Килограми

  • 5 512
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7
В момента съм в 27 г.с. Забременях 44кг. Сега съм 55🤔

# 31
  • Мнения: 7 898
Качих 7кг и след раждането се прибрах без тях. Важното е да не позволявате да качите много килограми. Движете се колкото си може повече и не яжте за двама Simple Smile.

# 32
  • Мнения: X
19 кг качих (от 55 на 74), тепърва ще видим колко и за колко време ще сваля Blush

# 33
  • Мнения: 289
23кг, 4 месеца след раждането съм свалила 21

# 34
  • Мнения: 8
Здравейте мами. Колко килограма качихте през цялата бременност?
качих 12 килограма и веднага след раждането свалих 7 килограма.

# 35
  • Мнения: 539
Качих 20 килограма общо. Започнах с 54, влезнах да раждам 74. В болницата свалих 13 килограма и оттогава до днес (днес стават точно 4 месеца Simple Smile) имам още 7 за сваляне.

# 36
  • Мнения: 3 033
Първата бременност качих 9 кг. -  от 62 кг. станах 71 кг. Веднага след раждането бях 65 кг.
В момента съм бременна в 7-я месец и съм 71 кг. Стартирах от 63 кг. Последният месец и половина съм качила 2 кг.
Не ям повече, нито по-малко от преди. Не съм променила и менюто си. По цял ден съм на крак. Не мисля, че в оставащите седмици ще кача драстично. Може би още 2-3 кг., ако съдя по това как беше предния път.
Мога да кажа, че по-скоро се ограничавам, отколкото да ям за двама.

# 37
  • Мнения: 1 752
Забременях 44-45 кг, в 25 г.с съм 52,500 . Не се прехранвам, но и не гладувам. Старая се да си хапвам полезни храни, но килограмите растат. Може би, защото нямам движение, преди това спортувах. В момента имам ужасен целулит, но ще търпя, нали е задобро.

# 38
  • Мнения: 15 356
Забременях 44-45 кг, в 25 г.с съм 52,500 . Не се прехранвам, но и не гладувам. Старая се да си хапвам полезни храни, но килограмите растат. Може би, защото нямам движение, преди това спортувах. В момента имам ужасен целулит, но ще търпя, нали е задобро.
Аз имах зверски целулит,но като родих и след две седмици беше изтекъл.

# 39
  • Мнения: 1 752

Аз имах зверски целулит,но като родих и след две седмици беше изтекъл.
[/quote]
Благодаря за успокоението, Боби! Дано и при мен стане така.

# 40
  • Мнения: 15 356
Ами аз се бях оплакала на моя приятелка и тя също имала много и ме успокои,и нейния изчезнал.
Аз бях качила доста кг от вода,бях подута цялата,просто в един момент спрях да се шашкам,защото няма как да кача толкова мазнини .В крайна сметка се затъркалях в родилното,като родих излязох още по-надута и отекла ,но на двайсетия ден от раждането бях 23 кг надолу,бебе,води,отоци,всичко излезе.Не се шашкай за цифри,храни се умерено,движи се и пий течности.

# 41
  • Мнения: 81
Не качвам ,а свалям ,защото от бремеността получих,паник атаки,депресия и страхова невроза....... но съм 57 кг

# 42
  • Мнения: 1 076
Не качвам ,а свалям ,защото от бремеността получих,паник атаки,депресия и страхова невроза....... но съм 57 кг
В коя седмица сте?

# 43
# 44
  • Мнения: 770
20кг
От 69 на 89, две години и половина по- късно съм 73, още се боря с тези гадни килограми...
[/quote
Бях 62 килограма сега съм във началото на 8 месец и тежа 80 кг тоест качила съм до сега 18 кг

Общи условия

Активация на акаунт