На море в България 2020 г.! - 7

  • 45 231
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 250

А след няколко дни, в Стария Несебър, установих, че в Сл. бряг наистина не е имало хора Mask

😂
Тази година и аз избрах Слънчев бряг по тази причина. Четох тук, че големите курорти са празни, а малките се пукат по шевовете. Веднага се ориентирах към Слънчака и не сбърках. Благодаря на пишещите тук 🤗
Къде резервирахте? Аз аха да запазя нещо и някой отрицателен отзив ме отказва Grinning.
А нямам време, трябва да го реша до ден- два.

# 46
  • Мнения: 6 298
Дано тази тема не е последна за таз годишното море и да изпишем още поне 2 теми, кой къде е ходил до края на септември... че леко кофти и късно почна сезона Grinning

Моето тепърва предстои Simple Smile
Ел, хубаво изкарване и ще чакам отзиви за Серенити!

N.a.n, в Слънчев бряг е навалица само в центъра. Ако си в северната или южната част или пък дори в централната, но в посока запад, след пътя Несебър - Св. Влас, ще видиш, че курорта и прекрасно, зелено, спокойно и уредено място. Иначе да, Русалка е права. Като се разчу, че Сл. бряг е празен, а пък предлага прекрасна почивка до невероятен плаж, масово народа се е юрнал натам. Все пак да не забравяме, че няма Гърция и Турция и сега туристите от този сегмент също са по нашето Черноморие.

Рени Димова, още ли му се чудеш на морето? Както виждаш отзивите от Казабланка са повече от добри. Ако пък си от по-късен септември съвсем без пари щи ти излезе, но не чакай, че там местата бързо си резервират. Имаш и вариант със Сънрайз Ол Суит Резорт. Там също има апартаменти с добри оферти за края на сезона. Също с добри отзиви от няколко поредни години, включително и от това лято.
https://visit.bg/oferti-pochivki/paketni-ceni-sanrayz-ol-suit-rezort-obzor-19755/ Само, че хотелът е на около 300 м от плажа и е извън Обзор.

# 47
  • Мнения: 2 885
Gorda mama, когато резервирах се водих от коментарите тук и след като се върнах мога да кажа следното:
1. Всичко писано тук е вярно 😀
2. Хората тук споделят собствените си впечатления. Просто трябва да прецениш дали това, което на тях не им харесва е проблем за теб.
3. Не му умувай много. Идеално никъде няма. За да си прекараш чудесно, просто трябва да имаш очи само за хубавото 👍

# 48
  • Мнения: 96
От предишната тема:
Цитат
Ако някой се чуди за Албена...
Другата седмица имаме резервация за Албена - ако някой се интересува за там, ще имам възможност да кажа как стоят нещата наяве.

# 49
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
От предишната тема:
Цитат
Ако някой се чуди за Албена...
Другата седмица имаме резервация за Албена - ако някой се интересува за там, ще имам възможност да кажа как стоят нещата наяве.
Разказвай, че ние сме там от 25 август.До тогавd могат да останат 5 хотела, например, да работят и ще е съвсем голям пущинак. Grinning

# 50
  • Мнения: 3 505
Септември морето спокойно ли е или пак си ги има гадните августовски мъртваци и големи вълни?

# 51
  • Мнения: 1 614
Септември морето спокойно ли е или пак си ги има гадните августовски мъртваци и големи вълни?
Винаги сме го уцелвали спокойно,топло и мн приятно Simple Smile Миналото лято дори бяхме на север от Каварна....

# 52
  • Мнения: 3 505
Септември морето спокойно ли е или пак си ги има гадните августовски мъртваци и големи вълни?
Винаги сме го уцелвали спокойно,топло и мн приятно Simple Smile Миналото лято дори бяхме на север от Каварна....
Благодаря! За Гърция загубих надежда, та се оглеждам тук. Никога не сме ходили на море в България септември.

# 53
  • Мнения: 1 429
Fatalina,да чудя му се😀.Ама за Казабланка се навих, наистина добри отзиви,а ще ми излезе без пари,в сравнение с това което се бях настроила да дадем.Но ще мога да резервирам буквално ден два преди морето,кофти е ,но от 5 години все така се налага.В Сънрайз ол суит бяхме миналото лято,хареса ни,но на ММ не му хареса,че беше пълно и понякога се чакаше за маса.Ама сега септември,след 10 надали ще е така.Ще пиша аз,да споделя къде ще ходим😀 и да дам отзиви.

# 54
  • Варна
  • Мнения: 3 943
Къде резервирахте? Аз аха да запазя нещо и някой отрицателен отзив ме отказва Grinning.
А нямам време, трябва да го реша до ден- два.

Абсурд е да намерите място без отрицателен отзив - сигурно има и за 7*.
Пък и нали няма да купуваш хотела , най - важното е да сте с положителната настройка и да не тръгвате с прекалено голяма кошница Simple Smile
Времето си е късмет , имало е лета дето не включвам еъркона , сега няма ден без него Sad
Слънчака ще ви изненада със спокойствието си , остава да си изберете хотел Simple Smile

# 55
  • Sofia
  • Мнения: 3 772
Gorda mama, когато резервирах се водих от коментарите тук и след като се върнах мога да кажа следното:
1. Всичко писано тук е вярно 😀
2. Хората тук споделят собствените си впечатления. Просто трябва да прецениш дали това, което на тях не им харесва е проблем за теб.
Много точно казано. 👋
Когато резервирах в Обзор, съфорумка ме предупреди, че хотелът е в нищото, за което й благодаря. 😀 Не, че не й повярвах, но прецених, че това не би било проблем за нас. (Един от любимите ми хотели в Турция е в нищото, е няма такова спокойствие) и точно това е причината да се връщаме там винаги, когато имаме  възможност. Да, ама не, разбрах, колко права е била, когато се озовах на разбития, изронен и тесен селски път между лозята. 😀
Затова е хубаво да се вслушваме в личния опит на тези, които знаят повече от нас. 😊
Приятни почивки на всички и нека всеки намери най-доброто за себе си. 😀

# 56
  • Мнения: 87
Някой ходил ли е тази година на Сънсет ризорт Поморие. Има ли къде да се паркира без заплащане и каква е цената на шезлонгите?

# 57
  • Мнения: 886
Fatalina,да чудя му се😀.Ама за Казабланка се навих, наистина добри отзиви,а ще ми излезе без пари,в сравнение с това което се бях настроила да дадем.Но ще мога да резервирам буквално ден два преди морето,кофти е ,но от 5 години все така се налага.В Сънрайз ол суит бяхме миналото лято,хареса ни,но на ММ не му хареса,че беше пълно и понякога се чакаше за маса.Ама сега септември,след 10 надали ще е така.Ще пиша аз,да споделя къде ще ходим😀 и да дам отзиви.
Рени, поискай си оферта от Сънрайз Блу Меджик Heart

# 58
  • Мнения: 113
Здравейте,
ние тази година избрахме Бургас за почивка. Отскочихме за малко към Градина и Созопол, но има страшно много хора там. В Бургас също плажовете са пълни, но пък общинските чадъри са безплатни и на достатъчно разстояние един от друг. Така че все пак е една идея по-спокойно.
Записахме и влог с интересни места за хранене в града - може да го погледнете за идеи, ако отсядате в тази част на България.

# 59
  • Мнения: 85
Здравейте, мислим този уикенд да отскочим до Южното Черноморие. Гледам, че в Св. Влас има доста свободни места за настаняване (за разлика от Созопол, Царево и т.н.). Има ли някой, който в момента е там? Ако да, ще съм благодарна да кажете как е положението - има ли хора, работят ли заведенията. Чух мнения, че тази година е доста празно. Благодаря предварително Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт