Инвитро/Икси на 40 (и) + Инвитро/Икси с ИЯР - тема 16

  • 48 432
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 2 970
Съжалявам, Боби. И при мен с прп-тата същата работа. Аз лично съжалявам, че се съгласих.

Аз за донорската още не съм решила. След обидното отношение на интернистката, уж съм записана, въпреки че отказах да я видя повторно.

Може би примирение или осиновяване са ми по-близо до ума в момента.

# 736
  • Мнения: X
Фани, ако въпреки меренето не растат равномерно има други решения: декапептил предния месец, климара/естроген прайминг, предния месец, може и климара по време на стимулация.

Но за лошо таймиране са нужни хормони. При лх 13 и по-голям водещ ф, а малки ф над 13мм след 38  година се назначава пункция. Това важи за моя организъм. Не се ли назначи - няма останали ф дори с цетротид, или са останали половината примерно.

Не споря, споделям опит.

Дано Коледа ни донесе късмет, радост на всички! ❤️


Точно такава прекъсната стимулация имам, с лепенки климара и цетротайд в предходния цикъл, нещо като пач протокол, уж за изравняване. Много зле ми се отрази като цяло. Организма ми заспа след него, та трябваше време да мине за да се събуди. Имала съм и стимулация с включен кломен, освен гонал и мерионал, ами същата работа, неравномерно растящи, прекъснахме.

Да, Карликая не мери хормони. Но колкото и да е странно, точно при него имах тези 12 яйцеклетки, а с меренето в Аджъбадем, 1 яйцеклетка от две стимулации.... Не казвам че при него е по-добре, защото така или иначе резултат няма, просто като продуктивност разликата е впечатляваща. Иначе ембрионите навсякъде са си бавни, бавни, бавни ...

Последна редакция: сб, 28 ное 2020, 01:07 от Анонимен

# 737
  • Мнения: 233
Момичета, аз също съм отчаяна след толкова години неуспехи. Вчера бях на преглед, уж стартирахме със 7 антрални на сц. Явно и докторът усети колко уморена и отчаяна съм и ми показа положителен тест чхг на момиче 77 набор. Надежда винаги има, горе главите!

# 738
  • Мнения: 3 505
Преди окончателното отказване май е добре човек да си даде няколко почивка, за да види дали наистина му е писнало или просто е уморен.

# 739
  • Мнения: X
Колко дълго пиете pqq, правите ли почивка от него?

# 740
  • Мнения: 2 673
Момичета, заповядайте в новата тема! Hug
 НОВА ТЕМА

# 741
  • Мнения: 493
За Турция също потвърждавам за хормоните, не в Бахчеди. Искаха ми единствено пролактин, хормони на ендокринните жлези.

# 742
  • Мнения: X
Здравейте, момичета. Записвам се и аз в тази тема. На 40 и половина съм. Simple Smile. Три неуспешни инсеминации в две клиники в Пловдив от април досега. Решила съм да мина направо на Ин витро. В София. Колеба се за клиника, от януари се надявам да отивам на първи преглед. С донорска сперма ще сме. При мен казват всичко е наред. Но не се получава. Изревах си очите и реших към ин витро. Пожелавам на всички вас мили момичета на 40+ и на мен успех! От сърце! Колебая се за клинки все още, но ще изчета всички коментари в тази прекрасна тема. ❤

# 743
  • Мнения: 250
Кандидатсва ли по фонда?След четири неуспешни инсеминации май имаш право ,или ако сте с мъжки фактор след мнение на андролог също имаш право.Сега кандидатсването и одобряването става бързо .По фонда имаш право на 4 опита.Може би си проучила вече ,но аз да кажа.Успех ви пожелавам.👍

# 744
  • Мнения: X
За фонда искат 4 инсеминации, но аз след третата... просто психически не мога повече, много страдах и не мога повече. Направо на им витро. Ще си го платя. Ако и то е неуспешно не дай си Боже, тогава ще числя за фонда.  Нямам сили за повече разочарования и следене на хормони и тичане и накрая неуспех, стрелба напразно . Благодаря ти за съвета. Надявам се просто сега като почина декември и от януари с нови сили и най вече надежда към ин витро❤❤❤ а и ММ май вече не иска да е до мен и може би ще действам самичка така или иначе.

Общи условия

Активация на акаунт