На море в България 2020 г.! - 7

  • 44 226
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 891
В момента съм в wave за втори път. Този път съм с две деца. Доволна съм от забавленията за децата. Направих и трета резервация за wave,за първата седмица на Септември.
Вече имам по-пресни впечатления от зоната около детските басейни. Определено има резервация на шезлонги, предишното ми впечатление беше,че няма,но имах наблюдения от adults only частта. Стаята за 2 възрастни с 2 деца е страшно удобна (те са различни конфигурации). Нашата е с двойно легло и две единични от двете страни.
От храната съм все така удовлетворена. Абе....дано не го развалят този хотел и дано успявам да мога да си го позволя и за в бъдеще.
boroboro,питай каквото искаш за Утопия.


В действителност е възможно да е нямало резервации, защото стана голям скандал с чужденци тогава (по спомен от писаното в групата изглеждаше, че вашият престой беше няколко дни след нашия). При нас имаше резервации от вечерта и беше невъзможно да си намериш хубаво място, ако не го правиш също. Иначе места много, но шатрите си бяха доста предпочитани.

# 31
  • Мнения: 1 539
И ние планираме второ море от 05 септември, търсим бюджетен вариант. Засега обмислям Бела Виста, Рилена в Китен или квартира в Приморско. Кой плаж е с най-малко риск от вълни? На Синеморец открито ли е, никога не сме ходили?

# 32
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 076
Не знам за какво спокойствие говорите на Слънчака, но аз толкова хора накуп не бях виждала скоро. Около лунапарка няма разминаване, а по улиците ходиш по шосето, защото тротоарите са пълни. Пък коли, коли ... И цените, ах, цените! Това в сряда вечерта. Нямам база за сравнение, скоро не бях ходила, но за мен беше пълна лудница. С удоволствие се махнахме и ММ заключи, че никога не би "почивал" там.
А след няколко дни, в Стария Несебър, установих, че в Сл. бряг наистина не е имало хора Mask

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 147
Поради неосъществена почивка в Турция се налага да взема ваучер. Реших да го използвам за Слънчев Бряг, но в България не съм фен на  All. Моля за съвет кой хотел да избера :
- Перла
- Поморие Сън
- Глобус
Благодаря предварително!

# 34
  • Мнения: 128
Здравейте!
Някой знае  ли цените за вход на Ботаническата градина в Балчик?

# 35
  • Мнения: 534
И аз се радвам на хубавия коментар за Казабланка.Любимия ми хотел в любимо градче .Четери години ходихме там.В момента сме на квартира в новия град Поморие.Снощи ходихме в старата част на раходка.Харесва ни градчето но не е нашия вид почивка.За догодина може да видим някой хотел тук ама на плажа .

# 36
  • Мнения: 25 571
Здравейте!
Някой знае  ли цените за вход на Ботаническата градина в Балчик?


На този сайт ги има: https://saveti.bg/botanicheska-gradina-balchik/
(Не мога да ги копирам.)

# 37
  • Мнения: 9
Здравейте, да споделя мнение от хотел Казабланка, където за липърви път почиваме. Настананиха ни по-рано в голям апартамент. Сравнително чисто и уютно. Обзавеждането е леко овехтяло, но не е болка за умиране. Изхранването е на 2 смени и няма струпване на много хора. Тук идвам да похваля храната - не е много изобилна, но пък изключително вкусна, което за ОИ е рядкост. Плажа е близо,  с шезлонги и чадъри към хотела. Спазват се мерки, което ме впечатли - навсякъде има дезинфектанти, в ресторант се ползват задължително ръкавици, след всеки покривката се маха и масата се дезинф. и се поставя нова покривка. Похвално!!! Мнението ми за хотела е изцяло положително, ако имате въпроси, съм насреща.

Водата в басейна как е ? Пълен ли е хотела?

# 38
  • Мнения: 3 891
Поради неосъществена почивка в Турция се налага да взема ваучер. Реших да го използвам за Слънчев Бряг, но в България не съм фен на  All. Моля за съвет кой хотел да избера :
- Перла
- Поморие Сън
- Глобус
Благодаря предварително!

Глобус го водят 4*, останалите са 3*. Като цяло и трите не са с особено положителни мнения в букинг, но Перла е с по-добри от останалите два. Моите впечатления от почивки в България са, че хотели с под 8+ рейтинг не са ок.

# 39
  • Мнения: 38
Водата в басейна как е ? Пълен ли е хотела?
[/quote]
До басейна още не сме стигали, от вчера сме тук, но изглежда доста чист. За хотела не смятам, че е пълен, спокойно се  намират маси за храна и шезлонги на плажа. Няма блъсканица в ресторанта. Всичко протича изключително спокойно, което за мен е важна предпоставка за една почивка. Като си спомня лудницата в Албена и Приморско дел сол предни години, се чудя на себе си как съм го причинявала на себе си и семейството.

# 40
  • В.Търново
  • Мнения: 6 680
Не знам за какво спокойствие говорите на Слънчака, но аз толкова хора накуп не бях виждала скоро. Около лунапарка няма разминаване, а по улиците ходиш по шосето, защото тротоарите са пълни. Пък коли, коли ... И цените, ах, цените! Това в сряда вечерта. Нямам база за сравнение, скоро не бях ходила, но за мен беше пълна лудница. С удоволствие се махнахме и ММ заключи, че никога не би "почивал" там.
А след няколко дни, в Стария Несебър, установих, че в Сл. бряг наистина не е имало хора Mask
Сигурно всички са разбрали, че на Слънчев бряг е спокойно и са хукнали за там. Grinning

Аз да ви разкажа за развръзката с Ник Травел. След поредните 2-3 имейла отговориха на приятелката ми тези дни.И й казват, че са й пуснали ваучер не само на немски, но и на български. Влизам аз в пощата й отново, с нейно разрешение и виждам, че няма на български.Писали са й също, че ще коригират сбърканото име.
Пиша им аз като пускам препращане на писмото им с ваучера на немски, за да видят, че няма файл с ваучер на български.Връщат по-късно отговор, че не може да го издадат на немски и така да се представи.Отново им писах от нейно име, че сме в очакване на нов ваучер с коригирано име.
Значи първо пишат, че имало пратен ваучер на български, после пишат, че не може да се представи, тъй като оригиналния издател на ваучера е немската Фламинго АД. В същото време от Албена твърдят, че е желателно да е на български.

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 746
И ние планираме второ море от 05 септември, търсим бюджетен вариант. Засега обмислям Бела Виста, Рилена в Китен или квартира в Приморско. Кой плаж е с най-малко риск от вълни? На Синеморец открито ли е, никога не сме ходили?

Според мен Китен и Приморско са с малка вероятност за вълни.
Бутамята под Бела Виста в повечето случай е с вълни. Когато бяхме в хотела преди години в лявата част морето беше най плитко и без вълни, но там беше свободна зона и нямаше чадъри. Но в средата на плажа си беше и бурно и с водорасли.

# 42
  • София
  • Мнения: 1 250
shark, Рилена в Китен не е добро място. Ходили сме преди  5 години..малки стаи, стари бани..миришеше лошо. Освен ако не са правили ремонт.
 Бяхме и ние за 5 дни в Несебър, толкова народ не съм виждала никъде и никога, ха-ха. И повече август с деца на море- не! Ще си ходя началото на юли, до 20-ти най-късно, да ми е мирна главата. Хвана ни чревния вирус..
 Ааа, и да похваля пак Сънрайз ол суит, Обзор. Както и да го мисля и премислям, с нищо не успяха да ме ядосат и догодина пак сме там, в началото на сезона, разбира се Simple Smile

Последна редакция: вт, 11 авг 2020, 17:02 от nimfi4ka

# 43
  • Мнения: 1 429
Така като гледам началото на септември ще си е сравнително пълно по морето,но това пък е предпоставка да работят ресторанти,капанчета и т.н.Аз засега обмислям да го отложа за към 11.09,че тогава стават по-евтини хотелите,но и лешници имаме да берем първо(после със спечелените пари на море😂).
Утопия Форест-във ФБ групата с деца на море/планина,имаше добри отзиви,но далече от хубав плаж май беше.
Хотел само за възрастни-пак във фб мернах реклама на някакъв РИУ в Слънчев бряг,открит 2019 г,доста лъскав,ок 300+ беше стая за двама възрастни,ама УОИ или само ОИ забравих.Построен бил на мястото на някакъв рехабилитационем център за деца астматици,в началото на Сл.бряг.

# 44
  • Мнения: 2 881

А след няколко дни, в Стария Несебър, установих, че в Сл. бряг наистина не е имало хора Mask

😂
Тази година и аз избрах Слънчев бряг по тази причина. Четох тук, че големите курорти са празни, а малките се пукат по шевовете. Веднага се ориентирах към Слънчака и не сбърках. Благодаря на пишещите тук 🤗

Общи условия

Активация на акаунт