Случи ми се нещо странно XXIII

  • 74 530
  • 737
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 1 153
Понеже има доста примери за чуване на гласове и виждане на разни неща на последните страници, можете да проверите в кой ден сте родени. Казва се, че родените в събота, така наречените съботници, са с такива способности, не че и при останалите хора ги няма, но при тях са така по рождение и по природа са по-силно изявени...

Дъщеря ми е родена в събота. Доста често чува, че някой я вика по име. От малка. Играе навън сама и и се счува. Сега, като си седи в стаята, току идва и пита дали сме я викали.

# 526
  • Мнения: 63
Да...имам много близък човек-съботник и въпреки, че е абсолютно земен, практичен човек, ми е разказвал доста странни неща. А когато децата са още малки, при тях така или иначе връзката с други измерения е доста по-силна. Затова и малките деца имат уж "измислени" приятели, с които играят и си говорят...

# 527
  • Мнения: 187
И аз съм чувала това за родените в събота, защото самата съм се появила на бял свят в този ден. Майка ми толкова не е искала заради това суеверие да ражда в събота, че е искала да ме запишат с дата на раждане в неделя, защото е наближавало полунощ. Разубедили са я понеже пък се е падал много хубав празник. Темата с необичайното в живота ме е вълнувала откакто се помня, но за мое съжаление нямам никакви такива усещания или преживявания.

# 528
  • Карлово
  • Мнения: 4 644
В подкрепа за родените в събота. Дъщеря ми е родена в събота и е много интуитивна. Аз съм родена в неделя и моята интуиция доста куца, когато и да се е доверила на моето шесто чувство - все е било грешка.

# 529
  • Там където
  • Мнения: 792
Родена съм в петък на обяд-затова съм мързелива, поспалива и лакома:) Извън кръга на шегата, макар да не съм съботник смело мога да твърдя, че съм много интуитивна, имам някакви ясновидски способности,но не работя умишлено в тази посока и като цяло усещам всякакви енергии. Това ми помага,но понякога и вреди.

# 530
  • Мнения: 2 872
Няма общо съботата и раждането в сэцота, защото във вселената просто няма време. Времето е измислено от човек все пак Simple Smile

Иначе нашият глас ни вика, когато сме на кръстопът или на път да вземем погрешно решение или когато трябва нещо да се освестим, да слезем на земята и т.н.

# 531
  • Мнения: 1 538
Синът ми също е роден в съботен ден, различен е от останалите, определено.

# 532
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Нали имаше една приказка за Джуджето Дългоноско. Там също се говореше за родените в събота, но съм забравила какво беше...

# 533
  • Мнения: 102
Нали имаше една приказка за Джуджето Дългоноско. Там също се говореше за родените в събота, но съм забравила какво беше...
Приказката беше "Студеното сърце" на Вилхелм Хауф и ставаше въпрос за родените в неделя. Самите можели да видят джуджето от дъбовия лес и на тях то изпълнявало желания.
Между другото, спомням си, как прабаба ми казваше, че родените в неделя виждали. В смисъл , отвъд границата на човешкото око .

# 534
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
И че имали късмет.
Нищо от това не важи при мен, в неделя съм.

# 535
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
а, значи е било в неделя... страхотна приказка, ужасно се страхувах от нея.

# 536
  • Мнения: 102
а, значи е било в неделя... страхотна приказка, ужасно се страхувах от нея.
Да, много е хубава. И екранизацията ми харесва. Като дете съм я гледала разбира се Simple Smile

# 537
  • 1444
  • Мнения: 1 058
И аз съм неделно родена и се радвам, че не виждам отвъд границите на човешкото око. Еми, то не е и за всеки. Аз съм огромно шубе и не искам никакви свръхестествени способности да ме спохождат Scream ама като засънувам едни ужасии и много се вживявам и паникирам после.

# 538
  • Мнения: 445
Не съм родена в събота, но много често някой ме "вика" по име. Странно е. Преди няколко дни си стоим двамата с мъжа ми и изведнъж чувам, че някой го вика, той също чу. Поуслушахме се малко, не се повтори. Нямаше никой около нас.

# 539
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
Аз съм родена в събота и често чувах някой да ме вика. Спрях да обръщам внимание и вече не чувам гласовете. И не искам. Съзнателно подтискам всичко, което ме свързва с паранормалното. Не си заслужава цената, която бих платила.

Общи условия

Активация на акаунт