София
  • Мнения: 23 186
На мен пък не ми изглежда безнадеждно.
Фоликулите са много малки, ще се изравнят. Едтрадиола е добре за тази бройка и размери.

Общи условия

Активация на акаунт