Дългото чакане след трансфер-тема 85

  • 40 675
  • 748
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 75
Добро утро,има ли други които са на 2 ден след трансфера и да не усещат абсолютно нищо, матката ми не я усещам изобщо,не знам нормалано ли е? Съжалявам,че все питам, много емоции имам.

# 61
  • Мнения: 596
Добро утро,има ли други които са на 2 ден след трансфера и да не усещат абсолютно нищо, матката ми не я усещам изобщо,не знам нормалано ли е? Съжалявам,че все питам, много емоции имам.
Аз съм 3ти ден. Как по принцип се усеща матката? Grinning Какво искаш да усещаш? На 2ри ден е твърде рано, давай го малко по спокойно. Успех.

# 62
  • Мнения: 75
Една приятелка каза,че като направила теста и бил положителен имала придръпвания  в матката и спазми като в цикъл,а аз не усещам такова нещо, може би и високата доза ношпа 3 по 2 да притъпява усещанията.

# 63
  • Мнения: 596
Една приятелка каза,че като направила теста и бил положителен имала придръпвания  в матката и спазми като в цикъл,а аз не усещам такова нещо, може би и високата доза ношпа 3 по 2 да притъпява усещанията.
Ти се едва 2ри ден, имаш време до теста, а и при всеки е различно, не е казано, че ще имаш придърпвания. И аз на предния трансфер имах придърпвания и резултата беше отрицателен, за това не разчитай на каквито и да е било симптоми.

# 64
  • Мнения: 75
Много силно се надявам и ме е страх от провал. И все пак имам една снежинка замразена. Heart

# 65
  • Мнения: 596
Много силно се надявам и ме е страх от провал. И все пак имам една снежинка замразена. Heart
Разбирам те напълно за страха, и мен първият път ме беше много страх от отрицателен резултат и точно това се случи. Постоянно търсех симптоми, даже отпуска си бях взела и си стоях вкъщи, за да се пазя. Сега, на втория ми трансфер, си карам живота както преди, ако ми е писано да стане, ще стане, ако не- следващия път.

# 66
  • Мнения: 75
Аз си живея както преди,само вечер лежа след работа. Каквото ще да става

# 67
  • Мнения: 587
Момичета, към края на 7-ма г.с. съм - от няколко дни започна да ми се мотае пред очите, като виене на свят. Слагам само Кринон вечерно време от доста време, но досега не ми е ставало така. Дали са нормални симптоми от периода или да звънна на Док.? Гадене нямам.

# 68
  • Мнения: 207
Според мен си е съвсем нормало, в момента настъпват, толкова много промени в организма ти, а мерила ли си си кръвното?


Момичета, към края на 7-ма г.с. съм - от няколко дни започна да ми се мотае пред очите, като виене на свят. Слагам само Кринон вечерно време от доста време, но досега не ми е ставало така. Дали са нормални симптоми от периода или да звънна на Док.? Гадене нямам.

# 69
  • Мнения: 587
Според мен си е съвсем нормало, в момента настъпват, толкова много промени в организма ти, а мерила ли си си кръвното?


Момичета, към края на 7-ма г.с. съм - от няколко дни започна да ми се мотае пред очите, като виене на свят. Слагам само Кринон вечерно време от доста време, но досега не ми е ставало така. Дали са нормални симптоми от периода или да звънна на Док.? Гадене нямам.
Не, нямам апарат, а и работя от вкъщи, та нямам нищо наоколо, където да отида да ми премерят. Не че е фатално, но тъй като по принцип съм здрава и никога не ми се е виело свят, ми е дискомфортно.

# 70
  • Мнения: 207
Аз съм 15г.с. но първите седмици често ми ставаше така и кръвното ми беше 60/90; 60/80, сега понякога от горещото пак ми става и много ми помага пиенето на айрян със сол или малко кола 🙂

Според мен си е съвсем нормало, в момента настъпват, толкова много промени в организма ти, а мерила ли си си кръвното?


Момичета, към края на 7-ма г.с. съм - от няколко дни започна да ми се мотае пред очите, като виене на свят. Слагам само Кринон вечерно време от доста време, но досега не ми е ставало така. Дали са нормални симптоми от периода или да звънна на Док.? Гадене нямам.
Не, нямам апарат, а и работя от вкъщи, та нямам нищо наоколо, където да отида да ми премерят. Не че е фатално, но тъй като по принцип съм здрава и никога не ми се е виело свят, ми е дискомфортно.

# 71
  • Мнения: 75
Момичета този Прегнил 100 за колко време се чисти от кръвта ,за да не даде фалшиво положителен. Значи реших да направя експеримент. имам 2 останали теста за бременност.През ден го бия лекарството. Вчера сутрин го бих и вечерта направих едната лента, черта нямаше ,само една едва забележима сянка. Преди малко днес на обяд направих другата лента и втората черта е доста  ясна. Възможно ли е чак днес да се е наситило лекарството в кръвта. Цветкова каза, че дозата е изключително ниска.

# 72
  • Мнения: 207
Според мен е невъзможно на 2ри ден след трансфер уринарен тест да отчита бременност, то даже имплантацията не е започнала все още ...

Момичета този Прегнил 100 за колко време се чисти от кръвта ,за да не даде фалшиво положителен. Значи реших да направя експеримент. имам 2 останали теста за бременност.През ден го бия лекарството. Вчера сутрин го бих и вечерта направих едната лента, черта нямаше ,само една едва забележима сянка. Преди малко днес на обяд направих другата лента и втората черта е доста  ясна. Възможно ли е чак днес да се е наситило лекарството в кръвта. Цветкова каза, че дозата е изключително ниска.

# 73
  • Мнения: 587
Момичета този Прегнил 100 за колко време се чисти от кръвта ,за да не даде фалшиво положителен. Значи реших да направя експеримент. имам 2 останали теста за бременност.През ден го бия лекарството. Вчера сутрин го бих и вечерта направих едната лента, черта нямаше ,само една едва забележима сянка. Преди малко днес на обяд направих другата лента и втората черта е доста  ясна. Възможно ли е чак днес да се е наситило лекарството в кръвта. Цветкова каза, че дозата е изключително ниска.

Не съм запозната с медикамента, но смятам, че преди срока, даден ви от лекаря, всякакъв резултат може да е подвеждащ. В интерес на вашите нерви и спокойствие е да не правите експерименти, които, ако дадат преждевременно фалшиво-положителен резултат или фалшиво-отрицателен резултат, ще ви подведат в една или друга посока, която се оказва правилна само към реалната дата, дадена ви от лекаря. Сборът от хормоните в тялото ви и медикаментите могат да отчетат съвсем неверен резултат, тъй като не се е достигнало времето, в което тези показатели ще съответстват на реалното съотносими стойности. Успокойте се, ангажирайте с се нещо и си изчакайте датата, дадена от лекаря. Времето минава с или без опити да налучкате "верния отговор", така че това ще ви даде и урок по воля и търпение, които са едни от най-важните за един родител Wink

# 74
  • Мнения: 1 659
Да точно това ме притеснява ,а достатъчен ли е утрогестана за нужния прогестерон.Имам и Прегнил ,незнам как влияе?Друг прогестерон не взимам,нито естрофем.

Прегнила подпомага утрогестана.
Ако ти е добре лигавицата не ти трябва естрофен.

Общи условия

Активация на акаунт