Време е за ИКЕА! - Тема 31

  • 35 148
  • 763
  •   1
Отговори
# 735
  • In transit
  • Мнения: 12 005
Лабрекс, честито. Много добре си стоят на дивана, няма да го сменяш...ама сложи още някоя едноцветна, ще стане още по-хубаво. Така е малко постно Simple Smile

# 736
  • Мнения: 22 867
Лабрекс, честито. Много добре си стоят на дивана, няма да го сменяш...ама сложи още някоя едноцветна, ще стане още по-хубаво. Така е малко постно Simple Smile

Еее, Mikkey, ама и ти сега, да си разваля шаренийката! Те предните ми бяха едноцветни, бежовки едни такива, та ми се виждаха постни. Акъл ми не пречи, ще ги струпам Сичките, хем място да не търся на старите! Joy

Скрит текст:
Белите ми стени що са излезли сини, интересно!

# 737
  • Мнения: 9 744
Е така е много красиво с двете сиви възглавнички. По-завършено ми изглежда на мен.

# 738
  • Мнения: 22 867
Е така е много красиво с двете сиви възглавнички. По-завършено ми изглежда на мен.

Апаратчето ми е посинило цялата снимка или по-скоро фотографката толкова си може. Бежови са възглавниците, не сиви, да стоят, не ми пречат, пък и лесно се слагат/махат/пренареждат! Признавам си, че хич нямам фантазия в това отношение! Май по-често ми се случва да се хвърля на нещо, щото ми харесало и после да се чудя как и с какво да съчетавам. И с облеклото съм същата хубост! 

# 739
  • Мнения: 8 985
labrex, много готини възглавнички. И аз мн харесвам.
И с тъмния диван е супер.

Последна редакция: пт, 23 окт 2020, 08:22 от utro77

# 740
  • In transit
  • Мнения: 12 005
Labrex, така е по-добре. И ние сме с такъв диван, но имам 5-6 възглавници шаренки, едноцветни и стои супер свежарско. Сменям им десените няколко пъти годишно... примерно лятото са в преобладаващо синьо, бяло, тюркоазено и производните им. Есента и пролетта слагам жълти, оранжеви, охра, зелени и всякакви на цветя. Зимата - червени на звезди, снежинки, бели, зелени...абе по-коледно да ми е. Съчетавам цветовете и с други дребни детайли по мебелировката из дневната и цялата визия се променя... 

# 741
  • Мнения: 22 867
Значи, Mikkey, казваш да се снабдявам с още възглавници! Че моите са само тези! Ами, колко му е, ще се намерят! Simple Smile
В тези шарените всъщност са такива като пълнеж, но те стават и самостоятелно да се използват. Та, ако ме прихване, може и да ги разсъблека от шарената премянка или някакви още да поръчам! Simple Smile

# 742
  • Мнения: 655
Знаете ли дали този шкаф е от два отделни и дали може да се монтира хоризонтално? Пише включени две рамки, две релси за окачване и т.н. , но на снимките и в каталога все са един под друг... https://www.ikea.bg/products/storage-furniture/tv-stands-media-u … -2-vrati/19057483

# 743
  • Мнения: 22 867
Знаете ли дали този шкаф е от два отделни и дали може да се монтира хоризонтално? Пише включени две рамки, две релси за окачване и т.н. , но на снимките и в каталога все са един под друг... https://www.ikea.bg/products/storage-furniture/tv-stands-media-u … -2-vrati/19057483

Нямам такъв шкаф, но според тая информация става и хоризонтално да се монтира. Но дано напише някой, който го е виждал на живо.

# 744
  • Мнения: 2 453
Здравейте може ли бърз въпрос. Имаме поръчка поръчана и платен през онлайн магазина с доставце до центъра за поръчки.Получихме СМС да си я вземем но пише носете документ за плащане. Прегледах си мейлите не виждам да са изпратили нищо такова от Икея. С какъв документ следва да  отдидем се пита в задачата.

# 745
  • In transit
  • Мнения: 12 005
Достатъчно е да си запишете номера на поръчката.

# 746
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
labrex, много добре се е получило... диванът икейски ли е... или...

# 747
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 811
Здравейте може ли бърз въпрос. Имаме поръчка поръчана и платен през онлайн магазина с доставце до центъра за поръчки.Получихме СМС да си я вземем но пише носете документ за плащане. Прегледах си мейлите не виждам да са изпратили нищо такова от Икея. С какъв документ следва да  отдидем се пита в задачата.
Платежно нареждане от банката?

# 748
  • Мнения: 22 867
labrex, много добре се е получило... диванът икейски ли е... или...

Aredhel, икейски е, този модел, само че кафяв, сега не го виждам, вероятно не го предлагат. Някъде миналата година по нова година го купихме по отзиви на момичета от темата и в нета почетох доста. Освен в първия момент, като го сглобихме, защото го сравних със стария диван, ми се стори малко груб, но от там нататък за момент не съм съжалила. И, както писах, не ми беше любов от пръв поглед, ама с всеки ден все повече го обичам. Simple Smile Спи се на него постоянно, нищо му няма засега ни на вида, ни на конструкцията или дамаската.

# 749
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 117
Знаете ли дали този шкаф е от два отделни и дали може да се монтира хоризонтално? Пише включени две рамки, две релси за окачване и т.н. , но на снимките и в каталога все са един под друг... https://www.ikea.bg/products/storage-furniture/tv-stands-media-u … -2-vrati/19057483
Два отделни шкафа са. Ето този https://www.ikea.bg/products/storage-furniture/living-room-syste … ta-ramka/60245919
А за хоризонтално, просто ги слагаш един до друг. Иди на рамки Беста и там си исбери каквото искаш. Аз така си сглобих шкафовете и в детската и в трапезарията.

Общи условия

Активация на акаунт